Žaidimų nuoma bus pigesnė, jei rinksitės rinkinius! O papildoma para d.d. su 80% nuolaida!

Lauko žaidimų nuoma vaikų šventėms: neatsiejama šventės dalis visai šeimai

Mamos ar tėčiai, planuojantys vaiko gimtadienį, krikštynas ar mokyklos / darželio šventę po atviru dangumi, dažnai susiduria su iššūkiu: kaip užtikrinti, kad šventė būtų ne tik linksma, bet ir įsimintina visiems dalyviams? Kaip sukurti tokią atmosferą, kad tiek vaikai, tiek suaugusieji jaustųsi įtraukti ir pramogautų? Atsakymas gali būti paprastesnis, nei manote: lauko žaidimai.  Šie žaidimai, kurie pastaruoju metu išpopuliarėjo Lietuvoje, yra puikus būdas praturtinti bet kokią šventę, nes jie ne tik suteikia pramogų, bet ir skatina bendravimą, lavina logiką ir skatina grupinį darbą, o visų svarbiausia – kuria nepamirštamas emocijas.

Populiariausios lauko pramogos įtraukiančios ne tik vaikus, bet ir suaugusius. Kokius lauko žaidimus pasirinkti vaikų šventei?

1. Lauko žaidimai yra ne tik smagūs, bet ir pamokantys. Pavyzdžiui, Cornhole žaidimas (Kukurūzų futbolas), kilęs iš Amerikos, yra puikus būdas lavinti tikslumą ir strateginį mąstymą. Žaidėjai mėto maišelius į skyles turinčias lentas, o taikliausias žaidėjas laimi. Bet ar žinojote, kad šis žaidimas turi gilias istorines šaknis? Manoma, kad jis kilo iš senovės Indijos, kur žmonės mėtė akmenis į duobę. Iš partirties galime teigti, kad prie Kukurūzų futbolo švenčių metų driekiasi eilės, nes visi nori išmėginti. Tiesa, labiausiai įsitraukia tėčiai su vaikais, kurie netgi susikuria savo strategijas ir taktikas, kaip nugalėti kitus. Žaidimas Cornhole suteikia galimybę vaikams ir suaugusiems praleisti kokybišką laiką kartu, mokytis vieniems iš kitų ir tiesiog smagiai praleisti laiką.


2. Arba pažiūrėkime į žaidimą Kaladėlių bokštas XL ar XXL. Tai ne tik smagus ir įtraukiantis lauko žaidimas, bet jis kartu skatina ir strateginį mąstymą, tikslumą bei komandinį darbą. Šis žaidimas yra puikus būdas lavinti koordinaciją ir planavimo įgūdžius. Ar žinojote, kad originalus Jenga žaidimas buvo sukurtas Ganoje, ir jo pavadinimas reiškia “statyti” suahilio kalba? Stebimės vaikų išradingumu, kurie švenčių metu šį žaidimą paverčia ir nematytomis pilimis ar sukonstruoja kitus įspūdingus statinius. Galbūt svarbiausia – Kaladėlių bokštas yra tiesiog smagus žaidimas, kuris suteikia daug džiaugsmo ir juoko. Nėra nieko linksmiau, nei stebėti, kaip bokštas pradeda svyruoti ir krenta. Šis žaidimas garantuoja, kad visi dalyviai turės gerą laiką, nepriklausomai nuo amžiaus ar žaidimo patirties.


3. Norintiems ne tik aktyvių pramogų, bet ir proto mankštos, rekomenduojame vaikų šventėse išsinuomoti vieną populiariausių galvosūkių pasaulyje “15”. Nuomojame dvi lentas, kad vienu metu vaikai galėtų varžytis kartu su tėveliais ir išbandyti savo sugebėjimus. Šio galvosūkio iššūkį tyrinėjo ir sprendė daugybė mokslininkų, matematikų ir kompiuterinių programų kūrėjų. Tai padėjo sužinoti, kad iš tam tikrų pradinių padėčių galima pasiekti tikslinę padėtį, o iš kai kurių – ne. Todėl įtraukiant vaikus į šį žaidimą laimėsite dvejopai. Pirmiausia, jie turės smagią ir intelektualią pramogą, kuri privers vaikus galvoti ir ieškoti geriausių strategijų. Antra, tai bus puiki proga tėvams ir vaikams bendrauti, kartu spręsti uždavinius ir dalintis nuostabomis akimirkomis.

 


4. Dar vienas ypač populiarus mūsų lauko žaidimas vaikų šventėse – “Korys”. Žaidimo taisyklės yra lengvai suprantamos ir įveikiamos visiems, todėl jis bus tinkamas ir mažesniems, ir didesniems vaikams. Tai puiki galimybė ugdyti jų koordinaciją, judesių kontrolę ir bendradarbiavimą su kitais žaidėjais. Svarbiausia, žaidimas “Korys” suteikia vaikams galimybę išreikšti savo konkurencinę dvasią, džiugesį ir energiją. Tiesa, tėveliai taip pat neatsispiria šiam lauko žaidimui. Jie nori išmėginti savo jėgas ir patirti šį įdomų iššūkį. Todėl rekomenduojame pasiskirstyti komandomis, pavyzdžiui, vaikai prieš tėvus, ir sužaisti “Korys” žaidimą estafetės principu – kuri komanda greičiau surinks 500 taškų! Tai ne tik suteiks džiaugsmo ir smagumo visiems dalyviams, bet ir sukurs draugišką varžybų dvasią bei įtrauks visus į aktyvų veiksmą. 

5. Dar viena pramoga, kuri tiesiog būtina vaiko šventėje – lauko žaidimas “Skardinmūšis”. Šis žaidimas yra savotiška boulingo versija, tik čia metant, žaidėjai stengiasi nuversti ne kuo daugiau kėglių, o ant dėžės sustatytų skardinių. Šiame žaidime nereikia daug mąstyti, bet jis reikalauja taikliai mėtyti! Kuo labiau šventė įsisiūbuoja, tuo smagiau yra patikrinti savo taiklumą. Žaidimo tikslas yra per penkis metimus nuversti visas skardines. Tačiau kartais atsitinka taip, kad metimai nepavyksta, ir maišeliai skraido pro skardines be jų palietimo. Kvatojimas ir palaikymo šūksniai yra šio žaidimo neišvengiamas palydovas. Tai puiki lauko pramoga, kuri įtrauks visus vaikus į šventės veiklą ir užtikrins jiems daug linksmybių.


Pramogos, kurios liks širdyse: nepakartojamos akimirkos su lauko žaidimais

Užsiimdami žaidimų nuoma daugiau, nei 7 metus, galime drąsiai teigti, kad lauko žaidimai praturtins kiekvieną tiek mažo vaiko, tiek paauglio ar suaugusiojo šventę. Nesvarbu kokio amžiaus šventės dalyviai – visi pakyla nuo kėdžių ir pasineria į pramogų erdvę, kur visi kartu džiaugiasi laimėjimais, konkuruoja ir smagiai leidžia laiką. Tai daugiau nei paprasta pramoga – tai puiki galimybė mokytis, bendrauti ir kūrybingai leisti laiką.

Savo asortimente turime daugybę įdomių, azartiškų ir stilingų žaidimų, kurie atitiks kiekvieno skonį. Nuo strateginių žaidimų iki aktyvių iššūkių. Nuomojame komplektus su nuolaidomis, kad jūsų šventė būtų ne tik įsimintina, bet ir finansiškai prieinama.

Lauko žaidimai yra šventės akcentas, kurie palieka nepakartojamą prisiminimą visiems dalyvavusiems.


Norėdami pasikonsultuoti, rašykite el. paštu info[eta]margasmiskas.lt ar mūsų Facebook arba skambinkite telefonu +37068210132 / +37068756871.


Skaitykite kitas naujienas