Žaidimų nuoma bus pigesnė, jei rinksitės rinkinius! O papildoma para d.d. su 80% nuolaida!

TOP 12 vestuvių žaidimų, kurie pripildys vestuvių šventę juoku ir gera nuotaika

Planuojant vestuvių šventę jaunavedžiams tenka atsakyti į daug organizacinių klausimų – kur švęsti, kokį fotografą pasirinkti, kaip dekoruoti, kuo pavaišinti ir t.t. Nemažiau svarbus klausimas – kokias vestuvių pramogas pasirinkti ir kuo užimti vestuvių svečius, kad visiems būtų linksma? Neretai jaunavedžiai susiduria su skirtingų kartų problema – sunku surasti bendrą veiklą, kuri įtrauktų ir aktyvius vaikus, ir vyresnius svečius. O jeigu jaunikio ir jaunosios artimieji nepažįsta vieni kitų – kaip suburti ir „pralaužti ledus“ neformaliam bendravimui? Atsakome į šiuos kylančius klausimus – pasirūpinkite lauko žaidimų nuoma. Lietuvoje, kaip ir visame pasaulyje, šventinės lauko pramogos, kurios nereikalauja vedėjo ar papildomo aptarnaujančio personalo, vis labiau populiarėja. Prieš dauiau nei šešis metus įkūrę Margas miškas, pradėjome teikti lauko ir vidaus žaidimų nuomos paslaugas ir jau spėjome aptarnauti daugiau nei 2500 švenčių. Tad turime nemažą patirtį ir pristatome Jums TOP 12 žaidimų – pramogų vestuvių svečiams.

1. KALADĖLIŲ BOKŠTAS XXL SU UŽDUOTIMIS

Tai visiems puikiai žinomo Jenga žaidimo principu pagamintas kaladėlių bokštas su linksmomis ir įtraukiančiomis užduotimis. Kaladėlių bokštas, tai pasaulyje ypatingai populiarus žaidimas, skirtas visoms amžiaus grupėms. Šventėse ši pramoga sulaukia ne tik žaidėjų, bet ir žiūrovų didelio susidomėjimo. Mes siūlome kur kas didesnę kaladėlių bokšto versiją, kurią žaidžiant ji „užauga“ virš žaidėjų galvų – tuomet emocijos darosi nesuvaldomos!
Vienos vestuvių šventės dalyvis grąžindamas žaidimą pasakė įstrigusius žodžius: „Santuoka, tai – balansavimo žaidimas, todėl simboliškesnės pramogos, nei bokšto statymas tikriausiai neįmanoma sugalvoti“.

 

2. KUKURŪZŲ FUTBOLAS

JAV šis žaidimas (Baggo / Cornhole)  – neatsiejama vestuvių pramogų dalis, todėl nekeista, kad ir Lietuvoje jis vienas iš TOP vestuvių žaidimų. Kukurūzų futbolas, tai – azartiškas, taiklumo ir strateginio mąstymo reikalaujantis lauko žaidimas. Prie jo paprastai visada nusidriekia vyrų eilės, norinčių išbandyti kukurūzų prikimštą pagalvėlę pataikyti į specialiai tam paruoštą stilizuotą lentą. Laimės tas, kuris pirmas surinks 21 tašką.  Tai stilinga ir azartiška vestuvių pramoga.

Plačiau: Kukurūzų futbolas.

 

3. KORYS

Korys – ypatingai populiarus, vizualiai bičių korio struktūrą primenantis lauko ir vidaus žaidimas, iš pramogos dalyvių reikalaujantis atidumo, tikslumo ir greičio. Žaidimo metu, didele korėta žaidimo lenta, žaidėjai turi išvesti kamuoliuką į aukščiausią jos vietą ir taip tarpusavyje rungtyniauti – kuris greičiau surinks 500 taškų (žaidimo lenta yra atitinkamai pažymėta taškais). Tai žaidimas, kurį galima žaisti ir vienas prieš vieną, ir komandomis estafetės principu. Tikrai didelis azartas apima, kai jaunosios šeima susirungia prieš jaunikio šeimą, ar suaugę šventės dalyviai prieš vaikus. Tiesiog būtina išmėginti!

Plačiau: Korys.

 

4. GOLFO KOPĖTĖLĖS

Golfo kopėtėlės – nepakeičiamas žaidimas, padedantis „pralaužti ledus“. Galima žaisti po vieną arba komandomis. Suporuokite nepažįstamus vestuvių svečius į vieną komandą ir visos šventės metu jie turės temą, kuri ištrins visas nejaukias tylos minutes. Tai įdomus ir lengvai perprantamas lauko žaidimas, tinkamas visoms amžiaus grupėms. Žaidimo metu ant kopėtėlių mėtomi virvele sujungti golfo kamuoliukai, todėl rezervuokitės šį lauko žaidimą įsitikinę, jog turėsite pakankamai atviros lauko erdvės, per kurią nejudės didelis srautas žmonių. Žaidimo tikslas – greičiau už priešininką surinkti 21 tašką (kopėtėlių kartelės atitinkamai žymi taškus).

Plačiau: Golfo kopėtėlės.

 

 

5. ŽAIDIMAS 4 EILĖJE

4 eilėje – tai iš medžio pagamintas loginis lauko žaidimas papuošiantis vestuvių šventės erdvę. Visi mėgstantys ne tik fiziškai pajudėti, bet ir „palaužyti“ galvas, tikrai suras savo vietą prie šios žaidimo lentos. Žaidimo tikslas – vertikaliai, horizontaliai ar įstrižai linijoje sujunkite 4 vienos spalvos diskelius. Specialiai vestuvių šventei siūlome išsinuomoti išskirtinį, šventinį šio žaidimo dizainą – 4 eilėje su širdelėmis.

Plačiau: 4 eilėje.

 

 

6. ŽAIDIMAS ŽIEDYNĖS

Tai visame pasaulyje nuo neatmenamų laikų populiarus lauko žaidimas „Ring toss“, kuriam davėme lietuvišką pavadinimą – „Žiedynės“. Žaidimo tikslas – patikrinti rankų taiklumą mėtant žiedus ant dėžėje sustatytų butelių. Buteliai yra skirtingų spalvų ir išrikiuoti skirtingose eilėse, tad taškų sistemą iš anksto sutaria ir interpretuoja patys šventės dalyviai. Galite rinktis ir kitokį butelių išdėstymą – lovyje – Žiedynės XXL.

Plačiau: Žiedynės.

 

7. SKARDINMŪŠIS

Žiedynės ir Skardinmūšis – neatsiejamas „Margas miškas“ žaidimų duetas. Visada šventėse eilės išsirikiuoja ir prie Skardinmūšio žaidimo, nes juk smagu varžytis dėl taikliausios rankos titulo.  Iš dešimties skardinių žaidėjai susistato bokštą / sieną / tvirtovę ir iš tam tikro atstumo turi jį sugriauti mesdami žirnių pripildytus penkis maišelius. Taškų sistemą iš anksto aptaria ir interpretuoja patys žaidėjai. Neabejojame, kad įtrauks tiek didelius, tiek ir mažus vestuvių šventės dalyvius.

Plačiau: Skardinmūšis

8. LABIRINTAS XXL

Labirintas XXL labiausiai tinkamas vestuvių pradžioje, kai norime supažindinti nepažįstamus šventės dalyvius bei suteikti visiems bendrą tikslą. Tai pramoga, kurios sėkmingas rezultatas priklauso nuo visų komandos žaidėjų. Dalyvių tikslas balansuojant milžinišku labirintu išvesti kamuoliuką į finišo zoną. Yra tik vienas teisingas kelias ir daugybė kliūčių jį pasiekti. Žaidimą smagu ne tik žaisti, bet ir stebėti.

Plačiau: Labirintas XXL.

9. LIMBO

Paprastai „Limbo“ žaidžiamas šventiniam vakarui jau įsisiūbavus ir visai nesvarbu ar pagrindinis jo veiksmas vyksta lauke, ar viduje – Limbo žaidimas gali tapti tikru šventės energijos užtaisu. Vestuvių vedėjas dažniausiai pirmus per Limbo „vartus“ praveda jaunavedžius, tada seka visas būrys vestuvių dalyvių. O jeigu šventės didžėjus įjungia tinkamą muziką ir Limbo lazdelė leidžiasi žemyn – azartas, jaudulys ir gera nuotaika garantuota! Jus tikrai nustebins daugelio svečių lankstumas!

Plačiau: Limbo.

10. MILŽINIŠKI MUILO BURBULAI

Iš pažiūros atrodęs lyg žaidimas vaikams, milžiniškų muilo burbulų gaminimas sugriovė šį steriotipą ir galime patvirtinti, kad yra kiekvienos šventės puošmena bei išskirtinis užimtumas visoms amžiaus grupėms! Tai svečius apjungianti vestuvių lauko pramoga – kol vieni gamina milžiniškus burbulus, kiti  juos gaudo, o treti su malonumu stebi šį procesą ir bando jį įamžinti savo telefonuose. Ši pasakiška veikla papuoš ne tik šventės vietą, bet ir vestuvių kaltininkus bei svečius plačiomis šypsenomis.

Plačiau: Milžiniški muilo burbulai.

11. KRYŽIUKAI NULIUKAI

Kryžiukai nuliukai – tikriausiai vienas iš populiariausių mokyklos suolo žaidimų. Ši „Margas miškas“ žaidimo versija suole jokiais būdais netilptų! Gigantiški kryžiukai nuliukai taps puikia šventės dekoracija, nepakeičiamu užsiėmimu ramesnių pramogų ieškantiems šventės dalyviams. Tai puiki edukacija vaikams, todėl tėveliai su mažaisiais šventės dalyviais galės nuotaikingai konkuruoti stengdamiesi pirmieji surinkti savo simbolių eilę!

Plačiau: Gigantiški Kryžiukai-nuliukai / Kryžiukai-nuliukai.

12. NETRADICINĖ SVEČIŲ LINKĖJIMŲ KNYGA – LINKĖJIMŲ BOKŠTAS

Linkėjimų knygos visada buvo puikus įrankis užimantis svečius, tuo metu, kai jie nori trumpam atsikvėpti nuo šventės šurmulio. Taipogi, tai – nepakeičiamas prisiminimas jaunavedžiams. Dažnai, svečių linkėjimų knyga būna dailiai ir stilingai surišti popieriaus lapai, o mes rekomenduojame suteikti jai kitokią formą. „Margo Miško“ siūloma alternatyvi svečių knygos idėja – kaladėlių bokštas. Tai leis svečiams kūrybiškiau pažvelgti į paliekamą žinutę šventės kaltininkams, o jauniesiems liks svarbi dovana visam laikui.

Plačiau: Linkėjimų bokštas.


Šie rekomenduojami lauko žaidimai puikiai tiks vestuvių šventėms po atviru dangumi, sodyboje, pievoje ar miške. Nesvarbu kokiai aplinkai ieškote žaidimų, svarbu, kad rūpinatės svečių užimtumu! Kviečiame išsirinkti iš plataus asortimento įvairioms progoms ir vietoms pritaikytų pramogų. Esame paruošę populiariausių vestuvių žaidimų komplektus nuomai, kuriuos pasirinkę sutaupysite ir laiko, ir pinigų. Kviečiame pasižvalgyti:

Vestuvių žaidimai užtikrins gerą nuotaiką visos šventės metu, todėl pradėkite planuotis jau dabar!


Skaitykite kitas naujienas