Žaidimų nuoma bus pigesnė, jei rinksitės rinkinius! O papildoma para d.d. su 80% nuolaida!

Komandiniai žaidimai – privalomas įmonės šventės atributas!

Komandiniai žaidimai yra privalomas kiekvienos įmonės šventės atributas! Jie veikia kaip ledlaužis, kurio pagalba kolektyvas atsipalaiduoja, pereina iš formalaus bendravimo į draugišką. Žaidimai skatina sveiką konkurenciją, žaidžiant kartu įgyvendinami smulkūs, tačiau aiškūs užsibrėžti tikslai. Jie suteikia galimybę konstruktyviai diskutuoti su kolegomis ieškant geriausio sprendimo. Komandiniai žaidimai neapriboja amžiaus ir visai nesvarbu kas juos žaidžia: bedradarbiai, vadovai, klientai ar vyresni įmonės darbuotojai. Priežastis žaisti taip pat nėra būtina, ar tai įmonės jubiliejus, kasmetinė išvyka, komandos formavimas, gimtadieniai ar įprasta diena – žaidimai privalo būti kiekvienos įmonės dalimi. Mūsų kolektyvas gyvena ir kvėpuoja pramogų kūrimu, todėl norime Jums pristatyti mūsų TOP 6 lauko ir vidaus žaidimus, skirtus įvairaus dydžio įmonių kolektyvams:

 

LABIRINTAS XXL

LABIRINTAS XXL – vienas iš TOP įmonės komandos formavimo ir stiprinimo žaidimų. Vienu metu, prie vieno milžiniško labirinto, gali žaisti iki 10 žmonių komanda. Žaidimo metu jūsų, kaip ir kiekvieno komandos nario, indėlis yra nepaprastai svarbus. Vienas klaidingas judesys ir jums teks viską pradėti iš pradžių. Tai ypatingo susikoncentravimo, bendravimo ir komandinio darbo reikalaujantis žaidimas. Labirintas puikiai tinkamas žaisti lauke ar patalpoje. Daugiau informacijos: Labirintas XXL.

 

 

KOMANDOS FORMAVIMO ŽAIDIMŲ TURNYRAS (KALADĖLIŲ BOKŠTAI XXL)

KALADĖLIŲ BOKŠTŲ TURNYRAS – išskirtinė pramoga didelėms kompanijoms statant ir griaunant milžiniškus bokštus. Žaidimas vyksta atkrintamojo turnyro principu. Žaidžiama 3 kartus ir visi dalyviai žaidžia vienu metu. Turnyro trukmė: 2-3 val. Kad būtų dar azartiškiau – siūlome pasiskirti prizus 1-8 vietų laimėtojams (tam puikiai tiks mūsų rankų darbo žaidimas Kaladėlių bokštas XL su įmonės logotipu). Kai kaladėlių bokštai pradeda augti, žaidėjų emocijos tiesiog nesuvaldomos! Jeigu turnyro trukmė pasirodo per ilga, visada raginame išsinuomoti vieną kaladėlių bokštą ir išmėginti šio žaidimo subtilybes. Kad būtų dar smagiau – siūlome žaidimą su užduotimis – iš 54 kaladėlių ant 30 yra skirtingos, smagios užduotys, kurias žaidėjai turi eigoje įgyvendinti.

Daugiau informacijos: Kaladėlių bokštų turnyrasKaladėlių bokštas XXLKaladėlių bokštas XXL su užduotimis.

 

KUKURŪZŲ FUTBOLAS (CORNHOLE / BAGGO)

Kukurūzų futbolas – šį žaidimą mūsų klientai stato į TOP gretas. Šis lauko žaidimas, kitaip dar vadinamas Cornhole ar Baggo, ypač populiarus lauko žaidimas JAV, kur kiekvienais metais vyksta šio žaidimo pasaulio čempionatas! Dvi lentos pastatomos viena prieš kitą 8 m. atstumu ir metamas kukurūzų pripildytas maišelis į skylę, esančią priešininko lentoje. Lietuva – krepšinio šalis, tad pataikyti į tikslą ypač vilioja besivaržančius vyrus. Įprastai žaidžiama 1 prieš 1 arba 2 prieš 2, bet neretai įmonės interpretuoja taisykles ir varžytis kviečia komandas pastatydami žaidimo lentas greta viena kitos. Garantuojame, kad išsirikiuos eilės norinčių išmėginti ir varžybos tęsis iki išnaktų.

Daugiau informacijos: Kukurūzų futbolas.

 

 

ŽAIDIMAS KORYS

KORYS – taipogi vienas mėgstamiausių komandinių Margas miškas žaidimų, pritaikytas žaisti tiek lauke, tiek ir vidaus patalpose. Žaidžiama 1 prieš 1, 2 prieš 2, arba komandomis estafetės principu. Žaidimo tikslas – išvengiant kliūčių kelti kamuoliuką virvelėmis į viršų ir greičiau už priešininką/us surinkti 500 taškų. Įmonių darbuotojus raginame varžytis komandomis – vyrai prieš moteris, vieno skyriaus darbuotojai, prieš kitą skyrių ir pan. Azartas tampa nesuvaldomas kai į žaidimą įsijungia daug dalyvių.

Daugiau informacijos: Korys.

 

ŽAIDIMAS ŽIEDYNĖS

Senas geras, ko gero daugelio išmėgintas žaidimas atrakcionų parkuose, kuriam davėme pavadinimą ŽIEDYNĖS. Nuo pasirinkto atstumo reikia užmesti žiedus ant dėžėje išrykiuotų butelių. Duodami aštuoni žiedai, buteliai yra skirtingų spalvų ir išrykiuoti skirtingose eilėse, tad taškų sistemą iš anksto sutaria ir interpretuoja patys žaidėjai. Kad vienu metu galėtų varžytis daugiau kolegų, rekomenduojame nuomotis didesnį skaičių žaidimų.

Daugiau informacijos: Žiedynės.

 

ŽAIDIMAS – GALVOSŪKIS “15”

Jei anksčiau minėti žaidimai daugiau paremti sėkmės ir taiklios rankos principu, tai „ŽAIDIMAS 15” skirtas “palaužyti” galvas. Tai galvosūkinis žaidimas, išlikęs vienu populiariausių loginių žaidimų pasaulyje, kuris panašus savo principu į Rubiko kubą, tik jo ištakos siekia dar ankstesnius laikus. Žaidimo penkiolika tikslas – nepakeliant lentelių iš jų vietos, sudėlioti jas eilės tvarka nuo 1 iki 15. Kad būtų įdomiau varžytis, žaidimui duodame dvi lentas, tad varžytis iškart galima dviese ir pakviesti į dvikovą savo kolegą. Didesniam skaičiui žaidėjų raginame išsinuomoti dar didesnį kiekį žaidimo lentų. Žaidimas reikalauja loginio mąstymo, greičio ir pastabumo, išspręsti jį tikrai pavyksta, tačiau pasiseka ne kiekvienam.

Daugiau informacijos: Žaidimas „15“.

 

OLIMPINĖS ŽAIDYNĖS

Tai puikus užsiėmimas didelėms įmonėms, ypatingai tinka turinčioms atstovybes įvairiuose miestuose ar šalyse. Kiekvienas skyrius atstovauja savo miestą. Jeigu tai tarptautinė įmonė – šalį.  Išsirinkite keletą teisėjų. Pasirinkite bent 3 žaidimus, kuriuos planuojate žaisti ir nustatykite aiškias taisykles. Tam puikiai tiks KORYS, LABIRINTAS, KALADĖLIŲ BOKŠTŲ TURNYRAS, ŽIEDYNĖS ar kt. Viena iš Olimpinių rungčių galėtų būti ir šokio varžybos. Nepamirškite surengti iškilmingos medalių ceremonijos! Tegul teisėjai ar įmonės vadovai, kiekvienam žaidimo nugalėtojui išdalina bronzos, sidabro ir aukso medalius, nugalėtojai privalo būti tinkamai įvertinti!


Sunku išsirinkti? Atsižvelgę į ankstesnių metų patirtis, esame paruošę populiariausius žaidimų komplektus su nuolaida. Asortimentas čia – „Žaidimų nuoma“.

Norėdami pasikonsultuoti, rašykite el. paštu info[eta]margasmiskas.lt ar mūsų Facebook arba skambinkite telefonu +37068210132 / +37068756871.


Skaitykite kitas naujienas