Žaidimų nuoma bus pigesnė, jei rinksitės rinkinius! O papildoma para d.d. su 80% nuolaida!

Lauko žaidimai įmonių šventėse: suvienykite kolektyvą per pramogas

Tai buvo nuostabi vasaros popietė, kai visi kompanijos darbuotojai rinkosi atšvęsti įmonės metinių šventės. Saulei leidžiantis lauke įsikūrė skirtingų skyrių atstovai, besišnekučiuojant ir juokaujant vyko pasiruošimas komandinėms varžyboms. Tarp jų buvo tiek senbuviai, tiek ir naujokai, o atmosfera virte virė ne tik dėl laukiamų iššūkių, bet ir dėl bendrystės jausmo. Tą vakarą lauko žaidimai tapo ne tik pramogos šaltiniu, bet ir puikia priemone suartinti komandas, parodyti kiekvieno individualias savybes ir ugdyti bendradarbiavimo įgūdžius.

Naujausi tyrimai rodo, kad komandos formavimo žaidimai ne tik skatina fizinį aktyvumą, bet ir gerina darbo našumą, mažina stresą bei tarp darbuotojų stiprina tarpusavio ryšius. Remiantis “Business News Daily” 2023 m. ataskaita, 78% vadovų mano, kad komandos formavimo veiklos teigiamai veikia darbuotojų įsitraukimą ir įmonės kultūrą. Mes, “Margas miškas” kolektyvas, turėdami didžiausią Lietuvoje didelių medinių lauko žaidimų asortimentą bei ilgametę patirtį, žinome, ko gali prireikti tobulai įmonės šventei ar komandos formavimo renginiui, tad esame pasiruošę Jums pagelbėti.

Margo miško pasiūloje rasite įvairiausių žaidimų – nuo komandos formavimo žaidimų turnyrų ar aristokratiškų žaidimų stalų iki pavienių aktyvių, azartiškų bei loginių lauko pramogų, tokių, kaip: Labirintas XXL, Kukurūzų futbolas, Žaidimas Korys, Golfo kopėtėlės ir daugelis kitų. Šie žaidimai ne tik suteikia džiaugsmo ir juoko, bet ir skatina komandinį darbą, strateginį mąstymą ir kūrybiškumą. Pasirinkus Margas miškas žaidimus, verslo klientai gali neabejoti – pramogomis pasirūpinta, Jums telieka pasirūpinti maistu ir vieta. Reikia tikrai nedaug, kad sukurtumėte išskirtinę šventę, kuri ne tik suvienys kolektyvą, bet ir paliks ilgalaikius teigiamus įspūdžius.

Taigi, komandos formavimo žaidimai yra ne tik smagi pramoga, bet ir puiki, efektyvi strategija stiprinti bendradarbiavimą ir gerinti darbo atmosferą. Margas miškas supranta šių veiklų svarbą ir yra pasirengęs tapti Jūsų partneriu. Kad būtų lengviau išsirinkti iš viso pramogų asortimento, esame paruošę populiariausius žaidimų komplektus pritaikytus būtent įmonės šventėms gamtoje:

Ar esate pasiruošę pakelti savo įmonės komandos formavimą į naują lygmenį? Jeigu atsakymas “taip” –  lauksime Jūsų užklausų el. paštu info[eta]margasmiskas.lt ar mūsų Facebook arba visada galite mums skambinti telefonu +37068756871 / +37068210132

 


Skaitykite kitas naujienas