Žaidimų nuoma bus pigesnė, jei rinksitės rinkinius! O papildoma para d.d. su 80% nuolaida!

Top 5 gigantiški vestuvių žaidimai

Jūsų vestuvės, tai diena, kai Jūs praleidžiate mėnesius, galbūt net metus, planuodami tobulumą. Jūs kruopščiai atsirenkate savo šventės vietą, pasirinkate kvapą gniaužiančius drabužius ir pakviečiate savo mylimiausius žmones kartu pasidalinti Jūsų jausmų švente. Ceremonijos laikas prabėga ir visi Jūsų svečiai atvyksta į šventės vietą, kai tuo tarpu Jūs vykstate fiksuoti savo naujos šeimos džiaugsmo akimirkų. Iškyla klausimas, o kaip tuo tarpu užimti Jūsų svečius, kad ir jiems būtų linksma?

Rekomenduojame 5 mūsų klientų mėgstamiausius vestuvių žaidimus, kurie padės Jūsų svečiams susipažinti, sukurs jaukią bei linksmą aplinką ir laikas, belaukiant jaunųjų neprailgs.

GIGANTIŠKAS ŽAIDIMAS KALADĖLIŲ BOKŠTAS XXL

KALADĖLIŲ BOKŠTAS XXL tai vienas populiariausių mūsų žaidimų. Jis tinkamas visoms amžiaus grupėms, yra nesudėtingas, bet ypatingai azartiškas. Žaidimo principas – ištraukti kaladėlę viena ranka, uždėti ją ant bokšto viršaus, kad bokštas nenuvirstų. Visas įdomumas prasideda bokštui „išaugus“ ir pradėjus svyruoti. Vienu metu gali žaisti iki 10 asmenų. Emocijos bus dar stiprenės, jei pasirinksite Kaladėlių bokštą XXL su užduotimis.


 

ŽAIDIMAS “4 EILĖJE”

4 EILĖJE – tai loginis, strateginis žaidimas. Laimi žaidėjas, kuris pirmas sudeda 4 diskelių eilę vertikaliai, horizontaliai ar įstrižai. Kai buvome maži, žaidimą „Kryžiukai-nuliukai“ žaidėme ant popieriaus, šio žaidimo principas toks pats, tik žaidimas žavingas savo išskirtiniu pateikimu bei savo dydžiu. Šis žaidimas kels daug sentimentų ir vyresniems šventėms dalyviams – išbandyti tikrai norės visi. Specialiai vestuvių šventei siūlome išskirtinį žaidimo 4 eilėje dizainą su širdelėmis.


 

KUKURŪZŲ FUTBOLAS

Kukurūzų futbolas, pasaulyje dar žinomas, kaip Cornhole ar Baggo. Šis žaidimas be konkurencijos yra daugelio vyrų mėgstamiausias, tačiau ir moterys bei vaikai visada įsitraukia ir nori išbandyti savo rankų taiklumą. Kukurūzų pripildytus maišelius nuo 8 m. atstumo reikia pataikyti į priešininko lentoje esančią ertmę. Laimės tas, kuris pirmas surinks 21 tašką. Tai vienas populiariausių ir azartiškiausių vestuvių žaidimų.


 

GOLFO KOPĖTĖLĖS

Golfo kopėtėlės savo azartiška prigimtini lygiuojasi su aukščiau minėtu Kukurūzų futbolu. Tikrų golfo kamuoliukų švytuoklės turi apsivynioti ant priešininko kopetėlių kartelės, esančios už 5 metrų nuo Jūsų. Pataikius ant aukštesnės kartelės – gaunate didesnį taškų skaičių (žaidžiama iki 21). Neabejotinai šį „Margo miško“ žaidimą norės išbandyti dauguma vestuvių svečių ir išsiaiškinti kurio gi ranka taiklesnė. 

ŽAIDIMAS KORYS

Žaidimo tikslas traukiant už virvučių apeiti visas kliūtis ir surinkti 500 taškų greičiau už kitoje žaidimo pusėje stovintį  priešininką.  Žaidimas Korys nėra paprastas, nes reikalauja ne tik tikslumo, bet ir greitumo. Juoko šventėje su šiuo žaidimu tikrai neprituks. Galima žaisti vienas prieš vieną ar netgi komandomis. Idėja – pasiskirstykite komandomis, pavyzdžiui, jaunosios šeima, prieš jaunikio gimines ir įsiliekite į azartiškas rungtynes.


 

Savo pasiūloje turime išties nemažą kiekį gigantiškų vestuvių žaidimų, visus juos su platesniais aprašymais ir nuotraukomis rasite mūsų tinklapio skiltyje  „žaidimų nuoma“. Kad būtų lengviau išsirinkti, parengėme TOP tris populiariausiu vestuvių žaidimų komplektus, skirtus žaisti lauke:

Lauko žaidimai yra puikus pasirinkimas vestuvių šventei, nes jie ne tik leidžia svečiams linksmintis, bet ir prisideda prie jų susipažinimo bei betarpiško bendravimo. Lauko žaidimai “pralaužia ledus”, o kalbos juos išbandžius tęsiasi dar ilgą laiką. Pradėkite planuotis savo svečių užimtumą jau dabar!


Skaitykite kitas naujienas