Žaidimų nuoma bus pigesnė, jei rinksitės rinkinius! O papildoma para d.d. su 80% nuolaida!

Šiuolaikinių vestuvių iššūkiai: Margo miško žaidimų spalvoti sprendimai

Vestuvės – tai vienas iš svarbiausių Jūsų gyvenimo įvykių, tai šventė pilna džiaugsmo, meilės ir bendrystės akimirkų. Tačiau norisi to ar nesinori, šiuolaikinėje visuomenėje, kur kiekvienas svečias turi savo unikalius lūkesčius ir pomėgius, organizuoti išties įsimintiną šventę tampa tikru iššūkiu. Mes čia, kad Jums padėtume tuos iššūkius pasitikti su šypsena! Kaip užtikrinti, kad šventė būtų įtraukiama ir sukurtų nepamirštamus prisiminimus visiems, nepriklausomai nuo svečių amžiaus ar pomėgių? Kaip suvaldyti nepaklusnų orą ar netikėtas situacijas, kurios gali koreguoti Jūsų šventės scenarijų? Į pagalbą Jums ateiname mes, “Margas miškas” –  šiuolaikinių lauko ir vidaus pramogų ekspertai. Mūsų asortimente rasite plačią žaidimų įvairovę, skirtą bet kokio stiliaus ir dydžio šventei. Kviečiame kartu panirti į šiuolaikinių vestuvių pramogų pasaulį, kur kiekvienas iššūkis tai – nepakartojamos šventės pradžia, o Margo miško žaidimai – raktas į nepriekaištingai linksmas pramogas.

Kokius žaidimus pasirinkti, kai švenčiama gamtoje?

Vasaros saulės glėbyje ar po medžių lapų šešėliais – gamtoje švenčiamos vestuvės kviečia į nuostabią pasaką. Viskas skamba labai gražiai, tačiau kaip užtikrinti, kad ši pasaka netaptų monotoniška? Pasirinkite tokius žaidimus, kurie prie bendro gamtovaizdžio netaptų svetimkūniais ir papildytų ne tik Jūsų pramogų kraitį bet ir būtų išskirtinė Jūsų vestuvių dekoracija. Sutikite, kad gamtoje plastikui vietos nėra, taip ir Jūsų pasirenkami žaidimai turėtų būti pagaminti tik iš natūralių medžiagų. Margas miškas žaidimai mediniai, gaminami mūsų rankomis, išskirtinai tik iš natūralių medžiagų, nesvarbu kokį žaidimų komplektą pasirinksite – Vestuvėms TOP 1 / TOP 2 / TOP 3 ar populiariausių žaidimų komplektus: POP I / POP II / POP III.  Visi šie žaidimai prisidės ir prie pramoginės dalies, ir tarnaus kaip papildoma šventės puošmena. Ir nepergyvenkite, jeigu šventės vietoje nerasite idealiai lygaus paviršiaus. Mūsų žaidimams nėra būtinas absoliučiai lygus plotas – kelių dešimčių kvadratinių centrimetrų vietą pievelėje tikrai atrasite.

Kokius žaidimus rinktis, kai šamanai ir sinoptikai Jūsų šventės metu praneša lietingus orus?

Nepalankus oras gali atrodyti, kaip didelis iššūkis šventės ir pramogų planavime, bet nuraminsime – Margo miško žaidimams orai nėra problema! Asortimente turime komplektų, kurie bus puikus pasirinkimas Jūsų pramogoms viduje. Tai žaidimai, kurie suteiks galimybę svečiams įsitraukti į azartišką ir linksmą veiklą, nepaisant lietingo oro. Vienas iš šių komplektų yra aristokratiškieji Girios broliai. Tai unikalių ir išskirtinių žaidimų komplektas, kuris puikiai tiks ir lietingai dienai. Taipogi mūsų asortimente rasite ir daugiau suformuotų komplektų, kurie puikiai tiks žaisti vidaus pataloje: Vidaus žaidimai TOP 1 / TOP 2 / TOP 3.

Kokias pramogas rinktis, kai didžioji dalis svečių – vyresnio amžiaus?

Kai Jūsų šventės pagrindinė svečių auditorija yra vyresnio amžiaus, išgyvenusi begales vasarų ir žiemų, svarbu pasirinkti tinkamas pramogas. Žaidimai gali būti tarsi laiko mašina, primenanti tuos laikus, kai pramoga su draugais ir šeima buvo visos dienos kulminacija. Margas miškas žaidimų kolekcijoje atrasite daugybę žaidimų, kurie vyresnio amžiaus svečius pakvies į nostalgijos ir juoko kelionę. Pasirinkę mūsų suformuotus žaidimų komplektus vestuvėms tikrai neprašausite, tačiau norėdami suteikti papildomo akcento šventei, siūlome prie komplektų pridėti tokius žaidimus, kaip: „Laivų mūšis“, „Didieji šachmatai“, „Kryžiukai nuliukai“ ar „Domino XXL“. Tikime, kad šie žaidimai taps tikru kartų tiltu ir leis dalintis ne tik žaidimo džiaugsmu, bet ir begalinėmis istorijomis.


Kokias pramogas rinktis, kai šventėje daug jaunimo su mažais vaikais?

Kai šventės ore tvyro vaikiškas smalsumas ir jaunatviškas azartas, rinktis vertėtų tuos lauko žaidimus, kurie sužadintų vaizduotę ir leistų išnaudoti susikaupusį energijos perteklių. Margo miško asortimente rasite įvairiausių žaidimų, kurie taps magišku portalu į linksmybių ir nuotykių pasaulį. Įsivaizduokite, kokį “Milžiniškų muilo burbulų” šou Jūsų šventėje sukurs vaikai ir kaip kiekviename išleistame burbule atsispindės jų šypsenos. Patikėkite, gigantiškų burbulų sprogimai skleis pačius garsiausius laimės garsus! Pasirinkę tokius žaidimus kaip, “Kukurūzų futbolas”, “Medžio ritulys”, “Korys” ar “Skardinmūšis”, pramogą sukursite ne tik mažiesiems šventės dalyviams, bet ir azartiškiems jų tėveliams. Smagiausia, kad rinktis Jums nereikia – mes tą padarėme už Jus. Spauskite ant Vaikų komplektas TOP 3, pridėkite žaidimą “Skardinmūšis” ir gaukite viską vienoje vietoje.  Jau 8 metus būdami lauko ir vidaus pramogų versle, mes suprantame, kad kiekvienos vestuvės yra unikalios, kaip ir pačios jaunavedžių poros. Norint, kad šventė išliktų ne tik įsimintina, bet ir įtrauktų visus svečius, svarbu tinkamai subalansuoti pramogas pagal auditoriją ir situaciją.

Kviečiame Jus susisiekti su mumis ir pasidalinti savo vestuvių planais bei lūkesčiais. Mes esame čia, kad padėtume Jums sukurti unikalią vestuvių patirtį, prisotintą juoko, džiaugsmo ir žaidimų magijos.

Lauksime Jūsų užklausų el. paštu info[eta]margasmiskas.lt ar mūsų Facebook arba visada galite mums skambinti telefonu +37068756871 / +37068210132

 


Skaitykite kitas naujienas