Žaidimų nuoma bus pigesnė, jei rinksitės rinkinius! O papildoma para d.d. su 80% nuolaida!

Iš lauko keliamės į vidų – azartiški žaidimai pritaikyti žaisti patalpose

Šaltuoju metų sezonu planuojant šventes (kalėdiniai įmonių vakarėliai, vestuvės, gimtadieniai ir kt.), neretai susiduriama su problema – kuo užimti savo svečius. Dauguma nuomojamų žaidimų yra pritaikyti linksmybėms lauke, o tie, kurie skirti žaisti viduje, nesulaukia didelio susidomėjimo iš švenčių dalyvių. Mes norime sugriauti nusistovėjusią tvarką, todėl siūlome azartiškų žaidimų nuomą, kurie puikiai tiks žaisti ne tik lauko erdvėse, bet ir vidaus patalpose. Mūsų tikslas – sudominti ir užimti Jūsų svečius azartiškais, įtraukiančiais, o kartais net ir sentimentus iš vaikystės sukeliančiais žaidimais.

KALADĖLIŲ BOKŠTAS

Vienareikšmiškai vienas populiariausių Margas Miškas siūlomų žaidimų yra KALADĖLIŲ BOKŠTAS. Turime dviejų dydžių žaidimus: XXL – tai 20 kartų didesnis už strandartinį, visiems įprastą populiarų stalo žaidimą ir XL – 8 kartus didesnis už standartinę žaidimo versiją. Pastarasis yra labiau pritaikytas žaisti vidaus patalpose (esant nedaug vietos) ar mažiesiems švenčių dalyviams. XXL kaladėlių bokštas paprastai iškyla virš žaidėjų galvų, todėl tai ypatingai daug emocijų sukelianti žaidimo versija. Įsivaizduokite, kas vyksta jam pradėjus svyruoti – emocijos darosi nesuvaldomos! Azartas bus dar stipresnis, jei pasirinksite Kaladėlių bokštas XL ar XXL su užduotimis. Šis žaidimas be konkrurencijos – Nr. 1 mūsų žaidimų pasiūloje. Jūsų šventėje didesnė kompanija su kuria norite pasivaržyti? Tuomet rekomenduojame Kaladėlių bokštų turnyrą!

Plačiau: Kaladėlių bokštas XXL / Kaladėlių bokštas XXL su užduotimis.

LABIRINTAS XXL

Vienas azartiškiausių Margas miškas komandinių žaidimų – LABIRINTAS XXL. Žaidimą vienu metu gali žaisti 2-10 asmenų. Žaidimo metu jūsų rezultatas priklauso ne tik nuo Jūsų, bet ir nuo kitų žaidėjų – vienas klaidingas judesys ir teks viską pradėti iš pradžių. Tai ypatingo susikoncentravimo, bendravimo ir komandinio darbo reikalaujantis žaidimas. Nors kartą Labirintą išbandę mūsų klientai patvirtins, kad juokas ir gera nuotaika – neatsiejama šio žaidimo dalis

Plačiau:  Labirintas XXL

KORYS

Dar vienas, ne mažiau įtraukiantis ir mūsų klientų į favoritus iškeltas žaidimas – KORYS. Ne, žaidime nenukenčia nei viena bitė ir medaus valgyti nereikia. Pavadinome jį taip todėl, nes jo lenta pilna ertmių, kurios tikrai primena korėtą paviršių. Esame tikri, kad tai vienas iš smagiausių būdų mesti iššūkį savo kolegai. Žaidimo metu jūsų tikslas kuo greičiau, laviruojant tarp daugybės kliūčių, užtempti kamuoliuką į finišo vietą ir pelnyti didžiausią 100 taškų sumą. Žaidžiama iki 500 taškų. Tai žaidimas, kurį galima žaisti komandomis, pvz. įmonės vakarėlio metu vienas skyrius, prieš kitą / moterys prieš vyrus / vadovai prieš darbuotojus (žinome, kad visada smagu „duoti į kaulus“ vadovybei). Žaidimą įdomu ne tik žaisti, bet ir stebėti. Tam tikru šventės metu, kai visi jau tampa Korio profesionalais, žiūrovo akiai tai tampa įdomiau nei Formulė 1 varžybos 😊 Įgudę žaidėjai kamuoliuką laviruoja, kaip profesionalūs lenktyninkai savo bolidą. Jums reikia tik atsisėsti ir mėgautis konkurencinga kova.

Plačiau: Korys.

4 eilėje

4 EILĖJE – tai įspūdingas žaidimas visomis prasmėmis. Jis didelis, jis gražus, jis įdomus. Dažnai 4 eilėje tarnauja kaip dekoracijos detalė, todėl garantuojame, kad papuoš Jūsų šventę. Be išvaizdos jis turi ir azartišką prigimtį. Visi mėgstantys loginius, strateginius žaidimus, šventės pradžioje užsiima prie jo vietą. Žaidimo tikslas – kas greičiau sudės keturis vienos spalvos diskelius horizontaliai, vertikaliai ar įstrižai. Žaidimus turime dviejų dizainų.

Plačiau: 4 eilėje; 4 eilėje su širdelėmis

SKARDINIŲ MŪŠIS IR ŽIEDYNĖS

Lietuva – krepšinio šalis, todėl taiklumo žaidimai šventėse visada sulaukia didelio dėmesio. ŽIEDYNĖS ir SKARDINMŪŠIS skirtingi žaidimai, tačiau abiejų tikslas yra vienodas – užsidėti taikliausio šventės dalyvio karūną. Todėl nelabai svarbu ar mėtyti žiedus ant butelių, ar numušti skardinių bokštą – toks žaidimas turi būti šventės dalimi.

Plačiau: Žiedynės / Skardinmūšis.

LAIVŲ MŪŠIS

Turbūt daugelis atsimena vieną populiariausių vaikystės suolo žaidimų, kuomet per biologijos pamoką ant languoto lapo braižydavote kvadratus ir skandindavote savo draugų laivus. Šį sentimentalų žaidimą LAIVŲ MŪŠIS mes padidinome keliasdešimt kartų ir pritaikėme žaisti švenčių metu. Ne, sprogimų nebus, laivelių į prūdą leisti irgi nereikės. Bet pažadame, kad sugrąžinsime tą pergalingą jausmą, kai pašaunate keturvietį laivą ir Jūsų priešininkas galiausiai išaria smagiausią frazę – „nuskandinai“. Laivų mūšyje galėsite dalyvauti ne tik su draugu, bet iššūkiui pakviesti ir savo vaiką.

Daugiau informacijos: Laivų mūšis.

ŽAIDIMAS – GALVOSŪKIS “15”

ŽAIDIMAS 15 sudomins visus mėgstančius loginius žaidimus. Žaidimo lentoje yra 15 išmaišytų lentelių su skaičiais, o žaidėjo tikslas tas lenteles kaip įmanoma greičiau iš eilės sustumdyti jų nepakėlus. Galvosūkį „Penkiolika“ sudaro dvi lentos, tad pasitikrinti loginio mąstymo greitį galite kartu su kolega, giminaičiu ar draugu.  Dvikovoje pagaliau išsiaiškinsite amžinąją egzistensinę diskusiją – kas yra greičiausias lentučių stumdytojas 😊. Galima nuomotis ir didesnį žaidimų skaičių vienu metu, kad tarpusavyje varžytis galėtų visas kolektyvas

Plačiau: Žaidimas – galvosūkis “15”.

LIMBO

Paprašykite šventės DJ‘aus užleisti lotynų amerikos ritmą, griebkite kolegas ir draugus už parankių ir pastatę salės centre LIMBO, išsiaiškinkite – kas yra pats lanksčiausias šventės dalyvis.

Tai žaidimas priversiantis svečius prasimankštinti ir prisijuokti. Tai tas žaidimas, apie kurį dar ilgai kalba švenčių dalyviai, nes iš savo draugo ar kolegos tokio lankstumo tikrai nesitikėjo!

Plačiau: Limbo.

DIDELI ŠACHMATAI IR DIDELĖS ŠAŠKĖS

Pristatyti šių žaidimų ko gero nereikia, tai visiems puikiai žinomi strateginiai, loginiai žaidimai. Įspūdingi savo dydžiu DIDIEJI ŠACHMATAI ar DIDŽIOSIOS ŠAŠKĖS – be abejonės papuoš kiekvieną šventę ir taps puikia atrakcija tiek žaidžiantiems, tiek stebintiems žaidimą. Atkreipiame dėmesį, kad šie žaidimai užima nemažai vietos, tad reikia didesnės erdvės.

Daugiau informacijos: Dideli šachmatai / Didelės šaškės.

ŽAIDIMŲ KOMPLEKTAI ŠVENTĖMS PATALPOJE

Kad būtų lengviau išsirinkti iš viso mūsų vidaus žaidimų asortimento, paruošėme Jums 3 populiariausius komplektus žaisti VIDAUS patalpose:

Žaidimai šeimai. Žaidimų komplektas vidaus patalpoms TOP 1. Šį žaidimų rinkinį paprastai mūsų klientai renkasi jaukiam vakarėliui namuose ar restorane, neturint pakankamai daug erdvės, bet norint smagių ir azartiškų vakaro pramogų. Puikiai tiks susitikimui su giminaičiais, draugais ar gimtadienio, krikštynų šventei.

Vakarėlių žaidimai. Komplektas vidaus patalpoms TOP 2. Šis vidaus žaidimų komplektas bus puikus pasirinkimas planuojantiems bet kokį vakarėlį ir ieškantiems smagios veiklos susirinkusiems! Ir nesvarbu kas tai būtų – gimtadienis, draugų susibūrimas ar įmonės šventė, neabejojame, kad nuo kėdžių pakils net ir skeptiškai į žaidimus žiūrėję svečiai.  Komplekte rasite ypač azartiškus ir visus jungiančius žaidimus.

Žaidimai kolektyvui. Žaidimų rinkinys patalpoms TOP 3. Šį žaidimų rinkinį paprastai renkasi įmonės savo gimtadienio šventei ar Kalėdiniam vakarėliui. Šie žaidimai taipogi dažnas pasirinkimas ieškantiems komandinių žaidimų komandos formavimui / stiprinimui.

ŽAIDIMAI VAIKAMS

Vaikai ir paaugliai be išimties įsitraukia į visus anksčiau išvardytus mūsų žaidimus, tačiau žaidimų kampelį vaikams dar rekomenduojame papildyti šiais smagiais, azartiškais ir stilingais žaidimais: Kaladėlių bokštas XL / Domino XL / Domino XXL  / Kryžiukai – nuliukai / Gigantiški kryžiukai – nuliukai / Atminties lavinimo žaidimas.

 

Margas miškas žaidimams vedėjas su taisyklių knyga nėra reikalingas. Taisyklės išties paprastos – joms išsiaiškinti užtruksite kelias akimirkas. Jeigu turėsite klausimų, perduodant žaidimus su šypsenomis veiduose į juos atsakysime, o jeigu pageidausite, parodysime kaip žaidimas yra žaidžiamas. Jums tereikia šventės vietoje surasti žaidimų kampelį ir ten pastatyti Margas miškas žaidimus. P.s. Tačiau jeigu turite šventės vedėją, mes mielai jį su viskuo supažindinsime ir paaiškinsime taisykles. Visą nuomojamų žaidimų asortimentą rasite čia.


Skaitykite kitas naujienas