Sulaukę nemažai užklausų ar galima mūsų lauko žaidimų nuoma pajūryje, nusprendėme 2020 m. įkurti Margas miškas žaidimų nuomos punktą prie jūros gyvenantiems ar čia švęsti bei atostogauti atvykstantiems lauko pramogų entuziastams. Tad šios vasaros naujiena – žaidimų nuomos punktas Palangoje.

Šiuo metu lauko žaidimų asortimentas nuomai Palangoje šis:

Kaladėlių bokštas XL/XXL

Kaladėlių bokštas XL/XXL – be konkurencijos populiariausias Margas miškas žaidimas. Žaidimo tikslas – ištraukti kaladėlę ir nesujudinant bokšto, viena ranka uždėti ją ant viršaus. Iš pradžių užduotis atrodo labai paprasta, tačiau bokštui „užaugus“, tai tampa rimtas ir daug gerų emocijų suteikiantis iššūkis. Žaidimą vienu metu gali žaisti apie 10 asmenų, tad azartas ir juokas žaidžiant garantuotas. Tai puikus pasirinkimas vestuvių, gimtadienio, krikštynų šventėse ar piknikui prie jūros su draugais.

Nuomos kaina parai – 20 eur. Antrai parai taikome 50 proc. nuolaidą.

Palangos nuomos punkte turime šį spalvinį variantą XL ir XXL  – Kaladėlių bokštas „Naktinė pelėda“.

Kaladėlių bokštas XL/XXL su užduotimis

Kaladėlių bokštas XL/XXL su užduotimis daugelio užsakovų mėgiamiausias pasirinkimas švenčių metu. Kad žaisti būtų dar linksmiau – ant 30 kaladėlių yra išgraviruotos skirtingos, smagios užduotys – jos neįpareigojančios, sukurtos suaugusiems, tačiau tikrai tinkančios žaisti ir visai šeimai kartu su vaikais. Kaladėlių bokštai – puikus pasirinkimas žaidimams lauke ar užklupus lietui ir vidaus patalpose.

Nuomos kaina parai – 25 eur. Antrai parai taikome 50 proc. nuolaidą.

Plačiau: Kaladėlių bokštas su užduotimis „Ošia miškas“.

Baggo (Kukurūzų futbolas)

Baggo arba kitaip Kukurūzų futbolas – vienas azartiškiausių lauko žaidimų Margas miškas asortimente. Dažniausiai prie žaidimo pirmieji išsirikiuoja vyrai, norėdami patikrinti savo rankų taiklumą. Žaidimo tikslas – pataikyti kukurūzų pripildytą pagalvėlę į priešininko lentoje esančią ertmę. Žaidžiama iki 21 taško. Jeigu maišelis užkrenta ant lentos – skiriamas 1 taškas, jei įkrenta į skylę – 3 taškai, jeigu maišelis nukrenta ant žėmės arba nors kažkiek liečia žemę – taškai nesiskaičiuoja.

Nuomos kaina parai – 30 eur. Antrai parai taikome 50 proc. nuolaidą.

Plačiau: žaidimas Baggo (Kukurūzų futbolas).

Žiedynės

Tie, kurie bent kartą nuomavosi Margas miškas žaidimus, visada sugrįžę nori pakartotinai išmėginti laimę žaidžiant Žiedynes. Tai senas, geras, laiko patikrintas lauko žaidimas, kuris įtraukia įvairiausio amžiaus žaidimų mėgėjus. Neabejotinai – ir vaikas, ir senelis norės išmėginti savo rankų taiklumą ir pataikyti kuo daugiau žiedų savo ėjimo metu.

Nuomos kaina parai – 20 eur. Antrai parai taikome 50 proc. nuolaidą.

Plačiau: žaidimas „Žiedynės“.

Skardinmūšis

Skardinmūšis ir Žiedynės – neatskiriami, jie buvo vieni pirmųjų Margas miškas lauko žaidimų ir iki šiol neužleidžia populiariausiųjų pozicijos. Žaidžiant pasitelkiama fantazija – sustatomas skardinių bokštas / siena / tvirtovė ir tikrinamas rankų taiklumas bandant jas numušti 5 metimais savo ėjimo metu.

Nuomos kaina parai – 20 eur. Antrai parai taikome 50 proc. nuolaidą.

Plačiau: žaidimas „Skardinmūšis“.

Laivų mūšis

Žaidimo „Laivų mūšis“ ko gero pristatinėti nereikia – tai vienas populiariausių strateginių loginių žaidimų, kurį daugelis žaidėme vaikystėje. Atėjo laikas prisiminti ir iššūkiui pakviesti savo draugą, o gal žaidimo paslapčių pamokyti savo vaikus? Žaidimas įspūdingas savo dydžiu, yra puikus pasirinkimas kuomet norisi lauko pramogų ir niekur nereikia skubėti, o tam juk puikus laikas vasaros atostogų metu.

Nuomos kaina parai – 30 eur. Antrai parai taikome 50 proc. nuolaidą.

Plačiau: žaidimas „Laivų mūšis“.

Kryžiukai – nuliukai

Kuomet gaminome žaidimus, iš karto žinojome, kad būtina asortimente turėti žaidimą „Kryžiukai – nuliukai“, nes jis visuomet labai įtraukia mažuosius šventės dalyvius. Tai daugelio kartų patikrintas žaidimas, kuris vaikus moko strategijos ir loginio mąstymo. Kad žaidimas būtų dar įdomesnis, figūrėles pagaminome gyvūnėlių tematika.

Nuomos kaina parai – 20 eur. Antrai parai taikome 50 proc. nuolaidą.

Palangos nuomos punkte: Kryžiukai-nuliukai (lapiukai-usūriniai šuniukai).

Domino XL

Domino – taipogi visiems pažįstamas žaidimas, tik Margas miškas versija –  kur kas didesnė už standartinį stalo žaidimą. Domino XL nuoma – puikus pasirinkimas šeimos laisvalaikio metu, kuomet tėvai su vaikais leidžia kokybišką laiką drauge. Žaidimas medinis, tačiau nėra sunkus, tad galima pasiimti kartu su pikniko krepšiu keliaujant prie jūros.

Nuomos kaina parai – 15 eur. Antrai parai taikome 50 proc. nuolaidą.

Plačiau: žaidimas „Domino XL“.

—–

Komplektuojant 4 ir daugiau žaidimų, taikome 15 proc. komplekto nuolaidą. Vestuvių, krikštynų, gimtadienio ar įmonės šventėms rekomenduojame vieną populiariausių žaidimų komplektų Populiarusis I, tačiau komplektuoti galite ir patys individualiai.

Dėl žaidimų nuomos Palangoje kreipkitės tel. +37068756871 arba rašykite el. paštu: info@margasmiskas.lt arba užpildykite apačioje esančią formą: