Žaidimų nuoma bus pigesnė, jei rinksitės rinkinius! O papildoma para d.d. su 80% nuolaida!

Žaidimų priežiūra ir transportavimas

 Kaip naudotis žaidimais ir apsaugoti juos nuo sugadinimo?

 

⤀ Tiesioginiame lietuje žaidimų palikti negalima. Žaidimai pagaminti iš medžio. Medis nuo drėgmės plečiasi, žaidimas pakeitęs savo savybes tampa nebenaudojamu. Jeigu lyja, arba pranašauja lietų, žaidimus būtina nuo jo paslėpti. Jums ir patiems bus nemalonu žaisti su šlapiais žaidimais. Žinoma, mūsų lauko žaidimai yra impregnuoti, jeigu sušlaps, tačiau nebus palikti ilgesniam laikui – jiems nieko nenutiks.

⤀ Žaidimai 4 eilėje ir Kaladėlių bokštas žaidžiant lauke, turi būti statomi ant žolytės. Kaladėlių žaidimas statomas ant dėžės ir tada su dėže ant žolės. Žaidžiant ant trinkelių, asfalto ar skaldos, krentantis žaidimas gali būti sugadintas.

⤀ Prašome prižiūrėti ir parvežti tvarkingus žaidimus. T.y. prieš grąžinant išplauti panaudotas muilo burbulų lazdeles, nuvalyti dažus nuo Spalvingo lango stiklo. Nuoširdžiai dėkojame visiems, kurie puoselėja mūsų žaidimus.

⤀ Jums atvykus pasiimti žaidimų, visada paaiškiname, kaip juos sustatyti, kaip naudotis ir aptariame kitus iškilusius klausimus. Jeigu ne patys atvykstate pasiimti žaidimų, galime tai aptarti ir telefonu ar el. paštu.

⤀ Prieš grąžinant žaidimus būtinai patikrinkite ar visos sudedamosios žaidimo dalys yra vietoje. Iš ko susideda žaidimai galite rasti nuomos sutarties sąlygų apačioje (1 priedas).

 

Su kokiu transportu atvykti? Kiek vietos užims žaidimai?

 

⤀ Viskas priklauso nuo to, kokius žaidimus išsirinkote savo šventei. Didesnių išmatavimų nuomojami žaidimai yra: Labirintas XXL, 4 eilėje, Korys, Kukurūzų futbolas, Spalvingas langas, Dideli šachmatai, Limbo, Didelės šaškės. Žaidimų išmatavimus rasite prie jų aprašymų. Visi šie žaidimai ir jų komplektai telpa į lengvuosius automobilius, tačiau dažnai reikalingas universalo tipo automobilis, kurio galinės sėdynės atsilenkia.

⤀ Dažniausiai mūsų siūlomi žaidimų komplektai telpa į įprastinio kėbulo automobilius. Tačiau atvykus ne vieno žaidimo, o komplekto, būtina, kad automobilio galinės sėdynės atsilenktų. Norint būti tikriems, kad žaidimai sutilps, atvykite be pakelevių ir papildomo bagažo. Jeigu Jums vis tik kyla klausimų ar žaidimai tils į automobilį, parašykite mums ir Jus informuosime.

 

Pristatymo į šventę paslauga

 

⤀ Galima papildoma pristatymo paslauga, kai nuomos suma siekia 150 eur ir daugiau. Žaidimus atvežame, sustatome ir po šventės išvežame.

⤀ Norėdami pristatymo paslaugos į savo šventę, rezervuodami žaidimus skiltyje „papildoma informacija“ nurodykite tikslią šventės vietą, atvežimo ir išvežimo laikus. Papildomą informaciją – kur nešti ir kt.

⤀ Paslaugos kaina Vilniuje ir Kaune – 45 eur + PVM. Vežant už Vilniaus ar Kauno ribų: 0.50 eur/km + PVM (kaina apskaičiuojama nuo mūsų nuomos punkto iki šventės vietos ir atgal). Vykstant vėlyvu laiku (19.00-23.00 val.) skaičiuojamas papildomas mokestis.