Žaidimų nuoma bus pigesnė, jei rinksitės rinkinius! O papildoma para d.d. su 80% nuolaida!

D.U.K.

Kaip vykdoma žaidimų rezervacija?

Džiaugiamės, kad pasirinkote mūsų žaidimus savo šventei! Rezervaciją atlikti išties paprasta:
⤀ Pasirinkite patinkančius žaidimus ar jų komplektus, įsidėkite juos į krepšelį.
⤀ Užpildykite savo duomenis pateiktoje formoje.
⤀ Pasirinkite miestą, kuriame atsiimsite žaidimus.
⤀ Pažymėkite datą.
⤀ Perskaitykite žaidimų nuomos sąlygas ir taisykles. Pažymėkite, kad susipažinote.
⤀ Perskaitykite žaidimų atsiėmimo ir pristatymo taisykles. Pažymėkite, kad susipažinote.
⤀ Laukite mūsų laiško su patvirtinimu, kad Jūsų išsirinkti žaidimai yra laisvi.
⤀ Apmokėkite atsiųstą išankstinę sąskaitą avansui (20 proc. nuo galutinės užsakymo sumos).

Sveikiname, Jūsų žaidimai rezervuoti ir galite ramiai laukti savo šventės! Likus 1-2 sav. su Jumis susisieksime ir priminsime visas reikalingas detales.

Kodėl negaliu prie nuomojamų žaidimų į krepšelį pridėti ir perkamų žaidimų?

Žaidimų nuoma ir parduotuvė sukurtos, kaip dvi atskiros platformos, todėl vienu metu šio veiksmo atlikti neįmanoma. Norint  išsinuomoti ir nusipirkti žaidimus Jūs turėsite atlikti du veiksmus abejose platformose.

Prieš kiek laiko turiu atlikti žaidimų rezervaciją?

Norint būti tikriems, kad Jūsų išsirinkti žaidimai bus laisvi Jūsų norimai datai, rezervaciją raginame atlikti kaip galima anksčiau, bent 2-3 mėn. iki Jūsų šventės. Visada galite bandyti kreiptis ir paskutinę minutę, žaidimų turime daug, tikėtina, kad rasime kuo pakeisti žaidimus jei ir ne visus norimus turėsime.

Ar galiu atvykti apsižiūrėti žaidimų prieš darant rezervaciją? Ar galiu rezervuoti atvykęs į vietą?

Paprastai rezervacija vykdoma el. būdu, tačiau jei vis tik norisi atvykti apsižiūrėti, tą galima padaryti Kauno mieste. Mielai priimsime, aprodysime žaidimus ir pavaišinsime kava 🙂

Kokie populiariausi žaidimai vestuvėms/įmonių šventėms/gimtadieniams/festivaliams?

Mūsų lauko žaidimai be išimties tinkami visoms šventėms. Kurdami šį verslą orientavomės į suaugusių užimtumą šventėse, tačiau visada žaidimai įtraukia ir mažiausius švenčių dalyvius. Per daugiau nei 7 m. darbo patirtį vis tik atrinkome populiariausius žaidimus, atsižvelgdami į šventės pobūdį. Paruošėme žaidimų komplektus vestuvėms, įmonėms, vaikų šventėms ar festivaliams, kuriuos rasite čia – žaidimų nuoma.

Ar žaidimus turiu pasiimti pats ar Jūs pristatote? Jei pristatote - kokios šios paslaugos kainos?

Paprastai žaidimus pasiima ir grąžina patys užsakovai. Mūsų nuomos punktai yra Vilniuje, Kaune ir vasaros metu Palangoje. Jeigu Jums vis tik reikalingas pristatymas ir surinkimas – rezervuodami žaidimus parašykite apie tai papildomos informacijos lange (nurodykite tikslų adresą bei pristatymo – paėmimo laikus). Mes įvertinsime ar Jūsų datai turime papildomą personalą su transportu ir paskaičiuosime šios paslaugos kainą. Transportavimo paslaugą vykdome jei žaidimų nuomos suma ne mažesnė nei 150 eur. Paslaugos kaina Vilniuje ir Kaune – 45 eur + PVM. Vežant už Vilniaus ar Kauno ribų: 0.50 eur/km + PVM (kaina apskaičiuojama nuo mūsų nuomos punkto iki šventės vietos ir atgal). Vykstant vėlyvu laiku (19.00-23.00 val.) skaičiuojamas papildomas mokestis.

Jeigu norite transportavimo paslaugos – parašykite mums ir mes įvertinsime galimybę bei paskaičiuosime šios paslaugos kainą.

Ar gali atvykti paimti kitas žmogus, jei aš pateikiau užsakymą?

Tikrai taip, atvykti pasiimti ir grąžinti žaidimų gali kitas asmuo. Svarbu, kad jis turėtų 100 eur užstatą grynais, kuris paskui bus grąžintas žmogui parvežusiam žaidimus po šventės.

Kokios Jūsų darbo valandos?

Žaidimai dalinami ir priimami šiomis valandomis:

ŠILTASIS SEZONAS (05.02 d. – 09.30 d.):

Vilnius: I 9-15; II–IV 9-12; V 9-15;

Kaunas: I 9-15; II-IV 9-12; V 9-15;

Palanga: I-V 10-13 (atidaromas 06.14 d. – 08.29 d.).

ŠALTASIS SEZONAS (10.01 d. – 04.30 d.):

Vilnius: I ir V 10:00-13:00, kitomis darbo dienomis pagal susitarimą.

Kaunas: I ir V 10:00-13:00, kitomis darbo dienomis pagal susitarimą.

Savaitgaliais ir šventinėmis dienomis nuomos punktai nedirba.

* Darbo valandos gali kisti, būtinai apie tai klientus informuojame iš anksto.

Kur yra Jūsų nuomos punktai?

Mūsų žaidimų nuomos punktai yra Vilniuje, Kaune, o vasaros metu ir Palangoje. Tikslūs adresai ir kontaktai – KONTAKTAI. Parduodamus žaidimus galima fiziškai atsiimti tik mūsų dirbtuvėse Kaune arba kitu atveju siunčiame LP Express paštomatu / per kurjerį.

Ar siunčiate žaidimus į kitus miestus?

Nuomojamų žaidimų nesiunčiame, o perkamus žaidimus siunčiame paštomatu arba per kurjerį.

Jei žaidimai reikalingi tik penktadieniui / šeštadieniui / sekmadieniui, ar būtinai turiu nuomotis visam savaitgaliui?

Savaitgaliais žaidimų nuomos punktai nedirba. Jei Jūsų šventė penktadienį / šeštadienį / sekmadienį, žaidimus paduodame penktadienį, grąžinimas vykdomas pirmadienį. Tikslesni laikai nurodomi rezervuojant žaidimus. Žaidimų kainos pateiktos visam savaitgalio nuomos terminui (V-I).

 

Kokie galimi atsiskaitymo būdai?

Atsiskaitoma bankiniu pavedimu arba grynais atsiimant žaidimus. Išrašome PVM sąskaitas faktūras. Nuomojantis privalomas 100 eur užstatas, kurį reikia atvežti grynais atvykus pasiimti žaidimų (jeigu nėra galimybės užstatą palikti grynais, tuomet galima ir pavedimu).

Ar galiu gauti nuolaidą jei nuomojuosi daugiau žaidimų?

Nuolaidos jau yra pritaikytos mūsų paruoštiems žaidimų komplektams. Papildomų nuolaidų netaikome.

Ar būtinai turiu palikti užstatą?

Taip, užstatas nuomojantis žaidimus yra būtinas. Jo dydis – 100 Eur. Užstatas mokamas grynais atvykus pasiimti žaidimų, o grąžinamas atgavus tvarkingus, pilnos komplektacijos žaidimus. Jeigu žaidimai grįžta sugadinti ar pamestos tam tikros jų dalys – kompensacija yra išskaičiuojama iš užstato pagal nuomos sąlygas.

Jei mokėtojas – juridinis asmuo, tuomet užstatui galime išrašyti išankstinę sąskaitą ir galite apmokėti pavedimu.

Ar išrašote sąskaitas faktūras?

Taip, išrašome PVM sąskaitas faktūras.

Kiek vietos užima žaidimai? Su kokiu transportu atvykti?

Viskas priklauso kokius konkrečiai žaidimus nuomojatės. Paprastai mūsų suformuoti žaidimų komplektai telpa į lengvąjį automobilį, tik reikia atlenkti galines sėdynes norint sutalpinti, tad gale jau niekas neturėtų sėdėti. Prie kiekvieno žaidimo ar komplekto aprašymo rasite rekomendacijas dėl transportavimo. Plačiau galite paskaityti čia.

Nespėju laiku paimti/grąžinti žaidimo/-ų – ką daryti?

Nespėjus sutartu laiku pasiimti žaidimų, pinigai už nuomą nėra grąžinami. Papildomas mūsų darbuotojo iškvietimas į darbo vietą kainuoja 25 eur (jei tokią galimybę tuo metu turime).

Nespėjus nustatytu laiku grąžinti žaidimų, grąžinimas keliamas į artimiausią darbo dieną ir skaičiuojamas papildomos darbo dienos paros nuomos mokestis arba esant galimybei galimas darbuotojo iškvietimas, kuris kainuoja 25 eur.

Ar turiu išvalyti žaidimus prieš juos grąžinant?

Žaidimų išvalyti nebūtina, tačiau visada esame labai dėkingi klientams, kurie prižiūri ir parveža tvarkingus žaidimus. Labai prašome išplauti muilo burbulų lazdeles prieš grąžinant bei nuvalyti Spalvingo lango stiklą. Nuoširdžiai dėkojame visiems, kurie puoselėja mūsų žaidimus. Plačiau galite paskaityti – čia.

Ar žaidimai bijo lietaus?

Ant tiesioginio lietaus žaidimų palikti negalima. Jie yra mediniai, tad medis brinksta ir žaidimai gadinasi. Žaisti su šlapiais žaidimais Jums ir patiems nebus smagu. Jei lyja, žaidimus reikia nunešti į pastogę. Labai prašome ir nakčiai žaidimų nepalikti po atviru dangumi. Plačiau galite paskaityti čia.

 

Kaip elgtis su žaidimais / kaip juos naudoti?

Jums atvykus pasiimti žaidimų, visada paaiškiname, kaip juos sustatyti, kaip naudotis ir aptariame kitus iškilusius klausimus. Visą tai galime aptarti ir telefonu ar bendraujant el. būdu, jei ne patys atvykstate pasiimti žaidimų, tačiau norisi žinoti.

Žaidimai: Kaladėlių bokštas, Kukurūzų futbolas, Korys, Golfo kopėtėlės, Mikado XXL, Medžio ritulys XXL turi žaidimo taisykles, kurias Jums įduodame.

Kaladėlių bokštas žaidžiant lauke, turi būti statomas ant žolytės (kaladėlių žaidimas statomas ant dėžės ir tada su dėže ant žolės). Žaidimas 4 eilėje taip pat turi būti statomas ant žolės žaidžiant lauke. Žaidžiant ant trinkelių, asfalto ar skaldelės abu žaidimai bus sugadinti nuo smūgio krentant detalėms.

Plačiau galite paskaityti čia.

Kas atsitinka jei pametama žaidimo detalė ar jis sulaužomas?

Nuomojantis žaidimus Jūs pažymite, kad susipažinote su nuomos sąlygomis, kuriose pažymėtas galimos žalos įkainojimas. Kuomet grąžinate žaidimus, prie Jūsų patikriname ar visos detalės parvežtos, jeigu kažko trūksta ar būna sugadinta – yra išskaičiuojama pagal sutartį iš palikto užstato. Jei suma viršijama – sumokama papildomai. Jei žaidimo detalę vėliau randate ir parvežate – pinigus grąžiname.

Ar būna Jūsų atstovas šventės metu ir kuruoja žaidimus, vedą vakarą?

Ne, žaidimus nuomojame be žmogaus. Žaidimų taisyklės labai paprastos, viską paaiškiname prieš nuomojantis ar atvykus pasiimti žaidimų. Prie daugelio žaidimų yra pridedamos ir taisyklės.

Žaidimų komplektas „Girios broliai“ ir Festivalio komplektas keliauja su mūsų atstovais, kurie būna šventės vietoje ir prižiūri, kuruoja žaidimus, tačiau vakaro neveda. Bendradarbiaujame su šauniais švenčių vedėjais, tad jei būtų poreikis, mielai rekomenduosime. Visada galime paaiškinti žaidimų taisykles ir Jūsų šventės vedėjui.

Kokia yra užsakymo atšaukimo politika?

Jei atšaukiate užsakymą likus 3 ir daugiau kalendorinių dienų iki užsakymo vykdymo dienos, Jums grąžinama 80% nuomos mokesčio dalis, o likusi 20% nuomos mokesčio dalis laikoma minimaliais iš anksto sutartais Margo miško nuostoliais, susijusiais su užsakymo administravimu. Užsakymo atšaukimo atveju Jums suteikiama teisė identiškomis sąlygomis perkelti žaidimų nuomos laikotarpį į kitą datą, kuri nėra rezervuota.

Jei atšaukiate užsakymą likus 2 arba mažiau kalendorinių dienų iki Užsakymo vykdymo dienos, Jums grąžinama 50% nuomos mokesčio dalis, o likusi 50% nuomos mokesčio dalis laikoma minimaliais iš anksto sutartais Margo miško nuostoliais, susijusiais su užsakymo administravimu bei prarasta galimybe žaidimus išnuomoti potencialiems nuomininkams.

Ar galima įsigyti dovanų čekį?

Taip, esame paruošę dovanų kuponus žaidimų nuomai ar jų įsigyjimui. Dėl dovanų kupono įsigijimo kreipkitės užpildę mūsų kontaktų formą – KONTAKTAI.

Man labai patiko išnuomotas žaidimas, ar galiu jį nusipirkti?

Labai malonu! Dėja ne visus žaidimus turime pardavime, visas žaidimų asortimentas, kurį galima įsigyti yra čia.

Man labai patiko Jūsų žaidimai, kur galėčiau palikti atsiliepimą?

Būsime labai dėkingi jei galėsite skirti savo laiko ir pasidalinti savo įspūdžiais! Labai labai tai vertiname. Atsiliepimą galima palikti čia: Google review arba Facebook.