Žaidimų nuoma bus pigesnė, jei rinksitės rinkinius! O papildoma para d.d. su 80% nuolaida!

Įmonės kalėdinis vakarėlis – kaip padaryti jį nepamirštamą

Įmonės kalėdinis vakarėlis – tikriausiai vienas labiausiai laukiamų įmonės švenčių. Užbaigiami metai, aptariami rezultatai, paskirstomos premijos ir laikas atsipalaiduoti. Tiesa, atsipalaiduoja dažniausiai visas kolektyvas, išskyrus vakarėlio organizatorius. Šiems tenka nemenka atsakomybė sugalvoti kaip užimti visus įmonės darbuotojus ir pasirūpinti, kad visiems būtų vienodai linksma, gera ir jauku. Ne vienerius metus dirbame su įmonėmis ir jų vakarėliais, todėl žinome, kad už bet kokias vaišes, dovanas ar dekoracijas, yra svarbiau vakarėlio veiklos. Liūdnas tas vakarėlis, kuriame svečiai neranda ką veikti. Ima žiovauti ir dairytis į laikrodį, svarstydama kada būtų mandagu pakilti ir keliauti namo. Štai kodėl kiekvienais metais vis daugiau įmonių į mus kreipiasi, norėdami išsinuomoti žaidimų rinkinius. Kurie pasirūpina, kad vakarėlyje netrūktų gerų emocijų, juoko ir, svarbiausia, visi galėtų atsipalaiduoti.

 

Įmonės kalėdinis vakarėlis, kuriame visi gerai leidžia laiką

Kiekviename kolektyve dirba skirtingi specialistai, tuo pačiu – ir skirtingos asmenybės. Vieni – aktyvūs intravertai, kuriems patinka būti dėmesio centre. Kiti – uždaresnės asmenybės, kurie geriau jaučiasi nedideliame žmonių būryje. Todėl paruošėme žaidimų rinkinius, kuriuos žaidžiant, gerai jaučiasi visi. Vieni – tokie, kaip Kaladėlių bokštas su užduotimis, sukvies didesnį būrį žaidėjų. Smagios užduotys, kurias tenka atlikti žaidžiant, garantuos daug gerų emocijų ir palengvins naujų kolektyvo narių įsiliejimą. O taip pat pritrauks ir būrį žiūrovų. Nes šį žaidimą stebėti yra ne ką mažiau smagu, nei žaisti. Tuo tarpu ramesnes, ar uždaresnes asmenybes tikrai patrauks daugiau susikaupimo reikalaujantys žaidimai, tokie kaip Korys. Jis taip pat labai smagus ir įtraukiantis, tik, galbūt, ne tiek daug kalbėjimo reikalaujantis. Todėl ir intravertai jį žaisdami jaučiasi puikiai.    

 

Mažas ar didelis kolektyvas – veiklų ras visi

Visai nesvarbu, ar Jūsų įmonėje vos keletas darbuotojų ar kolegų rikiuojasi šimtai, žaidimai įtrauks tikrai visus. O ir juos žaisti galima nedidelėmis grupėmis. Kuriose galima atsipalaiduoti, bendrauti, juoktis ir tapti dar tvirtesne komanda ar skyriumi. Visi žaidimai skatina lengvą varžymosi dvasią, todėl, garantuojame, tikrai įtrauks. Ir sudarys galimybes išbandyti savo jėgas, o gal net ir nugalėti savo kolegą, skyriaus ar įmonės vadovą. Svarbiausia – kad tai – lengvi žaidimai, skirti vakarėliams, nereikalaujantys rimto susikaupimo, kurio darbo dienomis ir taip pakanka. Tai veiklos, kurių taisykles lengva perprasti, lengva įsitraukti, lengva pajusti azartą ir sakyti – „Palauk, pabandom dar kartą, dabar tikrai laimėsiu“. Štai kodėl sakome, kad sėkmingo vakarėlio receptas – ne vaišių gausa ir dekoracijų kiekis. Geras įmonės kalėdinis vakarėlis toks – kuriame linksma visiems, kuriame visi atranda savo vietą. O mūsų, laiko patikrinti, rankomis pagaminti žaidimai, neabejotinai bus ir gražios vakarėlio dekoracijos ir linksmiausi užsiėmimai.

 

Savo asortimente turime net keturis rinkinius, kuriuose sudėjome įmonių mėgstamiausius žaidimus. Juos galite rinktis pagal įmonės dydį. Jeigu Jūsų įmonės kolektyvas nedidelis – galite rinktis vos kelių žaidimų rinkinį. O jeigu esate didžiulės įmonės dalis – praverstų išsinuomoti ir kelis rinkinius, tam, kad norintiems pažaisti, netektų stovėti eilėje.
Žaidimų komplektas „Girios broliai“ su asistentu.
Žaidimų komplektas vidaus patalpoms TOP 1.
Žaidimų komplektas vidaus patalpoms TOP 2.
Žaidimų komplektas vidaus patalpoms TOP 3.

Įmonės kalėdinis vakarėlis su „Margas miškas“ žaidimais bus garantuotai smagus. Nereikalaus didelių išlaidų, ir net jei Jūsų vakarėlyje nebus vedėjo, jis vis tiek bus pilnas gerų emocijų ir šurmulio. O svarbiausia – įsimintinų akimirkų, apie kurias norėsis kalbėti visus likusius metus.

 

 

 


Skaitykite kitas naujienas