Mūsų žaidimų nuomos punktai yra šiuose miestuose:
Kaunas – Verkių g. 48B-1.
Vilnius – Kuršių g. 2.
Palanga – S. Dariaus ir S. Girėno 14A-2. (veikia tik vasaros sezono metu).

Žaidimai dalinami ir priimami šiomis valandomis:

Vilnius: I ir V 9:00-13:00, kitomis darbo dienomis pagal susitarimą.

Kaunas: I ir V 11:00-14:00, kitomis darbo dienomis pagal susitarimą.

Savaitgaliais ir šventinėmis dienomis nuomos punktai nedirba.

Bendri žaidimų nuomos nuostatai:

  • Dėl atvykimo laikų reikia susiderinti individualiai. Žaidimus pasiima ir grąžina patys užsakovai iš anksto suderintu laiku. Tam tikrais atvejais galimas ir pristatymas (už papildomą mokestį), tačiau tą reikėtų derinti taipogi individualiai. Pristatymą deriname, kuomet žaidimų nuomos suma ne mažesnė, nei 150 eur.
  • Žaidimai nuomojami parai laiko darbo dienomis (pirmadienis-ketvirtadienis) arba visam savaitgaliui (penktadienis-pirmadienis). Antrai ir likusioms darbo dienoms taikome 80 proc. nuolaidą. Žaidimai dalinami ir priimami tik aukščiau nurodytomis valandomis. Savaitgaliais nedirbame.
  • Nuomojantis žaidimus yra pasirašoma sutartis ir paliekamas užstatas (50 eur už 1 žaidimą arba 100 eur už du ir daugiau žaidimų). Užstatas grąžinamas iškart atgavus tvarkingus, pilnos komplektacijos žaidimus. Rezervuojant žaidimus reikalingas 20 proc. avansas.

Kiek vietos užima žaidimai? Su kokiu transportu atvykti?

  • Viskas priklauso kokius konkrečiai žaidimus nuomojatės. Didesnių išmatavimų žaidimai yra: Labirintas XXL, 4 eilėje, Korys, Kukurūzų futbolas, Spalvingas langas, Dideli šachmatai, Limbo, Didelės šaškės. Labirintui XXL būtinas universalaus tipo automobilis su atlenktomis sėdynėmis, kad žaidimas per ilgį susitalpintų. Kiti žaidimai transportuojami ir su standartiniais lengvaisiais hečbeko kėbulo tipo automobiliais atlenkus galines automobilio sėdynes.
  • Paprastai mūsų suformuoti žaidimų komplektai telpa į hečbeko ir universalaus kėbulo tipo automobilius, tik reikia atlenkti galines sėdynes norint sutalpinti, tad gale jau niekas neturėtų sėdėti ir turi nebūti papildomo bagažo. Tačiau, jei kyla klausimų ar nusižiūrėti žaidimai tilps į lengvąjį automobilį – susisiekite.

Kaip naudotis ir rūpintis žaidimais?

  • Ant tiesioginio lietaus žaidimų palikti negalima. Jie yra mediniai, tad medis brinksta ir žaidimai gadinasi. Jei lyja, žaidimus reikia nunešti į pastogę. Bet žinoma, jei žaidimai sušlaps ir nebus palikti ilgesniam laikui – jiems nieko nenutiks.
  • Žaidimai 4 eilėje ir Kaladėlių bokštas žaidžiant lauke, turi būti statomi ant žolytės. Kaladėlių žaidimas statomas ant dėžės ir tada su dėže ant žolytės. Žaidžiant ant trinkelių, asfalto ar skaldelės žaidimas bus sugadintas nuo smūgio krentant.
  • Esame labai dėkingi klientams, kurie prižiūri ir parveža tvarkingus žaidimus. Visada prašome išplauti muilo burbulų lazdeles prieš grąžinant bei nuvalyti Spalvingo lango stiklą. Nuoširdžiai dėkojame visiems, kurie puoselėja mūsų žaidimus.
  • Jums atvykus pasiimti žaidimų, visada paaiškiname, kaip juos sustatyti, kaip naudotis ir aptariame kitus iškilusius klausimus. Visą tai galime aptarti ir telefonu ar bendraujant el. būdu, jei ne patys atvykstate pasiimti žaidimų, tačiau norisi žinoti.