Ruošdamiesi vestuvėms Jūs praleidžiate mėnesius, galbūt net metus, planuodami tobulumą. Jūs kruopščiai atsirenkate savo šventės vietą, pasirenkate kvapą gniaužiančius drabužius ir pakviečiate savo mylimiausius žmones kartu pasidalinti Jūsų jausmų švente. Ceremonijos laikas prabėga ir visi Jūsų svečiai atvyksta į šventės vietą, kai tuo tarpu Jūs vykstate fiksuoti savo naujos šeimos džiaugsmo akimirkas. Iškyla klausimas, o kaip tuo metu užimti Jūsų svečius, kad ir jiems būtų linksma? Tad svečių užimtumas vestuvių metu – vienas svarbesnių uždavinių jauniesiems.

Jums į pagalba atskubame mes, pasiūlydami didelį asortimentą gigantiškų lauko ir vidaus vestuvių žaidimų. Šiame strapsnyje išskyrėme 5 mūsų klientų mėgstamiausius vestuvių žaidimus, kurie padės Jūsų svečiams susipažinti, sukurs jaukią bei linksmą aplinką, o laikas belaukiant jaunųjų neprailgs.

Gigantiškas kaladėlių bokštas (XXL)

Foto: Redijus Photography

KALADĖLIŲ BOKŠTAS XXL – vienas populiariausių Margas miškas žaidimų. Jis tinkamas visoms amžiaus grupėms, yra nesudėtingas, bet ypatingai azartiškas. Žaidimo principas – ištraukti kaladėlę viena ranka, uždėti ją ant bokšto viršaus, kad bokštas nenuvirstų. Visas įdomumas prasideda bokštui „išaugus“ ir pradėjus svyruoti. Galima rinktis iš keletos spalvinių XXL bokštų modelių: Naktinė pelėda, Erelio lizdas, Myli-Tyli, Baltas rūkas ir kt. Emocijos bus dar stipresnės, jei į vestuvių žaidimus įtrauksite Kaladėlių bokštas XXL su užduotimis.

Specialus pasiūlymas jauniesiems – Kaladėlių bokštas XXL su Jūsų norimu tekstu. Ant kaladėlių šoninių briaunų ar galiukų galima išgraviruoti jaunųjų vardus / pavardę / datą ar kitą norimą tekstą. Personalizuotas kaladėlių bokštas suteiks jaukumo Jūsų šventei, o paskui puoš ir Jūsų namus.

4 EILĖJE

4 EILĖJE – loginis, strateginis žaidimas. Laimi žaidėjas, kuris pirmas sudeda 4 diskelių eilę vertikaliai, horizontaliai ar įstrižai. Kai buvome maži, žaidimą „Kryžiukai-nuliukai“ žaidėme ant popieriaus, šio žaidimo principas toks pats, tik žaidimas žavingas savo išskirtiniu pateikimu bei savo dydžiu. Šis žaidimas kels daug sentimentų ir vyresniems šventėms dalyviams – išbandyti tikrai norės visi. Specialiai vestuvių šventei siūlome išskirtinį žaidimo dizainą 4 EILĖJE su širdelėmis.

BAGGO (Kukurūzų futbolas)

BAGGO, kitaip dar vadinamas Kukurūzų futbolu. Šis žaidimas paneigia faktą, kad vestuvių žaidimai dažniausiai įdomūs tik moterims. Baggo be konkurencijos yra daugelio vyrų mėgstamiausias. Kukurūzų pripildytus maišelius nuo 8 m. atstumo reikia pataikyti į priešininko lentoje esančią ertmę. Rankų taiklumą išbandys net ir mažiausieji. Laimės tas, kuris pirmas surinks 21 tašką.

GOLFO KOPĖTĖLĖS

Tikrų golfo kamuoliukų švytuoklės turi apsivynioti ant priešininko kopetėlių kartelės, esančios už 5 metrų nuo Jūsų. Pataikius ant  aukštesnės kartelės – gaunate didesnį taškų skaičių (žaidžiama iki 21). Neabejotinai žaidimą GOLFO KOPĖTĖLĖS norės išbandyti dauguma svečių ir išsiaiškinti, kurio gi ranka taiklesnė!

KORYS

Foto: Donatas Zaščiurinskas

Žaidimo tikslas – traukiant už virvučių apeiti visas kliūtis ir surinkti 500 taškų greičiau už kitoje žaidimo pusėje stovintį priešininką. Žaidimas KORYS nėra paprastas, nes reikalauja ne tik tikslumo, bet ir greičio. Juoko šventėje su šiuo žaidimu tikrai nepritrūks. Galima žaisti vienas prieš vieną ar netgi komandomis, pavyzdžiui, moterys prieš vyrus.

Savo pasiūloje turime išties nemažą kiekį gigantiškų lauko ir vidaus žaidimų tinkančių Jūsų vestuvių šventei. Visus juos su platesniais aprašymais ir nuotraukomis rasite mūsų tinklapio skiltyje Žaidimų nuoma. Pradėkite planuotis savo svečių užimtumą jau dabar. Vestuvių žaidimai užtikrins gerą nuotaiką visos šventės metu!