„Margas miškas“ – įkurtas 2017 m., tačiau per tą laiką įgavome galybę patirties aptarnaujant Jūsų šventes. „Margo miško“ žaidimai jau papuošė daugiau nei 2500 švenčių visoje Lietuvoje: vestuvių, krikštynų, įmonių vakarėlių, gimtadienių bei draugų susibūrimų.

„Margą mišką“ auginame dviese: Ieva ir Judita. Veiklą pradėjome, kai organizuojant asmenines šventes susidūrėme su lauko pramogų stygiumi. Ieškojome būdų išsinuomoti ar įsigyti lauko žaidimų, kurie puoštų mūsų šventes ir suteiktų svečiams gerų emocijų, tačiau Lietuvoje to surasti nepavyko. Taigi, kartu su savo vyrais ir draugais pradėjome lauko žaidimus gamintis pačios. Žaidimai įtraukė, subūrė, puošė, tad nusprendėme – kodėl gi to nepasiūlius lauko žaidimų nuomos ir Lietuvos rinkai?! Taip iš mūsų margų švenčių gimė „Margas miškas“.

Dauguma mūsų žaidimų yra mediniai, mūsų rankų darbo. Itin didelį dėmesį skiriame detalėms, nes juk šventės visuma ir susideda iš detalių! Siekiame, kad žaidimai būtų ne tik smagi pramoga, bet ir stilinga šventės puošmena. Esame be galo laimingos, kad per šį laikotarpį pavyko sutikti daug pozityvių ir reiklių klientų, kuriuos dabar jau galime vadinti draugais! Užmezgėme stiprius ryšius su daugeliu Lietuvos įmonių, švenčių planuotojų, dekoratorių, vedėjų, fotografų bei žmonių, kurie per savo šventes išbandę mūsų gigantiškus žaidimus, sugrįžo dar ne kartą. Ačiū Jums, kad pasitikite ir leidžiate mūsų Margam miškui augti!

Tel. nr.: (8-682) 10132; (8-687) 56871 El. paštas: info@margasmiskas.lt

Nuomos punktai: Kaune, Vilniuje, o vasaros metu ir Palangoje.

Lauko ir vidaus žaidimų nuoma ir pardavimas