Žaidimų nuoma bus pigesnė, jei rinksitės rinkinius! O papildoma para d.d. su 80% nuolaida!

Mergvakario žaidimai. TOP 5 žaidimai merginų šventėms

Ar kada teko dalyvauti tokiame mergvakaryje, kuriame nepažinojote nei vienos merginos, išskyrus būsimą nuotaką? Mergvakarių šventės privalo būti nuotaikingos, tačiau pradžioje, kol nuotakos draugės susipažįsta, gali atsirasti ir nepatogių momentų. Taigi, kaip greičiau pralaužti ledus? Atsakome – su lauko pramogomis – žaidimais!

Įtraukiant į mergvakario šventę įvairius žaidimus, turėsite geriausius šansus pralinksminti visas šventės dalyves ir užtikrinti, kad tai bus vakarėlis, kurį kiekviena ilgai prisimins. Svarbiausia, kad mergvakario žaidimai atspindėtų jaunosios interesus, tačiau privaloma, kad ir kitos merginos džiaugtųsi šia švente!

Margas miškas užsiima didelių, medinių, azartiškų žaidimų nuoma šventėms. Per 6 metų patirtį žaidimai puošė daugiau nei 2500 švenčių visoje Lietuvoje: vestuvių, krikštynų, įmonių vakarėlių, gimtadienių bei, žinoma, mergvakarių! Atrinkome Jums šiuos, populiariausius mergvakario žaidimus:

 

KALADĖLIŲ BOKŠTAS SU MERGVAKARIO UŽDUOTIMIS

Šis mergvakario žaidimas paremtas TIESA – DRĄSA žaidimo principu (N-18), kurį sudaro 54 graviruotos kaladėlės su intriguojančiomis užduotimis bei klausimais. Šis žaidimas skirtas išskirtinai TIK moterims ir merginoms! Sužinosite viena apie kitą išties daug subtilybių, bus tikrai daug juoko ir šypsenų. P.s. nusiteikite – reikės paatvirauti! Žaidimus turime dviejų dydžių XL ir XXL.

Plačiau: Kaladėlių bokštas mergvakariui XL / XXL dydis.

 

LIMBO

Tai nuotaikingas žaidimas, kilęs iš egzotiškos Trinidado salos. Limbo tikslas – pralįsti pro pagaliuką jo nepalietus ir pačiai nenukritus. Parinkite nuotakos mėgstamą muzikinį takelį, pagarsinkite muziką ir net neabejojame, kad šis žaidimas taps labai nuotaikinga mergvakario dalimi.

Plačiau: Limbo

 

DIDIEJI MUILO BURBULAI

Kartu su merginomis sukurkite spalvotų ir didelių muilo burbulų pasaulį. Tai komandinė lauko pramoga – kol vienos gamina milžiniškus burbulus,  kitos  juos gaudo, o trečios su malonumu stebi šį procesą ir bando jį įamžinti savo telefonuose. Jei mergvakario metu turėsite fotografą – neabejojame, kad gausite išskirtines nuotraukas.

Plačiau: Milžiniški muilo burbulai

 

GOLFO KOPĖTĖLĖS

Šis lauko žaidimas turi azartišką prigimtį ir šventėse visada sulaukia bene daugiausiai dėmesio. Žaidimo tikslas – nuo 5 m. atstumo pataikyti ir užmesti golfo kamuoliukų švytuokles ant kartelių, kurios turi atitinkamą taškų skaičiavimo sistemą. Galima žaisti asmeniškai už save arba komandomis. O gal jaunoji prieš savo drauges?

Plačiau: Golfo kopėtėlės

 

SKARDINMŪŠIS

Tai visiems gerai pažįstamas lauko žaidimas, kur nuo tam tikro atstumo reikia numušti skardinių bokštą. Net neabejojame, kad kiekviena mergvakario dalyvė norės išbandyti savo rankos taiklumą ir pasivaržyti šioje rungtyje. Idėja mergvakario organizatorėms – ant skardinių dugno priklijuokite tam tikras užduotis būsimai nuotakai ar visoms dalyvaujančioms merginoms, kad žaisti būtų dar linksmiau.

Plačiau: Skardinmūšis

 


Norite išskirtinių mergvakario akimirkų – išmėginkite šiuos Margas miškas lauko žaidimus! Į žaidimus galite įdėti asmeniškumo, pagalvoti atitinkamas rungtis, prizus ir pan. Net neabejojame, kad šie žaidimai padės dar labiau pažinti šventės dalyves bei nuotaką ir sukurs nepamirštamus prisiminimus visoms dar ilgam.

Žaidimus galite keisti ir komplektuoti pačios iš viso mūsų turimo asortimento – žaidimų nuoma.


Skaitykite kitas naujienas