Žaidimų nuoma bus pigesnė, jei rinksitės rinkinius! O papildoma para d.d. su 80% nuolaida!

Apie mus – kaip atsirado Margas miškas?

Žaidimų šventėms nuomos verslą „Margas miškas“ sukūrėme ir auginame dviese – šeimos narės ir geriausios draugės Ieva ir Judita. Viskas prasidėjo 2017 m., labai neplanuotai ir netikėtai. Vasaros metu organizuodamos savo vaikų krikštynas susidūrėme su klausimu – o kuo užimsime šventės metu savo svečius, kokią neįprastą ir linksmą bei įtraukiančią veiklą galėtume jiems pasiūlyti, kad būtų linksma ir vaikams, ir suaugusiems?

Pradėjusios ieškoti idėjų internete atradome nematytus ir labai patrauklius lauko žaidimus pasaulyje, tačiau tuo metu tokio tipo lauko žaidimų išsinuomoti ar įsigyti Lietuvoje nebuvo galimybės. Taigi, kartu su savo vyrais ir broliais pradėjome lauko žaidimus gamintis pačios. Lengva nebuvo, nes iš pažiūros atrodę nesudėtingi mediniai žaidimai pareikalavo išties labai daug laiko bei darbo, tiek prie brėžinių ar atrenkant tinkamas žaliavas, kiek ir paskui juos išpjaunant, stilizuojant, kol gavome sau patinkančius rezultatus. Mūsų šventėse šie lauko žaidimai turėjo neįtikėtiną pasisekimą, po krikštynų sekė gimtadieniai, piknikai gamtoje ir žaidimai keliavo iš vienų draugų rankų į kitas. Pagrindinis šių lauko žaidimų privalumas – jie suburia, įtraukia, pralaužia ledus ir puošia šventės erdvę – svečiai net negalvodami padeda ant stalo savo telefonus ir eina linksmintis! Tad nuspredėme – kodėl gi lauko žaidimų nuomos nepasiūlius ir Lietuvos rinkai?! Taip iš mūsų margų švenčių ir gimė pirmasis Lietuvoje didelių, medinių, rankų darbo lauko žaidimų nuomos verslas – „Margas miškas“.

Apie dirbtuves ir lauko bei stalo žaidimų gamybą

Tai, kas prasidėjo, kaip mažas hobis įsikūręs namų garaže, persikėlė į dabartines dideles dirbtuvių ir biuro erdves Kaune bei veiklą su nuomos punktais trijose Lietuvos miestuose: Kaune, Vilniuje, o vasaros metu ir Palangoje. Prie lauko žaidimų gamybos pridėjome ir medinius rankų darbo stalo žaidimus.
Beveik visi mūsų žaidimai yra mediniai, mūsų rankų darbo. Kruopščiai atrenkame medieną, maketuojame, stilizuojame, gaminame įdėdami visą meilę. Nuo pat veiklos pradžios išskirtinai didelį dėmesį skyrėme kokybei ir estetinei žaidimų išvaizdai. Kiekvieno savo žaidimo dizainą kuriame nuo nulio. Vienas iš svarbiausių kriterijų mums – kad žaidimai būtų ne tik smagi pramoga, bet ir stilinga šventės puošmena. Žaidimų gimimo kelias iki Jūsų šventės yra nepaprastai ilgas ir mes dalyvaujame visuose jo etapuose. Žaidimai gaminami Kaune, mūsų ir mūsų partnerių dirbtuvėse. Itin didelį dėmesį skiriame detalėms, nes juk šventės visuma ir susideda iš detalių!

Ačiū Jums, kad pasitikite ir leidžiate mūsų Margam miškui augti!

Jeigu vertinate lietuvišką produkciją, kokybiškus rankų darbo produktus, unikalius ir linksmus žaidimus – mūsų mediniai lauko ir stalo žaidimai Jums puikiai tiks! Nesvarbu kur su jais žaisite – šeimos susibūrimuose, įmonės šventėje, vestuvėse ar vaiko krikštynose – mes esame garantuoti, kad patirsite pačias geriausias emocijas! Džiaugiamės, kad mūsų dirbtuvėse kurti žaidimai vis dažniau tampa dovana namų įkurtuvių, vestuvių, gimtadienio, išleistuvių, Kalėdų, Boso dienos ar išėjimo į pensiją proga.

Mūsų kolektyvas gyvena ir kvėpuoja pramogų kūrimu, tad didžiausias komplimentas – sugrįžtantys, rekomenduojantys ir nuolat patenkinti klientai.
Gana skaityti, metas žaisti! O mes iš visų jėgų pasistengsime suteikti Jums smagiausias žaidimų patirtis!