fbpx
Home/Žaidimų parduotuvė
 • Nulipdykim sniego senį Kalėdinė dovana "Nulipdykim Sniego Senį"
  - Rinkinys sniego senio statymui ir dekoravimui. - Puiki dovana tiek vaikams, tiek suaugusiems. - Kalėdų dovana, kurianti kasmetines tradicijas. - Rankų darbo. - Gali būti su Jūsų įmonės logo ar užrašu. - Nepamirštama Kalėdų dovana mokyklos, darželio grupei.

 • sniego senis Kalėdinė dekoracija "Sniego senis"
  - Medinė kalėdinė dekoracija tinkama namams, ofisui. - Mėgstantiems minimalistines kalėdines dekoracijas. - Mūsų rankų darbo. - Išmatavimai: aukštis 81 cm. - Pagamintas iš alksnio.
 • Kalėdinis rinkinys Snieguota žiema Originalios verslo dovanos
  - Rankų darbo medinių besmegenio dekoracijų ir stalo žaidimo rinkinys. - Gali būti personalizuotas, su Jūsų įmonės logotipu ar užrašu. - Originali Kalėdų dovana šeimai, vaikui ar kolegoms, partneriams. - Įsimintina ir vertinga Kalėdinė dovana darželio grupei ar mokyklos klasei. - Dėžutės išmatavimai: 28 x 22 x 8 cm.        
 • Minimalistinės kalėdinės dekoracijos Pastatoma medinė eglutė
  - Originali, stilinga, minimalistinė. - Tinkama puošti namus, ofiso erdves, parduotuves, mokslo įstaigas. - Mėgstantiems minimalistinį kalėdinį dekorą. - Mediena - alksnis, MDF. - Išmatavimai: aukštis - 130 cm, plotis - 45 cm.    
 • Lietuvos kūrėjų kalėdinės dovanos Originalios verslo dovanos
  Trys Lietuvos kūrėjai suvienijo jėgas, kad pristatytų Jums išskirtinį, su meile pagamintų kalėdinių dovanų rinkinį "Kalėdos - draugystės metas". Šiame dovanų rinkinyje rasite:
  • 2023 m. MINI kalendorių. Lietuvos kūrėjas - Musės.
  • Tris veltas giles. Lietuvos kūrėjas - by Vaida Petreikis.
  • Stalo žaidimą – galvosūkį „Šoklys“. Lietuvos kūrėjas - Margas miškas.
  Užauginkite sėkmės ąžuolą, pripildykite laisvalaikį džiaugsmu ir skaičiuokite laimingas dienas!
 • Su džiaugsmu Jums pristatome mūsų rankų darbo MINI stalo žaidimą - galvosūkį, kuriam davėme pavadinimą "Šoklys". Šis “Margas miškas” žaidimas tapo Nr. 1 mūsų klientų tarpe, ieškant originalios verslo dovanos Kalėdoms ar kita proga. Tai pasaulyje labai populiarus galvosūkis (Peg game / Peg solitaire), kurio ištakos siekia net XVII a. Taisykles paaiškinti gana paprasta, tačiau pats žaidimas yra iššūkis ne tik vaikams, bet ir suaugusiems.

  TAISYKLĖS:

  Sudėliokite visus žaidime esančius šoklius į trikampyje esančias duobutes. Jums turi likti tik viena laisva duobutė. Pradžioje, kad būtų paprasčiau, rekomenduojame laisvą palikti trikampio viršuje esančią duobutę.

  Pasirinkite norimą šoklį ir juo peršokite į laisvą duobutę (panašus žaidimo principas, kaip žaidžiant šaškėmis). Šoklį, per kurį peršokote, pašalinkite nuo žaidimo lentos. Jūsų tikslas yra šokinėti tol, kol lieka tik vienas šoklys. Žaidimas baigiamas, kai nebeturite ką peršokti.

  Kiek žaidimo pabaigoje Jums liko šoklių?

  Vienas - Jūs genijus. Du - Jūs pakankamai protingas. Trys - prastokas pasirodymas. Keturi ir daugiau – šiandien Jums „ne ta diena“.

  Skamba nesudėtingai, tiesa? Iš pradžių tikėtina žaisite daugiau ar mažiau atsitiktinai, šokinėdami visur, kur tik matote galimybę. Tačiau žaisdami pradėsite pastebėti skirtingus žaidimo modelius ir dėl to keisite savo sprendimus.

  Žaidžiama po vieną, bet tai nereiškia, kad bus neįdomu – priešingai! Net neabejojame, kad greta sėdintys ir stebintys žaidimą, jį kuo greičiau norės iš Jūsų atimti ir įrodyti, kad gali geriau. Sulaukėme daugybę gražių atsiliepimų iš savo klientų, kurie švenčių proga dovanojo žaidimą savo šeimos nariams. Pagrindinis jų – “Žaidimas keliavo iš rankų į rankas ir niekas negalėjo sustoti”. Žaidimas įtrauks ir penkiametį ir 90 metų senelį, garantuojame, kad išbandyti norės kiekvienas. Video: Žaidimas Šoklys

  Žaidimas pagamintas iš medžio, jo vizualiniam pateikimui įdėjome daug meilės, tad tikime, kad tai bus ne tik smagi, edukacinė, bet kartu ir stilinga Kalėdų dovana visai šeimai ar kolegoms / partneriams.

  Komplekte: medinė trikampė žaidimo lenta su 15 duobučių, 14 šoklių, kartoninė dėžutė, taisyklės. Trikampio kraštinė - 12.5 cm, aukštis - 1.5 cm.

  Esate įmonė ir ieškote Kalėdų verslo dovanos ar padėkos savo darbuotojams? Turime Jums pasiūlymą - žaidimo lentoje (pasirinktinai per vidurį / kampe / kitoje pusėje) galime lazeriuoti Jūsų įmonės logotipą. Lazeriavimo kaina derinama individualiai. Jei sudomino šis verslo dovanų pasiūlymas - susisiekite su mumis ir aptarsime visas detales.

  Kainos:

  1-50 vnt - 15 eur

  51-100 vnt - 14.50 eur

  101 vnt ir daugiau – 14.00 eur

  Kainos nurodytos su PVM.

  Atsiimti galima nemokamai mūsų dirbtuvėse Kaune, adresu Verkių g. 48B-1 arba siunčiame „LP Express“/„Omniva“ paštomatu – kaina 2.50 eur (1-5 vnt).

  ĮSPĖJIMAS! Yra smulkių detalių. Žaidimas netinkamas vaikams iki 3 metų.

 • Ši išskirtinė medinė Kalėdų dovana skirta visiems stalo žaidimų mėgėjams. Tai žaidimo Kryžiukai-nuliukai (XO) MINI versija, kurią patogu su savimi nešiotis, tad puikiai tiks ne tik žaidimui namuose, bet dėl savo kompaktiškumo - bus smagi atrakcija ir keliaujant.

  Žaidžiama dviese ir paeiliui. Vienas žaidėjas lentelės langelius žymi vieno dizaino figūrėle, antrasis – kito. Laimi tas, kuris pirmas užpildo pilną eilutę, stulpelį ar įstrižainę savo trimis ženklais.

  Ši medinė dovana puikiai tiks draugams, verslo partneriams ar darbuotojams bei jų vaikučiams Šv. Kalėdų proga. Kryžiukai - nuliukai - visiems gerai žinomas stalo žaidimas, tad jis galėtų būti stilinga pramoga namuose / darbo poilsio erdvėse / dovana verslo partneriams.

  Kalėdinis stalo žaidimas Kryžiukai nuliukai, yra su kalėdiniais motyvais ir jau keletą metų yra populiariausia kalėdinė verslo dovana šeimai, mūsų klientų tarpe. Dažnai verslo įmonės ieškodamos kalėdinės dovanos darbuotojams ir jų vaikučiams prioritetą teikia dovanoms, kurios būtų skirtos visai šeimai. Šis nedidelis medinis stalo žaidimas Kryžiukai nuliukai yra ypač tinkamas kalėdinės verslo dovanos pasirinkimas, nes yra puikiai pažįstamas suaugusiems ir tuo pačiu įdomi naujiena mažiesiems. Žaidimas suburia, skatina originalų laiko praleidimą su šeima, vysto vaikų loginį mąstymą, dėmesio koncentravimą. Žaidimo lentos dešiniajame kampe galime graviruoti įmonės logotipą, tad šis žaidimas gali tapti personalizuota kalėdine verslo dovana šeimai, kolegoms, partneriams.

  Šis žaidimas amžiaus cenzo neturi – jį mėgsta tiek 4 metų vaikas, tiek su malonumu įsitraukia ir jo senelis. Kodėl MINI? Nes žaidimas – nedidelis. Jis bus puikus “draugas” keliaujant, tad patiks žaisti ne tik namuose, bet ir automobilyje, lėktuve, sodyboje ar kitose išskirtinėse vietose.

  SPECIFIKACIJOS

  Žaidimo dydis – 12 x 12 x 1 cm.

  Galite rinktis šias figūrėles:

  • Meškutės - eglutės
  • Meduoliai - eglutės
  • Širdelės - kryžiukai

  Komplekte: žaidimo lenta, 10 figūrėlių, kartoninė dėžutė, taisyklės.

  Pasiūlymas įmonėms: žaidimo lentos kampe galime lazeriuoti Jūsų įmonės logotipą ar užrašą. Lazeriavimo kaina derinama individualiai. Tikime, kad ši personalizuota kalėdinė verslo dovana nustebins Jūsų klientus ar partnerius, taipogi pradžiugins Jūsų įmonės darbuotojus bei jų vaikučius.

  Pasiūlymas darželiams / mokykloms: žaidimo lentos kampe galime lazeriuoti mokyklos / darželio / grupės pavadinimą. Lazeriavimo kaina derinama individualiai. Ši personalizuota Kalėdų dovana vaikui bus ne tik smagus laiko praleidimas žaidžiant, tačiau kartu išliks ir brangus atsiminimas ateityje.

  Kainos:

  1-50 vnt - 15 eur 51-100 vnt - 14.50 eur 101 vnt ir daugiau – 14.00 eur Kainos nurodytos su PVM.

  Atsiimti galima nemokamai mūsų dirbtuvėse Kaune, adresu Verkių g. 48B-1 arba siunčiame „LP Express“ /„Omniva“ paštomatu – kaina 2.50 eur (1-5 vnt).

  ĮSPĖJIMAS! Yra smulkių detalių. Žaidimas netinkamas vaikams iki 3 metų.

  Užsakymo formoje prie "Papildomos informacijos" parašykite kokias figūrėles renkatės!

  Daugiau informacijos tel. 868210132 / 868756871 arba info@margasmiskas.lt

 • Stalo žaidimas Kryžiukai nuliukai MINI Kryžiukai nuliukai MINI

  Ši išskirtinė medinė dovana skirta visiems stalo žaidimų mėgėjams. Tai žaidimo Kryžiukai-nuliukai (XO) MINI versija, kurią patogu su savimi nešiotis, tad puikiai tiks ne tik žaidimui namuose, bet dėl savo kompaktiškumo - bus smagi atrakcija ir keliaujant.

  Žaidžiama dviese ir paeiliui. Vienas žaidėjas lentelės langelius žymi vieno dizaino figūrėle, antrasis – kito. Laimi tas, kuris pirmas užpildo pilną eilutę, stulpelį ar įstrižainę savo trimis ženklais.

  Ši medinė dovana puikiai tiks vaikams, šeimai, kolegoms ar draugams gimtadienio, darželio baigimo, Šv. Velykų, Šv. Kalėdų, Šv. Valentino dienos ar kita gražia proga. Kryžiukai - nuliukai - visiems gerai žinomas stalo žaidimas, tad jis galėtų būti stilinga pramoga namuose / darbo poilsio erdvėse / dovana verslo partneriams.

  SPECIFIKACIJOS

  Žaidimo dydis – 12 x 12 x 1 cm.

  Galite rinktis šias figūrėles:

  • Kryžiukai - širdelės (kryžiukai galimi pilkos arba raudonos spalvos)
  • Kryžiukai - kiškučiai
  • Širdelės - kiškučiai
  • Kryžiukai - pelėdžiukai

  Komplekte: žaidimo lenta, 10 figūrėlių, kartoninė dėžutė, taisyklės.

  Pasiūlymas įmonėms: žaidimo lentos kampe galime lazeriuoti Jūsų įmonės logotipą ar užrašą. Lazeriavimo kaina derinama individualiai. Tikime, kad ši personalizuota verslo dovana nustebins Jūsų klientus ar partnerius, taipogi pradžiugins Jūsų įmonės darbuotojus bei jų vaikučius.

  Pasiūlymas darželiams / mokykloms: žaidimo lentos kampe galime lazeriuoti mokyklos / darželio / grupės pavadinimą. Lazeriavimo kaina derinama individualiai. Tikime, kad ši personalizuota dovana vaikui nudžiugins kiekvieną ir išliks brangus atsiminimas.

  Kainos: 1-50 vnt - 15 eur 51-100 vnt - 14.50 eur 101 vnt ir daugiau – 14.00 eur

  Kainos nurodytos su PVM.

  Atsiimti galima nemokamai mūsų dirbtuvėse Kaune, adresu Verkių g. 48B-1 arba siunčiame „LP Express“/„Omniva“ paštomatu – kaina 2.50 eur (1-5 vnt).

  ĮSPĖJIMAS! Yra smulkių detalių. Žaidimas netinkamas vaikams iki 3 metų.

  Užsakymo formoje prie "Papildomos informacijos" parašykite kokias figūrėles renkatės!

  Daugiau informacijos tel. 868210132 / 868756871 arba info@margasmiskas.lt

 • Visame pasaulyje karantino metu ypač išpopuliarėjęs stalo žaidimas dviems "Žiedų dvikova" (Hook and ring battle game) jau ir mūsų asortimente. Žaidimo tikslas: greičiau už priešininką užmesti žiedą ant kabliuko ir pirmam perkelti figūrėlę nuo lentelės paskutinio apskritimo ant stalo.

  Šis stalo žaidimas yra skirtas dviems žaidėjams. Tačiau tai nereiškia, kad dalyvausite tik dviese, šis žaidimas visada šalia savęs pritraukia būrius "sirgalių", kurie audringai stebi žaidimą. Žiedų dvikova - puiki laisvalaikio pramoga tiek namuose, tiek darbovietės poilsio erdvėje ar draugų vakarėlyje. Juk kartais norisi ne tik smagiai bendrauti, bet ir šiek tiek pasivaržyti ir įnešti azarto prieskonį į smagų pasibuvimą.

  Žaidimo eiga: padėkite medinę figūrėlę ant centrinio lentelės apskritimo. Vienas žaidėjas duoda signalą žaidimo pradžiai. Prasidėjus žaidimui abu žaidėjai vienu metu bando kuo greičiau užmesti savo pusėje esantį žiedą ant kabliuko. Pataikius, figūrėlė perkeliama vienu apskritimu į priekį savo priešininko link. Žaidimas vyksta tol, kol medinė figūrėlė nukeliauja nuo paskutinio priešininko pusės apskritimo ant stalo.

  Kad būtų dar įdomiau ir linksmiau varžytis, medinę figūrėlę galite pakeisti stikliuku tam tikro gėrimo / pipiru ar kitu nelabai priešininkui skaniu „prizu“.

  Video: Žiedų dvikova

  Žaidimas medinis, mūsų rankų darbo. Kiekviena žaidimo detalė preciziškai nušlifuota, impregnuota. Gamindami įdedame visą meilę ir energiją, kad mūsų žaidimai būtų ne tik azartiška pramoga, bet ir stilinga Jūsų namų ar ofiso interjero detalė. Šis žaidimas tapo ypač populiaria dovana vyrams, nes, sutikite, kad ne taip ir lengva jiems rasti originalią ir nematytą dovaną. Džiaugiamės, kad mūsų klientai, išmėginę "Žiedų dvikovą", sugrįžta ir dovanoja ją savo bosui, kolegai ar draugams.

  Jei svarstote, ar jūsų artimajam patiktų tokia dovana, tuomet atsakykite sau į keletą klausimų: ✓ Ar tas žmogus azartiškas ir mėgsta smagiai leisti laiką su šeima ir draugais? ✓ Ar yra vakarėlių siela ir moka suburti visus aplink save? ✓ Ar jo juokas toks garsus, kad galima atpažinti minioje? Jei į bent vieną iš šių klausimų atsakėte TAIP, tuomet neabejotinai šis žaidimas tiesiog skirtas žmogui, apie kurį galvojate. Ir čia, be abejonės, kalbame ne tik apie vyrus. Žaidimas tikrai nudžiugins bei įtrauks tiek moteris ar paauglius ir vaikus.

  Šiam žaidimui reikia ne tik igūdžių, bet ir sėkmės! Linkime gero laiko!

  Pasiūlymas ieškantiems originalios dovanos bosui, partneriui ar kolektyvui - ant žaidimo galime graviruoti Jūsų įmonės logotipą. Šios paslaugos kainą aptariame individualiai įvertinę logotipo dydį. Jei domina šis pasiūlymas - susisiekite info@margasmiskas.lt arba tel. 868210132 / 868756871

  Išmatavimai: sustatyto žaidimo aukštis - 50 cm, plotis - 70 cm.

  Kaina: 60 eur. Kaina nurodyta su PVM. Atsiimti galima nemokamai Kaune adresu Verkių g. 48B-1 arba siunčiame "LP Express" paštomatu - kaina 5 eur.

 • medžio ritulys Medžio ritulys

  Su džiaugsmu pristatome Jums mūsų rankų darbo stalo žaidimą "Medžio ritulys". Tai ypač azartiškas, vikrumo ir reakcijos reikalaujantis medinis stalo žaidimas (pasaulyje dar žinomas, kaip "Pucket game" ar "Wooden hockey game" / "Fast sling puck game"), kuris net neabejojame - patiks kiekvienam! Žaidėjai lenktyniauja tarpusavyje - kuris pirmas išmuš ritulius iš savo aikštelės pusės į priešininko aikštelę, per mažą skylę, esančią lentos viduryje.

  Žaidimo eiga: abu žaidėjai išsirenka savo žaidimo aikštelę ir pasidalina po 8 ritulius. Vienas žaidėjas duoda signalą žaidimo pradžiai. Prasidėjus žaidimui abu žaidėjai vienu metu bando „išvalyti“ savo aikštelės pusę, išmušant ritulius į priešininko pusę. Ritulių permušimui naudojama tik aikštelės pradžioje esanti laidynė, jų negalima stumti rankomis. Žaidimas vyksta tik viena ranka. Jei ritulys „išskrenda“ už žaidimo lentos ribų, jį paleidęs žaidėjas turi jį grąžinti į savo aikštelę (tuo metu varžovas palaukia stabdydamas savo ėjimą).

  Laimėjimas: laimi pirmasis išmušęs visus ritulius iš savo aikštelės pusės.

  Dėmesio! Būkite atsargūs – žaidžiant tvarkingai įtempkite laidynę, kad ritulys „neišskristų“ iš žaidimo ribų ir neužgautų žaidžiančiųjų ar stebinčių žaidimą.

  Komplekte: žaidimo lenta, 16 medinių ritulių, maišelis jiems sudėti, taisyklės. Žaidimo šaškes turime dviejų rūšių, perkant sukomplektuojame pagal tuo metu turimas sandėlyje. Žaidimas mūsų rankų darbo. Išmatavimai: 54 cm x 37 cm x 5 cm. Kaina: 55 eur. Kaina nurodyta su PVM. Atsiimti galima nemokamai mūsų dirbtuvėse Kaune, adresu Verkių g. 48B-1 arba siunčiame "Omniva"/„LP Express“ paštomatu – kaina 4,50 eur.

   

 • Elegantiškas, prabangus, išskirtinis, pirmasis Lietuvoje.. Daug epitetų galėtume parašyti apie šį žaidimų komplektą, bet garsiausiai kalba teigiamos klientų patirtys ir vaizdai iš švenčių.

  Šis žaidimų komplektas idealus pasirinkimas vestuvėse, svečiams belaukiant jaunųjų, įmonės šventėje ar produktų pristatymo renginyje, parodoje. Galvojate apie išskirtinį gimtadienį ar vakarėlį? Šis žaidimų komplektas tikrai padės jį tokiu paversti.

  Šį žaidimų komplektą "GIRIOS BROLIAI" sudaro PENKI ŽAIDIMAI, jų aprašymą rasite apačioje.

 • IŠPARDUOTA. Šiuo metu šio žaidimo pardavime nėra.

  Žaidimas 15,  tai stalo žaidimas - galvosūkis, turintis ypatingai turtingą istoriją, jo ištakos siekia net 1874 metus. Nors galvosūkiui daugiau nei 145 metai, jis ir toliau išlieka vienu populiariausių loginių žaidimų visame pasaulyje. Pasaulyje žaidimas dar vadinimas “Perlo galvosūkis”, “Boso galvosūkis”, “Žaidimas Penkiolika”, “Mistiška aikštė“.

  Žaidimo tikslas: sudėti sunumeruotas lenteles iš eilės didėjančia tvarka - nuo 1 iki 15.

  Žaidimo eiga: pradžioje skaičiai sumaišomi atsitiktine tvarka. Žaidimo metu lentelių iškelti negalima, jas turite stumdyti lentoje horizontaliai ar vertikaliai. Vienas langelis lentoje yra tuščias, kad turėtumėte erdvės stumdyti lenteles. Sudėliokite skaičius nuo 1 iki 15.

  Žaidimas reikalauja loginio mąstymo ir pastabumo, išspręsti jį tikrai pavyksta, tačiau pasiseka ne kiekvienam. Esate pasiryžęs išbandyti? Pirmyn!

  Kad būtų dar smagiau – pakvieskite  į dvikovą šeimos narį / draugą / kolegą! Nuimkite laiką ir pažiūrėkite kuriam laimėti pavyks greičiau! Tai originali medinė rankų darbo dovana, kuri neabejojame patiks kiekvienam stalo žaidimų - galvosūkių entuziastui!

  Komplekte: žaidimo lenta, 15 sunumeruotų lentelių, taisyklės. Išmatavimai: 27 cm x 27 cm x 3 cm. Žaidimas mūsų rankų darbo.

  IŠPARDUOTA. Šiuo metu šio žaidimo pardavime nėra. Kaina: 40 eur. Kaina nurodyta su PVM. Atsiimti galima nemokamai mūsų dirbtuvėse Kaune, adresu Verkių g. 48B-1 arba siunčiame "Omniva"/„LP Express“ paštomatu – kaina 2,50 eur.

 • Kaladėlių bokštas su užduotimis TOP1 vidaus žaidimai nuomai

  Atvėsus orams šventės iš lauko keliasi į vidaus patalpas. Jei organizuojate gimtadienio šventę ar ieškote originalių pramogų jaukiam šeimos susibūrimui per Kalėdas ar kitoje šventėje - šis žaidimų komplektas bus geriausias pasirinkimas!

  Žaidimų komplektą TOP1 sudaro 3 azartiški Margas miškas vidaus žaidimai nuomai:

  Mūsų tikslas – sudominti ir užimti Jus bei Jūsų svečius azartiškais, įtraukiančiais, o kartais net ir sentimentus iš vaikystės sukeliančiais vidaus žaidimais. Šį žaidimų komplektą paprastai renkasi užsakovai, kurie nori paįvairinti šaltus rudens ar žiemos vakarus ir kartu su šeima bei draugais išbandyti originalias pramogas jaukaus vakarėlio metu namuose.

  Pildydami užsakymo formą nurodykite kurio dydžio kaladėlių bokšto norite - XL ar XXL bei kurį žaidimą renkatės - Laivų mūšį ar Žaidimą 15.

  Nuomos kaina:

  Darbo dienai (I-IV) parai –  105 eur. Papildoma para darbo dienomis su 80 proc. nuolaida.

  Savaitgaliui (V-I) – 120 eur. Kainos nurodytos su PVM.

  Dėmesio! Žaidimas Korys yra didesnių išmatavimų, reikės atlenkti bent vieną galinę automobilio sėdynę norint jį įtalpinti arba jis telpa ant dviejų galinių sėdynių išilgai. Kiti žaidimai tilps bagažinėje.

  P.s. šiuo metu vyksta tinklapio atnaujinimo darbai, prekių krepšelis kainos automatiškai nepaskaičiuoja, jei norite nuomotis daugiau nei vienai darbo dienai. Įsidėjus į krepšelį mes gauname užklausą ir atsakome Jums el. laišku su galutine užsakymo suma.

 • Švenčių žaidimas Medžio ritulys XXL Margas miškas top2 vidaus žaidimai šventėms

  Šaltuoju metų laiku planuojant šventes, tokias, kaip gimtadienis, vestuvės ar krikštynos, neretai kyla klausimas kuo užimti svečius šventės metu? Jeigu sunku išsirinkti iš viso Margas miškas žaidimų asortimento, siūlome  labiausiai klientų pamėgtus populiariausius 4 žaidimus, skirtus žaisti vidaus patalpose.

  Žaidimų komplektą TOP 2 sudaro keturi azartiški Margas miškas vidaus žaidimai nuomai:

  Šie žaidimai ne tik azartiški, bet ir stilingi, įspūdingi savo dydžiu, tad įneš ne tik smagios veiklos, bet ir papuoš Jūsų šventę. Tai puikus pasirinkimas gimtadienio ar Kalėdinio vakarėlio metu, vestuvėse ar kitose didesnėse Jūsų šventėse.

  Pildydami užsakymo formą nurodykite kurio dydžio kaladėlių bokšto norite - XL ar XXL.

  Nuomos kaina su pritaikyta komplekto nuolaida:

  Darbo dienai (I-IV) parai –  130 eur. Papildoma para darbo dienomis su 80 proc. nuolaida.

  Savaitgaliui (V-I) – 150 eur. Kainos nurodytos su PVM.

  Dėmesio! Žaidimas Korys yra didesnių išmatavimų, reikės atlenkti bent vieną galinę automobilio sėdynę norint jį įtalpinti arba jis telpa ant dviejų galinių sėdynių išilgai. Kiti žaidimai tilps bagažinėje. P.s. Planuojant ir dekoruojant šventę įvertinkite, kad žaidimą Medžio ritulys XXL reikėtų padėti ant stalelio.

  P.s. šiuo metu vyksta tinklapio atnaujinimo darbai, prekių krepšelis kainos automatiškai nepaskaičiuoja, jei norite nuomotis daugiau nei vienai darbo dienai. Įsidėjus į krepšelį mes gauname užklausą ir atsakome Jums el. laišku su galutine užsakymo suma.

   

 • venčių žaidimas Medžio ritulys Vidaus žaidimai šventėms

  Turime puikų pasiūlymą įmonėms, planuojančioms savo gimtadienio šventę ar Kalėdinį vakarėlį - TOP 5 populiariausi Margas miškas žaidimai, kurie apjungia, įtraukia, intriguoja ir sukelia tikrai daug juoko!

  Žaidimų komplektą TOP 3 sudaro penki azartiški Margas miškas vidaus žaidimai nuomai:

  Jeigu šventėje dalyvauja didesnis svečių skaičius, rekomenduojame rinktis šį žaidimų komplektą. Galima suorganizuoti ir intriguojančias rungtynes tarpusavyje. Šie žaidimai ne tik azartiški, bet ir stilingi, įspūdingi savo dydžiu, tad įneš ne tik smagios veiklos, bet ir papuoš Jūsų šventę. Šis žaidimų komplektas - puikus pasirinkimas ieškantiems ir komandos formavimo žaidimų.

  Pildydami užsakymo formą nurodykite kurio dydžio kaladėlių bokšto norite - XL ar XXL.

  Nuomos kaina su pritaikyta komplekto nuolaida:

  Darbo dienai (I-IV) parai –  190 eur. Papildoma para darbo dienomis su 80 proc. nuolaida.

  Savaitgaliui (V-I) – 215 eur. Kainos nurodytos su PVM.

  Dėmesio! Žaidimai Labirintas XXL ir Korys yra didesnių išmatavimų, reikės universalo tipo automobilio ir atlenkti galines sėdynes norint viską įtalpinti. Planuojant ir dekoruojant šventę įvertinkite, kad žaidimą Medžio ritulys XXL reikėtų padėti ant stalelio.

  P.s. šiuo metu vyksta tinklapio atnaujinimo darbai, prekių krepšelis kainos automatiškai nepaskaičiuoja, jei norite nuomotis daugiau nei vienai darbo dienai. Įsidėjus į krepšelį mes gauname užklausą ir atsakome Jums el. laišku su galutine užsakymo suma.

   

 • Dėmesio! Šio modelio žaidimo laikinai prekyboje neturime!

  Ar pamenate, kaip mokykloje su klasės draugu sąsiuvinio gale braižėte linijas ir žaidėte visiems puikiai pažįstamą strateginį žaidimą "Kryžiukai nuliukai"? Mums (ir tikime Jums) šis žaidimas kelia sentimentus, tad panorome pagaminti išskirtinę šio stalo žaidimo versiją, pritaikyta būtent vaikams, kad žaidimas įneštų dar daugiau spalvų.

  Žaidimas "Kryžiukai nuliukai" žaidžiamas dviese. Abu žaidėjai pasirenka norimas figūrėles - lapes arba usūrinius šuniukus. Žaidžiama paeiliui. Laimi žaidėjas, kuris pirmasis savo trimis figūrėlėmis užpildo pilną eilutę (vertikaliai, horizontaliai arba įstrižai žaidimo lentoje).

  Žaidimas medinis, mūsų rankų darbo - kruopšiai išpiešiame visas žaidimo figūrėles, tad vienodų čia nerasite. Šis žaidimas gali būti originali vaiko gimtadienio dovana ar išskirtinė Kalėdinė dovana ne tik vaikams, bet ir visai šeimai. Neabejojame, kad ir tėveliai su džiaugsmu įsitrauks į žaidimą ir pamokys jo gudrybių savo mažuosius.

  Galite rinktis ir kitokias šio žaidimo figūrėles - Boružėlės - varliukai arba Kryžiukai - širdelės.

  Komplekte: žaidimo lenta ir 10 figūrėlių (5 lapiukai, 5 usūriniai šuniukai).

  Išmatavimai: lenta 20 x 20 cm, figūrėlė: ~ 5 cm.

  Dėmesio! Šio modelio žaidimo laikinai prekyboje neturime!

  Kaina: 38 eur. Kaina nurodyta su PVM. Atsiimti galima nemokamai mūsų dirbtuvėse Kaune, adresu Verkių g. 48B-1 arba siunčiame "Omniva"/„LP Express“ paštomatu – kaina 2,50 eur.

  SVARBU: MARGAS MIŠKAS žaidimai parduodami tik asmeniniam naudojimui, o ne komerciniams tikslams (nuomai / perpardavimui).

 • Tai sumažinta mūsų didžiojo rankų darbo žaidimo KRYŽIUKAI - NULIUKAI versija, kuri sukurta specialiai mažiesiems stalo žaidimų mėgėjams.

  Žaidžiama dviese ir paeiliui. Vienas žaidėjas lentos langelius žymi boružėlėmis, antrasis - varliukais. Laimi tas, kuris pirmas užpildo pilną eilutę, stulpelį ar įstrižainę savo trimis ženklais.

  Visos figūrėlės išpieštos mūsų rankomis. Tai stilinga ir smagi rankų darbo dovana vaikučiams gimtadienio, krikštynų, Kalėdų ar kita proga.

  Galite rinktis ir kitokias šio žaidimo figūrėles - Lapiukai - usūriniai šuniukai arba Kryžiukai - širdelės.

  Komplekte: žaidimo lenta ir 10 figūrėlių (5 boružėlės, 5 varliukai).

  Išmatavimai: lenta 20 x 20 cm, figūrėlė: ~ 5 cm.

  Kaina: 38 eur. Kaina nurodyta su PVM. Atsiimti galima nemokamai mūsų dirbtuvėse Kaune, adresu Verkių g. 48B-1 arba siunčiame "Omniva"/„LP Express“ paštomatu – kaina 2,50 eur.

  SVARBU: MARGAS MIŠKAS žaidimai parduodami tik asmeniniam naudojimui, o ne komerciniams tikslams (nuomai / perpardavimui).

 • Tikriausiai vienas seniausių stalo žaidimų, žaidžiamų ir šiandien yra Kryžiukai nuliukai (angliškų pavadinimų šiam stalo žaidimui yra ne vienas: Tic tac toe, Xs and Os, Noughts and crosses). Ankstyvoji šio žaidimo versija buvo žaidžiama Romos imperijoje, maždaug pirmame amžiuje prieš Kristų. Turbūt daugelis Jūsų vaikystėje taipogi braižėte linijas ant popieriaus ir kvietėte savo draugus ar tėvus į dvikovą. 

  Taisyklės paprastos, todėl visada įtraukia tiek vaikus, tiek ir suaugusius. Žaidžiama dviese ir paeiliui. Vienas žaidėjas lentelės langelius žymi širdelėmis, antrasis - kryžiukais. Žaidimo tikslas - pirmam surinkti savo pasirinktų figūrų eilutę vertikaliai, horizontaliai ar įstrižai.

  Ieškojome originalaus šio stalo žaidimo pateikimo, todėl pasigaminome tokią medinę šio žaidimo versiją, kur nuliukus keičia širdelės. Šis stalo žaidimas populiarus pasirinkimas ieškant išskirtinės vestuvių dovanos ar gimtadienio proga. Ir ne tik vaikams! Šis stilingas medinis stalo žaidimas tampa gražia interjero detale namuose ar sodyboje, todėl džiaugiamės, kad mūsų klientai neretai šį stalo žaidimą renkasi kaip dovaną įkurtuvių ar kita gražia proga.

  Žaidimas medinis, visos figūrėlės išpieštos akriliniais dažais mūsų rankomis.

  Galite rinktis ir kitokias šio žaidimo figūrėles, skirtas vaikučiams - Lapiukai - usūriniai šuniukai arba Boružėlės - varliukai.

  Komplekte: žaidimo lenta ir 10 figūrėlių (5 širdelės, 5 kryžiukai).

  Išmatavimai: lenta 20 x 20 cm, figūrėlė: ~ 5 cm.

  Kaina: 38 eur. Kaina nurodyta su PVM. Atsiimti galima nemokamai mūsų dirbtuvėse Kaune, adresu Verkių g. 48B-1 arba siunčiame "Omniva"/„LP Express“ paštomatu – kaina 2,50 eur.

  SVARBU: MARGAS MIŠKAS žaidimai parduodami tik asmeniniam naudojimui, o ne komerciniams tikslams (nuomai / perpardavimui)

 • Tai sumažinta mūsų didžiojo rankų darbo žaidimo „Kryžiukai - širdelės“ versija.

  Žaidžiama dviese ir paeiliui. Vienas žaidėjas lentelės langelius žymi širdelėmis, antrasis - kryžiukais. Laimi tas, kuris pirmas užpildo pilną eilutę, stulpelį ar įstrižainę savo trimis ženklais.

  Lazeriuojame ant penkių širdelių jūsų duotą logotipą. Tai smagi ir azartiška rankų darbo dovana klientams, kolegoms ar verslo partneriams. Taipogi galima lazeriuoti vardus / linkėjimus / užrašus ir tai tampa stilinga personalizuota dovana mylimiems žmonėms vestuvių, gimtadienio, krikštynų, Šv. Kalėdų, Šv. Valentino ar kitos šventės proga.

  Komplekte: žaidimo lenta ir 10 figūrėlių (5 lazeriuotos širdelės, 5 kryžiukai). Žaidimas mūsų rankų darbo.

  Išmatavimai: lenta 20 x 20 cm, figūrėlė: ~ 5 cm.

  Kaina: 50 eur. Kaina nurodyta su PVM. Atsiimti galima nemokamai mūsų dirbtuvėse Kaune, adresu Verkių g. 48B-1 arba siunčiame "Omniva"/„LP Express“ paštomatu – kaina 2,50 eur.

    SVARBU: MARGAS MIŠKAS žaidimai parduodami tik asmeniniam naudojimui, o ne komerciniams tikslams (nuomai / perpardavimui).
 • Lauko žaidimų nuoma Populiarusis 1

  Lauko žaidimų nuoma - tapo labai dažnas švenčių atributas vasaros metu Lietuvoje. Džiaugiamės, kad tiek daug žmonių nori išbandyti mūsų lauko žaidimus, o išbandę - sugrįžta ir nuomojasi kitoms šventėms. Mūsų asortimente išties didelis skaičius lauko pramogų, tad, kad būtų lengviau išsirinkti paruošėme Jums 3 populiariausius lauko žaidimų komplektus nuomai. Žinome kas patinka mūsų klientams, tad galime drąsiai rekomenduoti.

  Žaidimų komplektą "Populiarusis I" sudaro keturi azartiški Margas miškas lauko žaidimai nuomai:

  Šis žaidimų komplektas - populiariausias pasirinkimas klientų, kuriems reikalinga nedidelė, bet jauki ir azartiška žaidimų erdvė lauke gimtadienio, vestuvių, krikštynų, įmonės vakarėlio ar kitų švenčių metu.

  Video: Margas miškas žaidimai

  Speciali šio žaidimų komplekto nuomos kaina:

  Darbo dienai (I-IV) parai –  110 eur. Papildoma para darbo dienomis su 80 proc. nuolaida.

  Savaitgaliui (V-I) – 130 eur. Kainos nurodytos su PVM.

  Užsakymo formoje pažymėkite kokį žaidimą renkatės: Kaladėlių bokštą XL ar XXL / Kukurūzų futbolą ar Golfo kopėtėles / Domino XL ar XXL.

  Dėmesio! Žaidimas Kukurūzų futbolas yra didesnių išmatavimų, reikės atlenkti bent vieną galinę automobilio sėdynę norint jį įtalpinti arba jis telpa ant dviejų galinių sėdynių išilgai. Kiti žaidimai tilps į automobilio bagažinę.

  P.s. šiuo metu vyksta tinklapio atnaujinimo darbai, prekių krepšelis kainos automatiškai nepaskaičiuoja, jei norite nuomotis daugiau nei vienai darbo dienai. Įsidėjus į krepšelį mes gauname užklausą ir atsakome Jums el. laišku su galutine užsakymo suma.

  Jeigu norėsite komplektus papildyti, visada galėsite tai padaryti į krepšelį įdėdami ir papildomus žaidimus.

 • Lauko žaidimų nuoma Populiarusis 2

  Lauko žaidimų nuoma - tapo neatskiriamas vasaros švenčių atributas! Lauko žaidimai - apjungia, suburia, pralaužia ledus, tai - puikus svečių užimtumas vestuvių, krikštynų, gimtadienių ar įmonių švenčių metu.

  Kadangi mūsų lauko žaidimų asortimentas išties platus, tikime, kad išsirinkti gali būti nelengva. Dėl šios priežasties suformavome tris populiariausių žaidimų komplektus šventėms, kurios vyksta po atviru dangumi.

  Žaidimų komplektą "Populiarusis II" sudaro keturi azartiškiausi Margas miškas lauko žaidimai:

  Šis žaidimų komplektas - populiariausias pasirinkimas klientų, kurie ieško įvairesnio užimtumo savo svečiams gimtadienio, vestuvių, krikštynų, įmonės vakarėlio ar kitų švenčių metu. Šie keturi lauko žaidimai abejingų tikrai nepaliks. Žaidimai parinkti labiau suaugusiems švenčių dalyviams, tačiau be abejonės visuomet įtraukia ir vaikus.

  Video: Margas miškas žaidimai

  Speciali šio žaidimų komplekto nuomos kaina:

  Darbo dienai (I-IV) parai –  135 eur. Papildoma para darbo dienomis su 80 proc. nuolaida.

  Savaitgaliui (V-I) – 155 eur. Kainos nurodytos su PVM.

  Užsakymo formoje pažymėkite kokį žaidimą renkatės: Kaladėlių bokštą XL ar XXL / Kukurūzų futbolą ar Golfo kopėtėles.

  Dėmesio! Žaidimai Kukurūzų futbolas ir Korys yra didesnių išmatavimų, reikės atlenkti galines automobilio sėdynes norint visus žaidimus sutalpinti.

  P.s. šiuo metu vyksta tinklapio atnaujinimo darbai, prekių krepšelis kainos automatiškai nepaskaičiuoja, jei norite nuomotis daugiau nei vienai darbo dienai. Įsidėjus į krepšelį mes gauname užklausą ir atsakome Jums el. laišku su galutine užsakymo suma.

  Jeigu norėsite komplektus papildyti, visada galėsite tai padaryti į krepšelį įdėdami ir papildomus žaidimus.

 • Žaidimas Skardinių mūšis Lauko žaidimų nuoma Populiarusis 3

  Planuojate savo šventę ir ieškoti lauko pramogų svečiams? Leiskite Jums padėti! Siūlome plačiausią medinių lauko žaidimų asortimentą nuomai Lietuvoje. Esame lauko pramogų ekspertai, tad drąsiai pasiūlysime pačius populiariausius žaidimus vestuvėms, gimtadieniui ar įmonės šventei.

  Peržvelgus ankstesnių metų užsakymus, paruošėme tris populiariausius žaidimų komplektų nuomos pasiūlymus žaisti lauke! Dabar nereikės ilgai ieškoti tinkamiausių lauko pramogų, Jūs galėsite pagal biudžetą pasirinkti daugelio klientų patikrintus ir pamėgtus žaidimus.

  Žaidimų komplektą "Populiarusis III" sudaro penki populiariausi Margas miškas lauko žaidimai nuomai:

  Šis žaidimų komplektas - populiariausias pasirinkimas klientų, kurie nori įkurti aktyvią ir didelę azartiškų žaidimų erdvę lauke savo svečiams gimtadienio, vestuvių, krikštynų, įmonės vakarėlio ar kitų švenčių metu. Žaidimai dideli, stilingi, prabangūs, tad šis žaidimų komplektas ne tik įtrauks Jūsų svečius linksmybėms, bet kartu ir puoš Jūsų šventės erdvę.

  Video: Margas miškas žaidimai

  Speciali šio žaidimų komplekto nuomos kaina:

  Darbo dienai (I-IV) parai –  170 eur. Papildoma para darbo dienomis su 80 proc. nuolaida.

  Savaitgaliui (V-I) – 195 eur. Kainos nurodytos su PVM.

  Užsakymo formoje pažymėkite kokį žaidimą renkatės: Kaladėlių bokštą XL ar XXL / Kukurūzų futbolą ar Golfo kopėtėles, Laivų mūšį ar Žaidimą "15".

  Dėmesio! Žaidimai Kukurūzų futbolas ir Korys yra didesnių išmatavimų, reikės atlenkti galines automobilio sėdynes norint visus žaidimus sutalpinti.

  P.s. šiuo metu vyksta tinklapio atnaujinimo darbai, prekių krepšelis kainos automatiškai nepaskaičiuoja, jei norite nuomotis daugiau nei vienai darbo dienai. Įsidėjus į krepšelį mes gauname užklausą ir atsakome Jums el. laišku su galutine užsakymo suma.

  Jeigu norėsite komplektus papildyti, visada galėsite tai padaryti į krepšelį įdėdami ir papildomus žaidimus.

 • Lauko žaidimai vestuvėse TOP1

  Kuomet didžioji dalis vestuvių planavimo darbų jau būna atlikta, būsimiems jaunavedžiams iškyla klausimas - o kuo gi užimsime vestuvių svečius? Čia į pagalbą ateiname mes - siūlydami populiariausių vestuvinių žaidimų komplektus. Daugeliui yra pabodę seni vestuvių užstalės žaidimai, todėl mūsų klientai ieško alternatyvaus svečių užimtumo. Margas miškas lauko žaidimai - stilingi, puošiantys šventės erdvę ir visų svarbiausia - įtraukiantys, suburiantys ir suteikiantys geriausias emocijas.

  Jei planuojate nedideles jaukias vestuves lauke, Jums labiausiai tiks šis vestuvinių žaidimų komplektas "TOP 1", kurį sudaro 4 lauko žaidimai:

  Video: Margas miškas lauko žaidimai

  Nuomos kaina:

  Darbo dienai (I-IV) parai – 115 eur. Papildoma para darbo dienomis su 80 proc. nuolaida. Savaitgaliui (V-I) – 135 eur.

  Kainos nurodytos su PVM.

  Užsakymo formoje nurodykite, kuriuos iš pasirenkamų žaidimų renkatės.

  Dėmesio! Žaidimas Kukurūzų futbolas yra didesnių išmatavimų, reikės atlenkti bent vieną galinę automobilio sėdynę norint jį įtalpinti arba jis telpa ant dviejų galinių sėdynių išilgai. Kiti žaidimai tilps į talpesnę automobilio bagažinę.

  Ieškote didesnio vestuvių žaidimų komplekto? Tuomet rekomenduojame rinktis: VESTUVĖMS TOP 2 arba VESTUVĖMS TOP 3.

  Jeigu norėsite komplektus papildyti, visada galėsite tai padaryti į krepšelį įdėdami ir papildomus žaidimus.

  P.s. šiuo metu vyksta tinklapio atnaujinimo darbai, prekių krepšelis kainos automatiškai nepaskaičiuoja, jei norite nuomotis daugiau nei vienai darbo dienai. Įsidėjus į krepšelį mes gauname užklausą ir atsakome Jums el. laišku su galutine užsakymo suma.

 • Vestuvių žaidimų nuoma Vestuvių žaidimai

  Esame labai laimingos, kad nuo Margas miškas įkūrimo pradžios mūsų lauko žaidimai apkeliavo tikrai labai didelį skaičių vestuvių Lietuvoje ir net už Lietuvos ribų. Lauko žaidimai vestuvėse ypač išpopuliarėjo. Šios vestuvių pramogos - apjungia svečius, pralaužia ledus, palengvina bendravimą ir galiausiai sukelia daug juoko ir teigiamų emocijų! Jaunavedžiai dažniausiai renkasi lauko žaidimus, kaip orginalų svečių užimtumą, kuomet patys išvyksta fotografuotis ar kaip pramogas vakaro metu lauke bei antrai vestuvių dienai.

  Turėdamos jau daugiau nei 5 metų patirtį, parinkome pačius populiariausius vestuvių žaidimus, kurie neabejojame, kad patiks Jums ir Jūsų svečiams. Top 5 vestuvių žaidimai lauke:

  Video: Margas miškas lauko žaidimai

  Nuomos kaina:

  Darbo dienai (I-IV) parai – 165 eur. Papildoma para darbo dienomis su 80 proc. nuolaida. Savaitgaliui (V-I) – 190 eur.

  Kainos nurodytos su PVM.

  Užsakymo formoje nurodykite, kuriuos iš pasirenkamų žaidimų renkatės.

  Dėmesio! Žaidimai Kukurūzų futbolas ir Korys yra didesnių išmatavimų, reikės atlenkti galines automobilio sėdynes norint visus žaidimus sutalpinti.

  Ieškote didesnio vestuvių žaidimų komplekto? Tuomet rekomenduojame rinktis šį: VESTUVĖMS TOP 3. Jeigu planuojate organizuoti mažas vestuves, turime ir mažesnį žaidimų komplektą VESTUVĖMS TOP 1.

  Jeigu norėsite komplektus papildyti, visada galėsite tai padaryti į krepšelį įdėdami ir papildomus žaidimus.

  P.s. šiuo metu vyksta tinklapio atnaujinimo darbai, prekių krepšelis kainos automatiškai nepaskaičiuoja, jei norite nuomotis daugiau nei vienai darbo dienai. Įsidėjus į krepšelį mes gauname užklausą ir atsakome Jums el. laišku su galutine užsakymo suma.

 • Žaidimas Limbo Vestuvių žaidimai

  Organizuojate vestuvių šventę ir ieškote pramogų savo svečiams? Leiskite Jums padėti! Lauko žaidimai tapo labai populiarus pasirinkimas kuomet norisi neformalios, stilingos ir įtraukiančios veiklos vestuvių metu. Šios lauko pramogos ne tik džiugins susirinkusius svečius, bet kartu bus ir stilinga vestuvių dekoro detalė. Mums geriausias komplimentas, kuomet grąžindami žaidimus jaunieji sako: "Buvo sunku visus sukviesti prie stalo, nes žaidimai įtraukė ne tik suaugusius ir vaikus, bet ir vyriausius šventės dalyvius".

  Jeigu planuojate didesnį skaičių vestuvių svečių, rekomenduojame rinktis šį vestuvinių žaidimų komplektą, kurį sudaro populiariausi TOP 6 lauko žaidimai:

  Video: Margas miškas lauko žaidimai

  Nuomos kaina:

  Darbo dienai (I-IV) parai – 220 eur. Papildoma para darbo dienomis su 80 proc. nuolaida. Savaitgaliui (V-I) – 255 eur.

  Kainos nurodytos su PVM.

  Užsakymo formoje nurodykite, kuriuos iš pasirenkamų žaidimų renkatės.

  Dėmesio! Žaidimai 4 eilėje, Kukurūzų futbolas, Limbo ir Korys yra didesnių išmatavimų, transportavimui reikėtų universalo tipo automobilio ir atlenkti galines sėdynes, kad visus žaidimus sutalpinti.

  Organizuojate mažesnę vestuvių šventę ir žaidimų pasirodė per daug? Tuomet siūlome pamažinti komplektaciją ir rinktis šiuos lauko žaidimus: VESTUVĖMS TOP 2 (5 žaidimai) arba VESTUVĖMS TOP 1 (4 žaidimai).

  Jeigu norėsite komplektus papildyti, visada galėsite tai padaryti į krepšelį įdėdami ir papildomus žaidimus.

  P.s. šiuo metu vyksta tinklapio atnaujinimo darbai, prekių krepšelis kainos automatiškai nepaskaičiuoja, jei norite nuomotis daugiau nei vienai darbo dienai. Įsidėjus į krepšelį mes gauname užklausą ir atsakome Jums el. laišku su galutine užsakymo suma.

 • Kaip alternatyvą dažnai vestuvių, krikštynų ar kitose šventėse naudojamoms linkėjimų knygoms - pristatome rankų darbo kaladėlių žaidimą LINKĖJIMŲ BOKŠTAS.

  Šventės metu jūsų svečiai ant medinių kaladėlių rašys savo linkėjimus, dalinsis patarimais, prisiminimais ar tiesiog pažymės savo inicialus. Linkėjimų bokštas taps neįkainojamas prisiminimas jauniesiems, krikštukui ar jubiliatui, nes be šiltų užrašų dar bus ir smagus laiko praleidimas šventei praėjus.

  Tai azartiškas ir stilingas užsiėmimas Jums ir Jūsų svečiams, paskui papuošiantis ir Jūsų jaukius namus.

  Komplekte: 54 medinės kaladėlės, dėžė, instrukcija, 2 markeriai, A4 atspausdintas lapas su tekstu, kurį matote nuotraukoje (reikės tik pasirūpinti rėmeliu ar sugalvoti kitą panaudojimo būdą). Spalvos: natūrali medžio. Medis: drebulė / juodalksnis / liepa.

  Žaidimo dydis -XL. Išmatavimai: - Bokšto aukštis: 55 cm. - Svoris su dėže: 12 kg

  Kaina: 155 Eur. Kaina nurodyta su PVM. Atsiimti galima nemokamai mūsų dirbtuvėse Kaune, adresu Verkių g. 48B-1 arba siunčiame "Omniva"/„LP Express“ paštomatu – kaina 4,50 eur.

  SVARBU: MARGAS MIŠKAS žaidimai parduodami tik asmeniniam naudojimui, o ne komerciniams tikslams (nuoma / perpardavimas - negalimi).

 • Lauko žaidimai Krikštynoms

  Puikiai žinome kiek daug darbo ir pastangų reikia, norint suorganizuoti nepamirštamą vaiko krikštynų šventę. Kuomet pagrindiniai šventės akcentai būna sustyguoti, tėvai susimąsto - o kuo užimsime krikštynų svečius? Čia į pagalbą ateiname mes - pasiūlydami platų lauko ir vidaus žaidimų šventėms asortimentą. Žaidimų nuomai turime daug, tad, kad būtų lengviau išsirinkti išskyrėme 5 populiariausius žaidimus, kurie bus smagi ir stilinga krikštynų pramoga.

  TOP 5 populiariausi krikštynų žaidimai nuomai:

  Neabejojame, kad šie lauko žaidimai bus smagi krikštynų pramoga, kuri patiks ir vaikams, ir jų tėveliams.

  Galvojate apie šį žaidimų komplektą vaiko gimtadienio šventei? Patikiname, kad tai išties geras pasirinkimas!

  Video: Margas miškas žaidimai

  Užsakymo formoje nurodykite kurį Kryžiukų nuliukų modelį renkatės.

  Nuomos kaina su pritaikyta komplekto nuolaida:

  Darbo dienai (I-IV) parai –  140 eur. Papildoma para darbo dienomis su 80 proc. nuolaida.

  Savaitgaliui (V-I) – 165 eur.

  Kainos nurodytos su PVM.

  Dėmesio! Žaidimas Kukurūzų futbolas yra didesnių išmatavimų, reikės atlenkti bent vieną galinę automobilio sėdynę norint jį įtalpinti arba jis telpa ant dviejų galinių sėdynių išilgai. Kiti žaidimai tilps į automobilio bagažinę.

  P.s. šiuo metu vyksta tinklapio atnaujinimo darbai, prekių krepšelis kainos automatiškai nepaskaičiuoja, jei norite nuomotis daugiau nei vienai darbo dienai. Įsidėjus į krepšelį mes gauname užklausą ir atsakome Jums el. laišku su galutine užsakymo suma.

  P.S. Jeigu norėsite komplektus papildyti, visada galėsite tai padaryti į krepšelį įdėdami ir papildomus žaidimus.

 • Kaladėlių bokštas įmonės šventėje Žaidimai įmonės šventei

  Planuojate savo įmonės vasaros išvyką ar gimtadienį gamtoje? Kviečiame įmonės šventę paįvairinti ir papuošti azartiškais lauko žaidimais. Pramogų sektoriuje dirbdami daugiau nei 5 metus, įgavome patirties ir galime drąsiai rekomenduoti populiariausias lauko pramogas. Net neabejojame, kad žaisdami sužinosite daug naujų bei intriguojančių dalykų apie savo kolegas ar vadovus, tad daug juoko ir geras laikas garantuotas!

  Jei Jūsų įmonės šventėje dalyvaus nedidelis skaičius kolegų (iki 15 žm.), tai geriausias pasirinkimas bus šis lauko žaidimų komplektas TOP 1, kurį sudaro 4 žaidimai:

  Nuomos kaina:

  Darbo dienai (I-IV) parai – 130 eur. Papildoma para darbo dienomis su 80 proc. nuolaida. Savaitgaliui (V-I) – 150 eur.

  Kainos nurodytos su PVM.

  Užsakymo formoje nurodykite, kuriuos iš pasirenkamų žaidimų renkatės.

  Dėmesio! Žaidimai Kukurūzų futbolas ir Korys yra didesnių išmatavimų, reikės atlenkti galines automobilio sėdynes norint visus žaidimus sutalpinti.

  Jei Jūsų kolektyvas didesnis, tuomet rekomenduojame rinktis daugiau žaidimų, kad įsitrauktų visi norintys ir galėtumėte susiorganizuoti varžybas ar įkurti neįpareigojančią "chill" zoną šventės vietoje. Didesnius žaidimų komplektus rasite čia: Įmonės šventei TOP 2 bei Įmonės šventei TOP 3.

  Jeigu norėsite komplektus papildyti, visada galėsite tai padaryti į krepšelį įdėdami ir papildomus žaidimus.

  P.s. šiuo metu vyksta tinklapio atnaujinimo darbai, prekių krepšelis kainos automatiškai nepaskaičiuoja, jei norite nuomotis daugiau nei vienai darbo dienai. Įsidėjus į krepšelį mes gauname užklausą ir atsakome Jums el. laišku su galutine užsakymo suma.

 • Kaladėlių bokštas, tai – didelis, ypač smagus ir azartiškas rankų darbo žaidimas pritaikytas žaisti lauke ir vidaus patalpose. Žaidimą turime dviejų dydžių XL  ir XXL.

  Užduotis – paeiliui traukiant kaladėles pastatyti kuo aukštesnį bokštą ir nenugriauti jo naudojantis viena ranka. Pralošia tas, kurio ėjimo metu bokštas nuvirsta. Neretai žaidėjams prireikia net kėdės norint uždėti kaladėlę ant XXL bokšto viršaus. Didžiausias azartas prasideda, kai bokštas pradeda svyruoti, tuomet emocijos – nesuvaldomos.

  Kaladėlių bokštas "Naktinė pelėda" apjungia didesnį skaičių žmonių (iki 10 asm.). Jis linksmas ir ypač azartiškas, todėl mėgiamas įvairių švenčių metu. Organizuojate vestuves, gimtadienį, įmonės vakarėlį ir ieškote pramogų savo svečiams? Šis rankų darbo žaidimas bus puikus pasirinkimas. O juk ir šventė nebūtina, norint smagiai praleisti laiką su draugais. Kaladėlių bokštas bus puikus kompanionas išvykai su draugais prie ežero ar sodyboje bei Jūsų namų terasoje.

  "Margas miškas" žaidimai mediniai, mūsų rankų darbo, kiekviena kaladėlė preciziškai šlifuota ir apdirbta, tad žaisti bus vienas malonumas. Šis lauko ir vidaus žaidimas - originali dovana žmonėms, kurie "turi viską“. Padovanokite ne daiktą, o emocijas savo šeimai, draugui, bosui ar kolektyvui.

  Gali žaisti 2 ar net 10 asmenų. Kaladėlių bokštas „Naktinė pelėda“ dėl savo spalvinio varianto yra vienas populiariausių mūsų žaidimų, kuris - puikiausias pasirinkimas vestuvių, krikštynų, gimtadienių, įmonės ar draugų vakarėlių metu.

  Jei kyla klausimas kokį kaladėlių bokšto dydį pasirinkti, tai padėsime Jums apsispręsti. Kaladėlių bokšto XL pradinio sustatyto bokšto aukštis - 55 cm. Dėl savo optimalaus dydžio šis švenčių žaidimas puikiai tinkamas naudoti tiek lauke, tiek vidaus patalpose, kaip stalo žaidimas. Dažnai klientai šį žaidimą renkasi ir kaip originalią medinę dovaną vaikui, nes kaladėlių dydis tinkamas žaisti ir vaikams.

  Jeigu ieškote originalaus lauko žaidimo, tuomet rekomenduojame XXL dydį. Pradinio sustatyto bokšto aukštis - 75 cm. Tai suaugusiems skirtas žaidimas, kur kartu su kylančiu bokštu, kyla ir žaidžiančiųjų azartas bei nesuvaldomos emocijos.

  Komplekte: 54 medinės kaladėlės, dėžė, instrukcija. Spalvos: pilka, ruda, juoda.

  XL išmatavimai: - Bokšto aukštis: 55 cm. - Svoris su dėže: 12 kg

  XXL išmatavimai: - Bokšto aukštis: 75 cm. - Svoris su dėže: 22 kg

  Pardavimo kaina: XL: 155 eur, XXL – 195 eur. Kainos nurodytos su PVM. Atsiimti galima nemokamai mūsų dirbtuvėse Kaune, adresu Verkių g. 48B-1 arba siunčiame "Omniva"/„LP Express“ paštomatu – kaina 4,50 eur.

  SVARBU: MARGAS MIŠKAS žaidimai parduodami tik asmeniniam naudojimui, o ne komerciniams tikslams (nuoma / perpardavimas - negalimi).

 • Lauko žaidimų nuoma įmonės šventė Lauko žaidimai įmonės šventei

  Artėja Jūsų įmonės gimtadienis ar galbūt planuojate išvyką vasarą gamtoje su savo kolegomis? Leiskite Jums pristatyti azartiškas ir linksmas lauko pramogas, kurios neabejotinai nuo kėdžių pakels visus Jūsų įmonės darbuotojus. Jaučiame įmonių norą savo šventes švęsti kuo prasmingiau, gražiau, ieškant būdų į veiklas suburti visus iki vieno. Tad čia ateiname mes - siūlydami plačiausią lauko žaidimų asortimentą. Kad būtų lengviau išsirinkti, paruošėme populiariausių žaidimų įmonėms komplektus.

  Jei Jūsų įmonės šventėje dalyvaus vidutinis skaičius kolegų (15-30 žm.), tai geriausias pasirinkimas bus šis lauko žaidimų komplektas TOP 2, kurį sudaro 5 žaidimai:

  Nuomos kaina:

  Darbo dienai (I-IV) parai – 165 eur. Papildoma para darbo dienomis su 80 proc. nuolaida. Savaitgaliui (V-I) – 190 eur.

  Kainos nurodytos su PVM.

  Užsakymo formoje nurodykite, kuriuos iš pasirenkamų žaidimų renkatės. Dėmesio! Žaidimai Kukurūzų futbolas ir Korys yra didesnių išmatavimų, reikės atlenkti galines automobilio sėdynes norint visus žaidimus sutalpinti.

  Jei Jūsų kolektyvas didesnis, tuomet rekomenduojame rinktis daugiau žaidimų, kad įsitrauktų visi norintys ir galėtumėte susiorganizuoti varžybas ar įkurti neįpareigojančią "chill" zoną šventės vietoje. Didesnį žaidimų komplektą rasite čia:  Įmonės šventei TOP 3. Mažesniam skaičiui žmonių galima rinktis šį suformuotą komplektą: Įmonės šventei TOP 1.

  Jeigu norėsite komplektus papildyti, visada galėsite tai padaryti į krepšelį įdėdami ir papildomus žaidimus.

  P.s. šiuo metu vyksta tinklapio atnaujinimo darbai, prekių krepšelis kainos automatiškai nepaskaičiuoja, jei norite nuomotis daugiau nei vienai darbo dienai. Įsidėjus į krepšelį mes gauname užklausą ir atsakome Jums el. laišku su galutine užsakymo suma.

 • Limbo nuoma Žaidimų nuoma įmonės šventei

  Išties didelis skaičius įmonių vasarą organizuoja kolektyvo išvykas gamtoje, kur plaukia baidarėmis, gamina maistą, groja gitaromis prie laužų ir tokiu būdu stiprina tarpusavio ryšius tarp kolegų ir vadovybės bei motyvuoja savo darbuotojus. Kad tokios išvykos būtų dar smagesnės, rekomenduojame į programą įtraukti ir lauko žaidimus. Galima įrengti smagų žaidimų kampelį "chill" zonoje, kur kiekvienas be įsipareigojimo gali išmėginti savo rankų taiklumą ar išbandyti kolektyvinę dvasią įveikiant rungtis arba galima suorganizuoti varžybas tarp skirtingų skyrių, įsteigti prizus ir taip įnešti smagaus adrenalino besivaržant.

  Turime daugiau nei 5 metų patirtį lauko pramogų organizavime, tad galime drąsiai rekomenduoti labiausiai įtraukiančius žaidimus Jums ir Jūsų kolegoms. Žaidimų komplektą TOP 3 sudaro 6 azartiški lauko žaidimai:

  Nuomos kaina:

  Darbo dienai (I-IV) parai – 225 eur. Papildoma para darbo dienomis su 80 proc. nuolaida. Savaitgaliui (V-I) – 260 eur.

  Kainos nurodytos su PVM.

  Užsakymo formoje nurodykite, kuriuos iš pasirenkamų žaidimų renkatės. Dėmesio! Žaidimai Labirintas XXL, Kukurūzų futbolas, Limbo ir Korys yra didesnių išmatavimų, transportavimui reikėtų universalo tipo automobilio ir atlenkti galines sėdynes, kad visus žaidimus sutalpinti.

  Jei vis tik žaidimų pasirodė per daug, rekomenduojame rinktis mažesnius žaidimų komplektus suformuotus spec. įmonių šventėms: Įmonės šventei TOP 1 (4 žaidimai) bei Įmonės šventei TOP 2 (5 žaidimai).

  Jeigu norėsite komplektus papildyti, visada galėsite tai padaryti į krepšelį įdėdami ir papildomus žaidimus.

  P.s. šiuo metu vyksta tinklapio atnaujinimo darbai, prekių krepšelis kainos automatiškai nepaskaičiuoja, jei norite nuomotis daugiau nei vienai darbo dienai. Įsidėjus į krepšelį mes gauname užklausą ir atsakome Jums el. laišku su galutine užsakymo suma.

 • lauko žaidimų nuoma vaiko gimtadienyje Lauko žaidimų nuoma vaikams TOP1

  Artėja vaiko gimtadienis, krikštynos ar kita svarbi mažylio šventė, o gal tiesiog jauki popietė su šeima? Margas miškas kviečia šį laiką paįvairinti smagiais ir spalvingais lauko žaidimais. Išrinkome populiariausius tris lauko žaidimus, kurie neabejotinai patiks mažiesiems šventės dalyviams ir jų tėvams.

  Žaidimų komplektą VAIKAMS TOP 1 sudaro 3 smagūs Margas miškas lauko žaidimai:

  Šie lauko žaidimai tiks bet kokio amžiaus vaikams ar paaugliams. Supažindinkite savo vaikus su visame pasaulyje populiariais žaidimais, įtraukite juos į smagią veiklą ir papuoškite šventę stilingomis lauko pramogomis. Mažiesiems švenčių dalyviams nebūtina visada žaisti pagal taisykles, jų vaizduotė kaladėlių bokštus paverčia pilimis ar pasakų tiltais. Nustebsite, kokie kūrybingi gali būti vaikai, rankose turintys tinkamus įrankius!

  Žaidimai kompaktiški, tilps į lengvojo automobilio bagažinę, tad galima planuoti išvyką ir už savo miesto ribų. Nuomos kaina:

  Darbo dienai (I-IV) parai – 75 eur. Papildoma para darbo dienomis su 80 proc. nuolaida. Savaitgaliui (V-I) – 90 eur.

  Kainos nurodytos su PVM.

  Ieškote didesnio žaidimų komplekto? Pateikiame populiariausių žaidimų komplektus su spec. kaina vaikams (TOP2) ir vaikams (TOP3).

  Jeigu norėsite komplektus papildyti, visada galėsite tai padaryti į krepšelį įdėdami ir papildomus žaidimus.

  P.s. šiuo metu vyksta tinklapio atnaujinimo darbai, prekių krepšelis kainos automatiškai nepaskaičiuoja, jei norite nuomotis daugiau nei vienai darbo dienai. Įsidėjus į krepšelį mes gauname užklausą ir atsakome Jums el. laišku su galutine užsakymo suma.

 • kaladėlių bokštas XXL Nuoma Lauko žaidimų nuoma vaiko šventei TOP2

  Suskubstame pagebėti tėveliams, kurie organizuoja vaiko gimtadienį vasarą lauke ir ieško smagių bei azartiškų lauko pramogų. Sukurkite savo vaiko šventės proga išskirtinę žaidimų erdvę, kurią puoš smagūs ir stilingi lauko žaidimai.

  Lauko žaidimų komplektą VAIKAMS TOP 2 sudaro 4 azartiški Margas miškas žaidimai:

  Šie lauko žaidimai tik įvairaus amžiaus vaikams bei neabejotinai įtrauks ir vyresnius šventės dalyvius. Supažindinkite savo vaikus su visame pasaulyje populiariais žaidimais, įtraukite juos į smagią veiklą ir papuoškite šventę stilingomis lauko pramogomis. Žaidimai ne tik įtraukia ir suburia, bet kartu ir lavina vaikų kūrybiškumą, vaizduotę, loginį mąstymą.

  Žaidimai kompaktiški, tilps į lengvojo automobilio bagažinę, tad galima planuoti išvyką ir už savo miesto ribų. Video: Margas miškas žaidimai Nuomos kaina: Darbo dienai (I-IV) parai – 105 eur. Papildoma para darbo dienomis su 80 proc. nuolaida. Savaitgaliui (V-I) – 125 eur. Kainos nurodytos su PVM. Žaidimai nėra itin didelių gabaritų, tad tilps į talpesnę lengvojo automobilio bagažinę.

  Ieškote kitokio žaidimų komplekto? Pateikiame populiariausių žaidimų komplektus su spec. kaina vaikams (TOP1) ir vaikams (TOP3).

  Jeigu norėsite komplektus papildyti, visada galėsite tai padaryti į krepšelį įdėdami ir papildomus žaidimus.

  P.s. šiuo metu vyksta tinklapio atnaujinimo darbai, prekių krepšelis kainos automatiškai nepaskaičiuoja, jei norite nuomotis daugiau nei vienai darbo dienai. Įsidėjus į krepšelį mes gauname užklausą ir atsakome Jums el. laišku su galutine užsakymo suma.

   
 • didelių muilo burbulų nuoma Lauko žaidimų nuoma vaikų šventėms TOP3

  Tėveliams organizuojant vaiko gimtadienį ar kitą šventę gamtoje neretai kyla klausimas, o kokias pramogas vaikams pasirinkti? Čia į pagalbą ateiname mes - siūlydami smagius ir įtraukiančius lauko žaidimus nuomai, kurie neabejojame pripildys vaiko šventę juoku ir geriausiomis emocijomis. Ir visai nesvarbu ar vaikui sukanka 2 ar 16 metų, neabejojame, kad bet kokio amžiaus vaikai ras smagias pramogas su lauko žaidimais. Kad būtų lengviau išsirinkti parinkome populiariausius 5 žaidimus vaikų gimtadieniui, krikštynoms ar išvykai su klasės draugais.

  Žaidimų komplektą VAIKAMS TOP 3 sudaro 5 įtraukiantys Margas miškas lauko žaidimai:

  Neabejojame, kad gimtadienis ar kita vaikų šventė bus spalvinga, intriguojanti ir naujus įgūdžius vaikams formuojanti pramoga.

  Nuomos kaina: Darbo dienai (I-IV) parai – 150 eur. Papildoma para darbo dienomis su 80 proc. nuolaida. Savaitgaliui (V-I) – 175 eur. Kainos nurodytos su PVM.

  Dėmesio! Žaidimai Korys ir Limbo yra didesnių išmatavimų, transportavimui reikėtų atlenkti bent vieną automobilio  sėdynę, o kiti žaidimai tilps bagažinėje.

  Ieškote mažesnio žaidimų komplekto? Pateikiame populiariausių žaidimų komplektus su spec. kaina vaikams (TOP2) ir vaikams (TOP1).

  Jeigu norėsite komplektus papildyti, visada galėsite tai padaryti į krepšelį įdėdami ir papildomus žaidimus.

  P.s. šiuo metu vyksta tinklapio atnaujinimo darbai, prekių krepšelis kainos automatiškai nepaskaičiuoja, jei norite nuomotis daugiau nei vienai darbo dienai. Įsidėjus į krepšelį mes gauname užklausą ir atsakome Jums el. laišku su galutine užsakymo suma.

   
 • labirintas XXL labirinto nuoma

  Komandinis žaidimas LABIRINTAS XXL

  60.00 70.00 

  Esate komandinių žaidimų entuziastas? Žaidimas LABIRINTAS XXL - kaip tik Jums! Labirintas pasaulyje dažniausiai žaidžiamas per įmonės komandos formavimo užsiėmimus, tačiau tai puiki pramoga ir vestuvių, gimtadienių ar kitų asmeninių švenčių metu. Žaidimo metu jūsų rezultatas priklauso ne tik nuo Jūsų, bet ir nuo kitų žaidėjų - vienas klaidingas judesys ir teks viską pradėti iš pradžių. Tai ypatingo susikoncentravimo, bendravimo ir komandinio darbo reikalaujantis žaidimas.

  Žaidimo LABIRINTAS XXL tikslas - suvienyti žaidėjus, išvengti kliūčių ir atrasti teisingą kelią per labirintą. Yra tik vienas teisingas kelias. Vienam žaidėjui atleidus labirinto virvę, kitas žaidėjas ją turi pakelti ir taip balansuojant, labirintu išvesti jame esantį kamuoliuką į finišo zoną.

  Žaidėjų skaičius: nuo 2 iki 10 asmenų. Galima žaidimą žaisti ir didesniems kolektyvams, kaip pvz.: valdantiems labirintą žaidėjams užrišamos akys, jų judesius koordinuoja matantys žaidėjai, kurie patys judinti lentos negali.

  Video: Labirintas XXL

  Komplekte: 1 žaidimo lenta (svoris ~ 22 kg.), 1 medinis kamuoliukas. Galima nuomotis ir daugiau žaidimo lentų, kad varžytis galėtų didesni kolektyvai.

  Dėmesio! Žaidimas yra didesnių išmatavimų, jis telpa į universalo tipo automobilį, tačiau reikės atlenkti galines automobilio sėdynes norint įtalpinti.

  Nuomos kaina: Darbo dienai (I-IV) parai –  60 eur. Papildoma para darbo dienomis su 80 proc. nuolaida. Savaitgaliui (V-I) – 70 eur. Kaina nurodyta su PVM.

  P.s. šiuo metu vyksta tinklapio atnaujinimo darbai, prekių krepšelis kainos automatiškai nepaskaičiuoja, jei norite nuomotis daugiau nei vienai darbo dienai. Įsidėjus į krepšelį mes gauname užklausą ir atsakome Jums el. laišku su galutine užsakymo suma.

 • Žaidimas vaikų šventėms - Medžio ritulys Švenčių žaidimas Medžio ritulys XXL Margas miškas

  Su džiaugsmu pristatome 2022 m. naujieną - švenčių žaidimą dviems - Medžio ritulys XXL! Tai dvigubai didesnė mūsų stalo žaidimo versija, kuri skirta būtent nuomai - įvairioms Jūsų šventėms. Kuomet pagaminome šį stalo žaidimą pardavimui nesitikėjome tokios gausos Jūsų teigiamų reakcijų, tad gavę ne vieną užklausą ar turime šį žaidimą nuomai – kibome į darbus ir šiandien jau pristatome Jums!

  Tai pasaulyje populiarus vakarėlių ir švenčių žaidimas, kuris angliškai vadinamas "Pucket game" / "Wooden hockey game" / "Fast sling puck game". Žaidimas ypač azartiškas ir smagus! Neabejojame, kad čia savo jėgas norės išmėginti tiek vaikas, tiek ir suaugęs.

  Žaidimo taisyklės išties paprastos. Tikslas – pirmam išmušti visus ritulius iš savo aikštelės pusės į varžovo aikštelę. Atrodo paprasta, bet tuo tarpu, kuomet jau atrodo laimėjote, priešininko rituliai “subėga" į Jūsų aikštelę ir kova tampa dar labiau įtempta.

  Žaidimo eiga: abu žaidėjai pasidalina po 8 ritulius ir išsirenka savo žaidimo aikštelę. Paskelbus žaidimo pradžią abu žaidėjai vienu metu bando kuo skubiau atsikratyti savo aikštelės rituliais ir permušti juos į varžovo pusę. Ritulius permušti galima tik naudojantis pritvirtinta laidyne, jie nestumdomi rankomis. Žaidimui naudojama tik viena ranka. Jeigu ritulys „išskrenda“ už žaidimo lentos ribų, jį paleidęs žaidėjas turi jį grąžinti į savo aikštelę (tuo metu priešininkas palaukia stabdydamas savo ėjimą).

  Dėmesio! Būkite atsargūs – žaidžiant tvarkingai įtempkite laidynę, kad ritulys „neišskristų“ iš žaidimo ribų ir neužgautų žaidžiančiųjų ar stebinčių žaidimą.

  Jeigu paklaustumėte kokiai šventei skirtas šis žaidimas? Mūsų atsakymas būtų - be išimtiems visoms! Medžio ritulys XXL bus puikus vestuvių žaidimas ir svečių užimtumas laukiant kol jaunieji sugrįš iš fotosesijos ar vakaro eigoje bei antrai vestuvių dienai. Šis žaidimas bus puikus pasirinkimas organizuojant įmonės šventę ir ieškant smagių pramogų su kolektyvu. Žaidimas tikrai patiks ir vaikams, tad neabejojame, jog gali tapti Nr.1 žaidimu vaiko gimtadienio šventėje.

  O net ir šventė nebūtina. Medžio ritulys bus nuostabus laiko praleidimas namuose su šeima, vakarėlyje su draugais ar poilsio erdvėje su kolegomis.

  Šis švenčių žaidimas dviems savyje turi ne mažiau azarto ir energijos nei tikrasis ledo ritulys. Žaidimą bus smagu ne tik žaisti, bet ir stebėti, daug juoko garantuota. Išmėginkite!

  P.s. Planuojant ir dekoruojant šventę įvertinkite, kad žaidimą reikėtų padėti ant stalelio.

  Komplekte: žaidimo lenta, 16 medinių ritulių, maišelis jiems sudėti, taisyklės. Žaidimas medinis, mūsų rankų darbo.

  Nuomos kaina:

  Darbo dienai (I-IV) parai –  35 eur. Papildoma para darbo dienomis su 80 proc. nuolaida.

  Savaitgaliui (V-I) – 40 eur. Kainos nurodytos su PVM.

  P.s. šiuo metu vyksta tinklapio atnaujinimo darbai, prekių krepšelis kainos automatiškai nepaskaičiuoja, jei norite nuomotis daugiau nei vienai darbo dienai. Įsidėjus į krepšelį mes gauname užklausą ir atsakome Jums el. laišku su galutine užsakymo suma.

  ĮSPĖJIMAS! Yra smulkių detalių, tad žaidimas netinkamas jaunesniems, nei 3 metų vaikams.

 • Kaladėlių bokštas, tai - didelis, ypač smagus ir azartiškas rankų darbo žaidimas šventėms, pritaikytas žaisti lauke ir vidaus patalpose. Žaidimą turime dviejų dydžių XL  ir XXL.

  Užduotis - paeiliui traukiant kaladėles pastatyti kuo aukštesnį bokštą ir nenugriauti jo naudojantis viena ranka. Pralošia tas, kurio ėjimo metu bokštas nuvirsta. Neretai žaidėjams prireikia net kėdės norint uždėti kaladėlę ant XXL bokšto viršaus. Didžiausias azartas prasideda, kai bokštas pradeda svyruoti, tuomet emocijos - nesuvaldomos.

  Gali žaisti 2 ar net 10 asmenų. NAKTINĖ PELĖDA dėl savo spalvinio varianto yra vienas populiariausių Margas miškas žaidimų, kuris - puikiausias pasirinkimas vestuvių, krikštynų, gimtadienių, įmonės ar draugų vakarėlių metu.

  Komplekte: 54 medinės kaladėlės, dėžė, instrukcija. Spalvos: pilka, ruda, juoda.

  XL išmatavimai: - Bokšto aukštis: 55 cm. - Svoris su dėže: 12 kg

  XXL išmatavimai: - Bokšto aukštis: 75 cm. - Svoris su dėže: 22 kg

  Nuomos kaina XL / XXL:

  Darbo dienai (I-IV) parai –  30 eur. Papildoma para darbo dienomis su 80 proc. nuolaida. Savaitgaliui (V-I) – 35 eur. Kainos nurodytos su PVM.

  P.s. šiuo metu vyksta tinklapio atnaujinimo darbai, prekių krepšelis kainos automatiškai nepaskaičiuoja, jei norite nuomotis daugiau nei vienai darbo dienai. Įsidėjus į krepšelį mes gauname užklausą ir atsakome Jums el. laišku su galutine užsakymo suma.

  Šio modelio žaidimą galima ir įsigyti – Kaladėlių bokštas XL ar XXL Naktinė pelėda.
 • Žaidimas 15,  tai žaidimas - galvosūkis, turintis ypatingai turtingą istoriją, jo ištakos siekia net 1874 metus. Nors galvosūkiui daugiau nei 145 metai, jis ir toliau išlieka vienu populiariausių loginių žaidimų visame pasaulyje. Pasaulyje žaidimas dar vadinimas “Perlo galvosūkis”, “Boso galvosūkis”, “Žaidimas Penkiolika”, “Mistiška aikštė“.

  Žaidimas 15, tai - įdomus ir įtraukiantis galvosūkis, kurį sudaro sunumeruotos kvadratinės lentelės, kurias reikia greičiau už varžovą sudėlioti eilės tvarka - nuo 1 iki 15. Žaidimą sudaro dvi lentos. Pradžioje skaičiai sumaišomi atsitiktine tvarka ir žaidėjo tikslas – sudėti skaičius iš eilės.

  Žaidimas reikalauja loginio mąstymo ir pastabumo, išspręsti jį tikrai pavyksta, tačiau pasiseka ne kiekvienam. Esi pasiryžęs išbandyti? Pakviesk draugą / kolegą į dvikovą ir pažiūrėkite kuriam tą pavyks padaryti greičiau.

  Komplekte: 2 žaidimo lentos, 2 x 15 numeruotų lentelių, transportavimo krepšiai.

  Galima nuomotis ir daugiau žaidimo lentų, kad vienu metu varžytis galėtų didesnis kolektyvas.

  Nuomos kaina: Darbo dienai (I-IV) parai –  35 eur. Papildoma para darbo dienomis su 80 proc. nuolaida. Savaitgaliui (V-I) – 40 eur. Kainos nurodytos su PVM.

  P.s. šiuo metu vyksta tinklapio atnaujinimo darbai, prekių krepšelis kainos automatiškai nepaskaičiuoja, jei norite nuomotis daugiau nei vienai darbo dienai. Įsidėjus į krepšelį mes gauname užklausą ir atsakome Jums el. laišku su galutine užsakymo suma.

 • Kaladėlių bokštas su užduotimis

  Kaladėlių bokštas XL ar XXL su užduotimis – dar azartiškesnis šio žaidimo modelis, kuris susideda iš 54 medinių kaladėlių, iš kurių 30 vnt. su skirtingomis, intriguojančiomis užduotimis, kaip pvz.: „Kitą kaladėlę turėsi traukti dainuodamas „Ant kalno mūrai““ ar „Vieną ratą turi kalbėti prancūzišku akcentu“ ir kt. Ištraukus kaladėlę su užduotimi – reikia ją garsiai perskaityti ir iš karto įvykdyti, tik tada kaladėlė uždedama ant bokšto viršaus. Daug juoko garantuota!

  Gali žaisti 2 ar net 10 asmenų. Tai vienas populiariausių mūsų žaidimų, kuris puikiausias pasirinkimas vestuvių, krikštynų, gimtadienių, įmonės ar draugų vakarėlių metu. Tinkamas žaisti lauke ir vidaus patalpose (XL dydžio bokštą užsakovai dažniau renkasi vidaus patalpoms).

  Šis kaladėlių bokštas su užduotimis - originali dovana šeimai, draugui ar įmonės vadovui / kolektyvui.

  Komplekte: 54 medinės kaladėlės, dėžė, instrukcija. Spalvos: ruda / pilka / juoda / rausva. Medis: drebulė / juodalksnis / liepa.

  XL išmatavimai: - Bokšto aukštis: 55 cm. - Svoris su dėže: 12 kg

  XXL išmatavimai: - Bokšto aukštis: 75 cm. - Svoris su dėže: 22 kg

  Pardavimo kaina: XL: 185 eur, XXL – 245 eur. Kainos nurodytos su PVM. Atsiimti galima nemokamai mūsų dirbtuvėse Kaune, adresu Verkių g. 48B-1 arba siunčiame "Omniva"/„LP Express“ paštomatu – kaina 4,50 eur.

  SVARBU: MARGAS MIŠKAS žaidimai parduodami tik asmeniniam naudojimui, o ne komerciniams tikslams (nuoma / perpardavimas - negalimi).

 • Švenčių žaidimas Korys Lauko žaidimas šventėms Korys

  Švenčių žaidimas KORYS

  45.00 50.00 

  Ypač azartiškas rankų darbo švenčių žaidimas - KORYS! Žaidžiama 1 prieš 1 arba komandomis estafetės principu. Žaidimo tikslas – išvengiant kliūčių kelti kamuoliuką virvelėmis į viršų ir greičiau už priešininką surinkti 500 taškų. Tiesiog būtina išmėginti!

  Lenta yra sužymėta taškais. Jei kamuoliukas iškrenta kelyje link viršūnės – gaunate atitinkamą tos vietos taškų skaičių. Žaidimo eigoje taškai sumuojami. Žaidžiama tol, kol viena iš komandų surenka 500 taškų. Surinkusi reikiamą taškų skaičių – komanda skelbiama nugalėtoja. Šokamas džiaugsmingas pergalės šokis!

  Šis lauko ir vidaus žaidimas – puikus pasirinkimas vestuvių, gimtadienių, krikštynų, įmonės švenčių ar draugų vakarėlių metu. Neabejotinai įtrauks visus švenčių dalyvius. Tinkamas žaisti lauke bei vidaus patalpose. Galima skirstytis ir komandomis (pvz. moterys prieš vyrus / vieno skyriaus darbuotojai prieš kito skyriaus kolegas), tuomet azartas aplenkti priešininkų komandą - dar didesnis.

  Nuomos kaina: Darbo dienai (I-IV) parai –  45 eur. Papildoma para darbo dienomis su 80 proc. nuolaida. Savaitgaliui (V-I) – 50 eur. Kainos nurodytos su PVM. Dėmesio! Žaidimas yra didesnių išmatavimų, reikės atlenkti bent vieną galinę automobilio sėdynę norint jį įtalpinti arba jis telpa ant dviejų galinių sėdynių išilgai. 

  P.s. šiuo metu vyksta tinklapio atnaujinimo darbai, prekių krepšelis kainos automatiškai nepaskaičiuoja, jei norite nuomotis daugiau nei vienai darbo dienai. Įsidėjus į krepšelį mes gauname užklausą ir atsakome Jums el. laišku su galutine užsakymo suma.

 • kukurūzų futbolas Cornhole

  Kukurūzų futbolas - JAV ypač populiarus lauko žaidimas, pavadinimu Cornhole / Baggo, kuris tikrai nepalieka abejingų. JAV organizuojami šio žaidimo turnyrai pritraukia minias žaidžiančių ir stebinčių šį žaidimą. Lietuvoje šis lauko žaidimas taip pat sparčiai išpopuliarėjo, nes tie, kurie išbando - tikrai nori pakartoti ir vėl. Tai vienas iš TOP 5 žaidimų Margas miškas žaidimų nuomos asortimente.

  Dvi lentos pastatomos viena prieš kitą 8 m. atstumu ir metamas kukurūzų pripildytas maišelis į skylę, esančią oponento lentoje. Žaidžiama 1 prieš 1 arba 2 prieš 2 iki 21 taško. Jeigu maišelis užkrenta ant lentos – skiriamas 1 taškas, jei įkrenta į skylę – 3 taškai, jeigu maišelis nukrenta ant žemės arba nors kažkiek liečia žemę – taškai nesiskaičiuoja.

  Kukurūzų futbolas - ypač populiarus vestuvių žaidimas, taipogi jį dažnai užsakovai renkasi įmonės renginiui ar gimtadienio šventei lauke su draugais.

  Komplekte: 2 lentos, 8 maišeliai, žaidimo taisyklės.

  Dėmesio! Žaidimas yra didesnių išmatavimų, reikės atlenkti bent vieną galinę automobilio sėdynę norint jį įtalpinti arba jis telpa ant dviejų galinių sėdynių išilgai.  Žaidimo nuomos kaina: Darbo dienai (I-IV) parai –  40 eur. Papildoma para darbo dienomis su 80 proc. nuolaida. Savaitgaliui (V-I) – 45 eur. Kainos nurodytos su PVM.

  P.s. šiuo metu vyksta tinklapio atnaujinimo darbai, prekių krepšelis kainos automatiškai nepaskaičiuoja, jei norite nuomotis daugiau nei vienai darbo dienai. Įsidėjus į krepšelį mes gauname užklausą ir atsakome Jums el. laišku su galutine užsakymo suma.

 • Kaladėlių bokštas su užduotimis

  Dideli lauko žaidimai tapo neatsiejamu švenčių atributu Lietuvoje. Jie apjungia, pralaužia ledus ir tampa įtraukiantis svečių užimtumas vestuvėse, gimtadienio šventėje ar įmonės renginiuose. Kaladėlių bokštas - stoja į TOP lauko bei vidaus žaidimų gretas!

  Kaladėlių bokštas su užduotimis – dar azartiškesnis šio žaidimo modelis. Šis švenčių žaidimas susideda iš 54 medinių kaladėlių, iš kurių 30 vnt. su skirtingomis, intriguojančiomis užduotimis, kaip pvz.: „Kitą kaladėlę turėsi traukti dainuodamas „Ant kalno mūrai“ ar „Vieną ratą turi kalbėti prancūzišku akcentu“ ir kt.

  Žaidimo taisyklės išties paprastos. Turite rasti atsilaisvinusią kaladėlę bokšte ir ją atsargiai ištraukę uždėti ant bokšto viršaus. Ištraukus kaladėlę su užduotimi – reikia ją garsiai perskaityti ir iš karto įvykdyti, tik tada kaladėlė uždedama ir ėjimą perima kitas žaidėjas. Pralaimi tas, kurio ėjimo metu bokštas susvyruoja ir nugriūna. Pasiruoškite telefonus, nes tikrai norėsis įamžinti bokšto griūtį ir pralaimėtojo emocijas. Daug juoko garantuota!

  Gali žaisti 2 ar net 10 asmenų. Tinkamas žaisti lauke ir vidaus patalpose (XL dydžio bokštą užsakovai dažniau renkasi vidaus patalpoms).

  Žaidimo užduotys sukurtos suaugusiųjų šventėms, tačiau užduotys neįpareigojančios ir linksmos, tad tikrai bus tinkamos ir paaugliams.

  Komplekte: 54 medinės kaladėlės, dėžė, instrukcija. Spalvos: ruda, pilka, rausva / juoda.

  XL išmatavimai: - Bokšto aukštis: 55 cm. - Svoris su dėže: 12 kg

  XXL išmatavimai: - Bokšto aukštis: 75 cm. - Svoris su dėže: 22 kg

  Žaidimo nuomos kaina XL / XXL:

  Darbo dienai (I-IV) parai -  30 eur. Papildoma para darbo dienomis su 80 proc. nuolaida.

  Savaitgaliui (V-I) - 35 eur. Kainos nurodytos su PVM.

  Šį rankų darbo žaidimą galite ir įsigyti: Kaladėlių bokštas XXL su užduotimis.

  P.s. šiuo metu vyksta tinklapio atnaujinimo darbai, prekių krepšelis kainos automatiškai nepaskaičiuoja, jei norite nuomotis daugiau nei vienai darbo dienai. Įsidėjus į krepšelį mes gauname užklausą ir atsakome Jums el. laišku su galutine užsakymo suma.

 • Švenčių žaidimas ŽIEDYNĖS

  30.00 35.00 

  Tai visame pasaulyje nuo neatmenamų laikų populiarus lauko žaidimas „Ring toss“, kuriam davėme lietuvišką pavadinimą – ŽIEDYNĖS. Šis švenčių žaidimas - puiki pramoga tiek suaugusiems, tiek ir vaikams vestuvių, krikštynų, gimtadienio ar įmonės vakarėlio metu.

  Žaidimo tikslas - patikrinti rankų taiklumą užmetant žiedus ant dėžėje sustatytų butelių nuo iš anksto sutarto atstumo. Tikslią taškų sistemą sugalvoja patys žaidėjai. Galima žaisti po vieną ar komandomis. Žaidimas neįpareigojantis ir linksmas, tinkamas žaisti tiek lauke, tiek ir vidaus patalpose.

  Komplekte: dėžėje sustatyti 12 butelių, 8 mėtymo žiedai.

  Galite rinktis ir kitokį šio švenčių žaidimo modelį - Žiedynės XXL.

  Žaidimo nuomos kaina:

  Darbo dienai (I-IV) parai – 30 eur. Papildoma para darbo dienomis su 80 proc. nuolaida. Savaitgaliui (V-I) – 35 eur. Kainos nurodytos su PVM.

  P.s. šiuo metu vyksta tinklapio atnaujinimo darbai, prekių krepšelis kainos automatiškai nepaskaičiuoja, jei norite nuomotis daugiau nei vienai darbo dienai. Įsidėjus į krepšelį mes gauname užklausą ir atsakome Jums el. laišku su galutine užsakymo suma.

 • Žiedynes XXL Švenčių žaidimas Žiedynės XXL

  Švenčių žaidimas ŽIEDYNĖS XXL

  30.00 35.00 

  Mūsų klientai dideli dėmesį teikia ne tik pramogos funkcionalumui, bet ir žaidimų dizainui. Dėl šios priežasties pagaminome ir kitokią, išskirtinę švenčių žaidimo Žiedynės versiją - ŽIEDYNĖS XXL. Puikiai suprantame, kad organizuojant vestuves ar įmonės renginį atsižvelgiama į visas detales, šiuo atveju ir vizualinę šventės pusę, tad ir pramogų kampelis turi būti ne tik smagus, bet ir stilingas.

  Neabejojame, kad panašaus tipo lauko žaidimus (ang. Ring toss) esate ne kartą matę pramogų parkuose, tad žaidimo principas nesudėtingas ir aiškus – patikrinti rankų taiklumą užmetant žiedus ant lovyje sustatytų butelių nuo iš anksto sutarto atstumo. Tikslios taškų sistemos nėra, ją interpretuoja patys žaidėjai (pavyzdžiui, galite susiskirstyti taškus pagal butelių spalvą).

  Paprastai ŽIEDYNĖS XXL yra populiarus vestuvių žaidimas ar nuomojamas įmonių vakarėliams. Šis švenčių žaidimas ypatingai tinka lauko žaidimų zonose, tačiau dažnai atranda vietą ir uždarose patalpose. Ypatingai azartiškas žaidimas skirtas patikrinti karščiausio kraujo savininkus.

  Galima rinktis ir kitokį šio žaidimo dizainą - ŽIEDYNĖS. Komplekte: lovyje sustatyti 10 butelių, 8 mėtymo žiedai. Nuomos kaina: Darbo dienai (I-IV) parai – 30 eur. Papildoma para darbo dienomis su 80 proc. nuolaida. Savaitgaliui (V-I) – 35 eur. Kainos nurodytos su PVM.

  P.s. šiuo metu vyksta tinklapio atnaujinimo darbai, prekių krepšelis kainos automatiškai nepaskaičiuoja, jei norite nuomotis daugiau nei vienai darbo dienai. Įsidėjus į krepšelį mes gauname užklausą ir atsakome Jums el. laišku su galutine užsakymo suma.

 • ⤀ Ieškote originalios dovanos bosui, vadovui, verslo partneriui? Ar motyvacinės priemonės savo darbuotojams? ⤀ Siūlome šį išskirtinį, rankų darbo žaidimą “Kaladėlių bokštas” kuriuo galėsite žaisti darbo pertraukų ar įmonės vakarėlio metu. ⤀ Ypač populiarus ir mėgiamas. Suteikime dovanai išskirtinumo – išgraviruosime jūsų logotipą, linkėjimus ar kitus užrašus ant kaladėlių!

  Kaladėlių bokštas su įmonės logotipu - originali rankų darbo dovana Kalėdų, Boso dienos ar kitos įmonei svarbios šventės proga!

  Rasti išskirtinę dovaną bosui nėra lengva, tad ateiname Jums į pagalbą, siūlydami vienetines dovanas. Jose jausis Jūsų įdėta širdis ir laikas, galvojant kaip nudžiuginti savo vadovą.

  Džiaugiamės, kad šį kaladėlių bokštą mums jau patikėjo gaminti daugybė Lietuvos įmonių. O personalizuoti kaladėlių bokštai puošia ofisų laisvalaikio erdves. Sulaukiame grįžtamojo ryšio, kad dažniausiai bosas, gavęs šią dovaną, palieka ją darbovietėje ir žaidimas tampa atrakcija visam kolektyvui pertraukų ar įmonės švenčių metu. Neretai išgirstame, kad šis graviruotas kaladėlių bokštas tampa reprezentaciniu įmonės atributu, keliaujant į parodas ar kitus viešus renginius.

  Kad suteiktumėte dovanai išskirtinumo, siūlome išgraviruoti logotipus, linkėjimus ar kitus norimus užrašus ant Kaladėlių bokšto XL ar XXL! Norimą graviruoti kaladėlių kiekį renkatės patys.

  Užduotis - nenugriauti pastatyto bokšto traukiant kaladėles. Tai išties daug juoko garantuojantis žaidimas. Didžiausias azartas prasideda, kai kaladėlių bokštas pradeda svyruoti, tuomet emocijos - nesuvaldomos. Gali žaisti 2 ar net 10 asmenų. Tinkamas žaisti vidaus patalpose ir lauke.

  Ant šio modelio žaidimo siūlome lazeriuoti Jūsų įmonės pavadinimą, logotipą, šūkį ar kitus norimus užrašus. Nustebinkite savo viršininką, kolegą ar partnerį šia išskirtine dovana ir kartu turėsite neeilinę pramogą darbovietėje.

  Komplekte: 54 medinės kaladėlės, dėžė, instrukcija. Spalvos: pilka/ruda/juoda/rausva. Medis: drebulė / juodalksnis / liepa.

  XL išmatavimai: - Bokšto aukštis: 55 cm. - Svoris su dėže: 12 kg

  XXL išmatavimai: - Bokšto aukštis: 75 cm. - Svoris su dėže: 22 kg

  Kaina: XL kaina: 155 Eur + graviruotos kaladėlės (tikslią kainą paskaičiuojame individualiai pagal norimą graviruotų kaladėlių skaičių, teksto ilgį ir pan.). Paprastai vienos kaladėlės graviravimas kainuoja 2 Eur + PVM

  XXL kaina: 195 Eur + graviruotos kaladėlės (kaina paskaičiuojama taipogi individualiai). Galima graviruoti ant šoninių briaunų arba kaladėlės galiukų.

  Kainos nurodytos su PVM. Atsiimti galima nemokamai mūsų dirbtuvėse Kaune, adresu Verkių g. 48B-1 arba siunčiame "Omniva"/„LP Express“ paštomatu – kaina 4,50 eur.

  SVARBU: MARGAS MIŠKAS žaidimai parduodami tik asmeniniam naudojimui, o ne komerciniams tikslams (nuoma / perpardavimas - negalimi).

 • Šiuos rankų darbo kaladėlių bokštus turime dviejų dydžių XL ir XXL. XL kaladėlės - 8 kartus, XXL – net 20 kartų didesnės už standartinio stalo žaidimo versiją.

  Užduotis - paeiliui traukiant kaladėles pastatyti kuo aukštesnį bokštą ir nenugriauti jo. Savo ėjimo metu galima naudotis tik viena ranka. Tai išties daug juoko ir gerų emocijų garantuojantis žaidimas. Neretai žaidėjams prireikia net kėdės norint uždėti kaladėlę ant XXL bokšto viršaus. Gali žaisti 2 ar net 10 asmenų. Tinkamas žaisti lauke ir vidaus patalpose.

  Tai originali dovanos idėja būsimiems jaunavedžiams, liudininkams, tėvams, draugams, jubiliatui ar vadovui. Personalizuoto žaidimo dizainą ir užrašus aptarsime individualiai pagal Jūsų poreikius. Tai azartiškas ir stilingas užsiėmimas Jums ir Jūsų svečiams, paskui papuošiantis ir Jūsų jaukius namus.

  Komplekte: 54 medinės kaladėlės, dėžė, instrukcija. Spalvos: pilka / ruda / juoda / rausva / natūrali medžio. Medis: drebulė / juodalksnis / liepa.

  XL išmatavimai: - Bokšto aukštis: 55 cm. - Svoris su dėže: 12 kg

  XXL išmatavimai: - Bokšto aukštis: 75 cm. - Svoris su dėže: 22 kg

  Kaina: XL kaina: 155 Eur + graviruotos kaladėlės (tikslią kainą paskaičiuojame individualiai pagal norimą graviruotų kaladėlių skaičių, teksto ilgį ir pan.). Paprastai vienos kaladėlės graviravimas kainuoja 2 Eur + PVM

  XXL kaina - 195 Eur + graviruotos kaladėlės (kaina paskaičiuojama taipogi individualiai). Galima graviruoti ant šoninių briaunų arba kaladėlės galiukų.

  Kainos nurodytos su PVM. Atsiimti galima nemokamai mūsų dirbtuvėse Kaune, adresu Verkių g. 48B-1 arba siunčiame "Omniva"/„LP Express“ paštomatu – kaina 4,50 eur. SVARBU: MARGAS MIŠKAS žaidimai parduodami tik asmeniniam naudojimui, o ne komerciniams tikslams (nuoma / perpardavimas - negalimi).
 • Komandos formavimo žaidimai Komandos formavimo žaidimai

  Vienas iš būdų turėti tvirtą ir darnią komandą – komandos formavimo ir stiprinimo žaidimai. Mūsų lauko ir vidaus žaidimai - puikus būdas suburti įmonės darbuotojus, įtraukti juos į netradicinę veiklą ir išsiaiškinti užslėptus gebėjimus. Vienas iš itin smagių komandos formavimo žaidimų - Kaladėlių bokštų XXL TURNYRAS, kuris per žaismingą ir azartišką prizmę, padės sustiprinti komandos bendradarbiavimą tarpusavyje.

  Ką duodame mes: 4 vnt XXL bokštus su dėžėmis, turnyrinę lentą, lapelius žymėtis komandoms.

  Ko reikia iš Jūsų: 8 komandų po 2 - 4 žaidėjus (viso 16-32 žaidėjai) ir geros azartiškos nuotaikos.

  Žaidimas vyksta atkrintamojo turnyro principu. Žaidžiama 3 kartus ir visi dalyviai žaidžia vienu metu. Turnyro trukmė: 2-3 val. Kad būtų dar azartiškiau - siūlome pasiskirti prizus 1-8 vietų laimėtojams.

  Galima komplektuoti XXL bokštus su užduotimis. Žaidimo tikslas tas pats - pastatyti kuo aukštesnį bokštą ir traukiant kaladėlę jo nenuversti, tačiau žaidžiant su užduotimis šis žaidimas kelia dar didesnes emocijas. Pagrindinis žaidimo variklis - linksmos ir kūrybingos užduotys. Užduočių įvairovė priverčia komandos žaidėjus išeiti iš komforto zonos ir parodyti kitą savo asmenybės pusę. Tikriausiai niekas nesate matęs pardavimų vadovo šokančio lambados ritmu ar generalinio direktoriaus kalbančio Šekspyro eilėmis, o šitas žaidimas juos privers tai padaryti.

  Šis žaidimų turnyras gali būti puiki pramoga ne tik komandos formavimo metu, bet ir organizuojant pramogas įmonės gimtadieniui ar Kalėdiniam vakarėliui.

  XXL bokšto išmatavimai: - Bokšto aukštis: 75 cm. - Svoris su dėže: 22 kg

  Dėmesio! Reikės atlenkti galines automobilio sėdynes norint viską įtalpinti. 

  Nuomos kaina:

  Darbo dienai (I-IV) parai –  150 eur. Papildoma para darbo dienomis su 80 proc. nuolaida.

  Savaitgaliui (V-I) – 170 eur. Kainos nurodytos su PVM.

  Galima komplektuoti XXL bokštus su užduotimis.

  P.s. šiuo metu vyksta tinklapio atnaujinimo darbai, prekių krepšelis kainos automatiškai nepaskaičiuoja, jei norite nuomotis daugiau nei vienai darbo dienai. Įsidėjus į krepšelį mes gauname užklausą ir atsakome Jums el. laišku su galutine užsakymo suma.

 • Laikinai XXL dydžio neturime, šiuo metu gamyboje.

  Šis rankų darbo kaladėlių bokštas, tai - didelė, visiems gerai žinomo stalo žaidimo versija. Šiuos žaidimus turime dviejų dydžių XL ir XXL. XL kaladėlės - 8 kartus, XXL – net 20 kartų didesnės už standartinio stalo žaidimo versiją. Užduotis - nenugriauti pastatyto bokšto traukiant kaladėles viena ranka. Gali žaisti 2 ar net 10 asmenų.

  Kaladėlių bokštas "Erelio lizdas" - tai originali Lietuvos gamintojų rankų darbo vestuvių dovana. Taip pat šis žaidimas padėtų parodyti išskirtinį dėmesį boso dienos proga. Ar būtų puiki dovana kolektyvui / jubiliatui. O gal tiesiog atėjo laikas sau pasidovanoti nepamirštamą dovaną?

  Iškyla klausimas kokį žaidimo dydį rinktis? Padėsime Jums atsakyti. Kaladėlių bokštas XXL labiau tiks vakarėliams lauke, dėl savo didesnių išmatavimų šį žaidimą priskiriame prie lauko žaidimų kategorijos. Žaidimas dažnai išauga virš suaugusiųjų galvų ir būna, kad prireikia net kėdės norint uždėti kaladėlę ant bokšto viršaus. Tad jei planuojate šventę lauke, turite namus ar sodybą su lauko terasa - šis žaidimas bus tinkamesnis pasirinkimas. Jaudulys ir azartas žaidžiant XXL žaidimą neišpasakytas.

  O jei ieškote vakarėlių žaidimo, kuris būtų kompaktiškas, kurį galėtumėte žaisti ir namuose vidaus patalpose, o galbūt netgi planuotumėte jį perleisti vaikams - tuomet rekomenduojame XL dydį. Žaidimas ne mažiau azartiškas ir smagus. Tikrai tiks žaisti ne tik viduje, bet ir bus puikus lauko žaidimas  bet kurioje šventėje ar draugų susiburimuose gamtoje. Šis vakarėlių žaidimas Kaladėlių bokštas XL ar XXL – originali, medinė, lietuvių rankų darbo dovana šeimai, bosui, partneriui ar vaikui. Žaidimas įtrauks ir suburs bet kokio amžiaus žaidėjus.

  Komplekte: 54 medinės kaladėlės, dėžė, instrukcija. Spalvos: rausva, ruda, pilka. Dėžė: pilka. Medis: drebulė / juodalksnis / liepa.

  XL išmatavimai: - Bokšto aukštis: 55 cm. - Svoris su dėže: 12 kg

  XXL išmatavimai: - Bokšto aukštis: 75 cm. - Svoris su dėže: 22 kg

  Laikinai XXL dydžio neturime, šiuo metu gamyboje.

  Pardavimo kaina: XL: 155 eur; XXL – 195 eur. Kainos nurodytos su PVM. Atsiimti galima nemokamai mūsų dirbtuvėse Kaune, adresu Verkių g. 48B-1 arba siunčiame "Omniva"/„LP Express“ paštomatu – kaina 4,50 eur.

  SVARBU: MARGAS MIŠKAS žaidimai parduodami tik asmeniniam naudojimui, o ne komerciniams tikslams (nuoma / perpardavimas - negalimi).

 • Kaladėlių bokštas XXL jau tapo klasikinis žaidimas suaugusiems švenčių metu. Žaidimas nesudėtingas, tačiau keliantis tiek daug teigiamų emocijų, kad nuo kėdžių švenčių metu pakyla net ir labiausiai nusiteikę prieš bet kokius lauko žaidimus. Viskas, ką žaidėjui reikia padaryti – ištraukti kaladėlę taip, kad bokštas nesugriūtų. Ištraukta kaladėlė atsargiai padedama ant bokšto viršaus ir tuomet eilė traukti perduodama šalia stovinčiam. Žaidimas baigiasi, kai bokštas nebeišlaiko ir sugriūna. Gali žaisti 2 ar net 10 žmonių.

  Šio žaidimo pavadinimas "Baltas rūkas" - nusako žaidimo spalviškumą. Jį pagaminome šviesų, kad galėtumėte priderinti prie savo šventės stilistikos. Paprastai dėl savo dizaino, šis kaladėlių bokštas nuomojamas, kaip lauko žaidimas vestuvėse ar krikštynų šventėje.

  Žaidimas dėl savo dydžio priskiriamas prie lauko žaidimų, tačiau tikrai yra tinkamas žaisti ir vidaus patalpose.

  Komplekte: 54 medinės kaladėlės, dėžė, instrukcija. Spalva: balta.

  XXL išmatavimai: - Bokšto aukštis: 75 cm. - Svoris su dėže: 22 kg

  Nuomos kaina:

  Darbo dienai (I-IV) parai –  30 eur. Papildoma para darbo dienomis su 80 proc. nuolaida.

  Savaitgaliui (V-I) – 35 eur. Kainos nurodytos su PVM.

  P.s. šiuo metu vyksta tinklapio atnaujinimo darbai, prekių krepšelis kainos automatiškai nepaskaičiuoja, jei norite nuomotis daugiau nei vienai darbo dienai. Įsidėjus į krepšelį mes gauname užklausą ir atsakome Jums el. laišku su galutine užsakymo suma.

 • Švenčių žaidimas Laivų mūšis Švenčių žaidimas Laivų mūšis

  Švenčių žaidimas LAIVŲ MŪŠIS

  35.00 40.00 

  Turbūt kiekvienas iš savo vaikystės prisimename strateginį ir azartišką žaidimą LAIVŲ MŪŠIS. Šis švenčių žaidimas yra tradicinio žaidimo prototipas, tačiau iš popieriaus nukeltas į realybę - įspūdingas savo dydžiu, stilingas ir pritaikytas žaisti tiek viduje, tiek ir lauke. Nustebinkite savo svečius išnuomodami šį žaidimą ir bent trumpam sugrįžkite į vaikystę.

  Šis švenčių žaidimas - puiki pramoga vaiko gimtadienio metu, kuomet į žaidimą įsitraukia ne tik mažieji šventės dalyviai, bet ir tėveliai.

  Komplekte: dvipusė žaidimo lenta, du komplektai laivų (viename komplekte: 1 keturvietis, 2 triviečiai, 3 dviviečiai, 4 vienviečiai laivai).

  Nuomos kaina: Darbo dienai (I-IV) parai –  35 eur. Papildoma para darbo dienomis su 80 proc. nuolaida. Savaitgaliui (V-I) – 40 eur. Kainos nurodytos su PVM.

  P.s. šiuo metu vyksta tinklapio atnaujinimo darbai, prekių krepšelis kainos automatiškai nepaskaičiuoja, jei norite nuomotis daugiau nei vienai darbo dienai. Įsidėjus į krepšelį mes gauname užklausą ir atsakome Jums el. laišku su galutine užsakymo suma.

  ĮSPĖJIMAS! Yra smulkių detalių, tad žaidimas netinkamas jaunesniems, nei 3 metų vaikams.