Siekiant, kad įmonė būtų sėkminga ir kryptingai siektų savo užsibrėžtų tikslų – neatsiejama dalimi tampa komandos formavimas ir stiprinimas. Juk motyvuoti ir laimingi darbuotojai – pagrindinis įrankis sėkmingos ir pelningos įmonės link. Vienas iš būdų turėti tvirtą ir darnią komandą – komandos formavimo ir stiprinimo žaidimai.

Margas miškas išskyrė top 5 komandos formavimo žaidimų idėjas, kurios per žaismingą ir azartišką prizmę, padės sustiprinti komandos bendradarbiavimą tarpusavyje.

Gigantiškas žaidimas KALADĖLIŲ BOKŠTAS XXL

Foto: Instakademija

Vienas populiariausių Margas miškas žaidimų, pritaikytų žaisti lauke ir vidaus patalpose – KALADĖLIŲ BOKŠTAS XXL. Žaidimas įspūdingas savo dydžiu ir dėl savo azartiškumo yra įdomus ne tik žaidėjams, bet ir stebėtojams. Tai puikus būdas gauti adrenalino porciją daug nerizikuojant. Tikrai visiems užgniaužia kvapą, kai traukiant kaladėlę sujuda visas bokštas, prie kurio statymo prisidėjo visas kolektyvas, o norint ją uždėti ant viršaus, žaidėjams neretai tenka pasinaudoti ir kėde. Žaidimas sukeliantis pačias geriausias emocijas, vienijantis komandą, skatinantis sveiką konkurenciją. Galite rinktis iš keleto šio žaidimo spalvinių modelių: NAKTINĖ PELĖDA / BALTAS RŪKAS / ERELIO LIZDAS ir kt. Dažnas įmonių pasirinkimas –  ŽAIDIMŲ TURNYRAS.

Gigantiškas žaidimas KALADĖLIŲ BOKŠTAS su užduotimis

Foto: Instakademija

„Margas Miškas“ yra paruošęs ir dar linksmenę šio žaidimo versiją – Kaladėlių bokštas XXL SU UŽDUOTIMIS. Tai tas pats žaidimas, tačiau turintis visiškai kitą emociją. Pagrindinis žaidimo variklis ne kuo aukštenis bokštas (nors tai yra neišvengiama), bet linksmos ir kūrybingos užduotys, kurias privalo įvykdyti asmuo ištraukęs „laimingąją“ kaladėlę. Užduočių įvairovė ir netikėtumo faktorius priverčia komandos žaidėjus išeiti iš komforto zonos ir parodyti kitą savo asmenybės pusę. Tikriausiai niekas nesate matęs pardavimų vadovo šokančio lambados ritmu ar generalinio direktoriaus kalbančio Šekspyro eilėmis, o šitas žaidimas juos privers tai padaryti. Užduočių tikslas įtraukti kolektyvą į linksmas ir netradicines užduotis, kurias įveikus ant veidų užsidės ilga ir nenusiplaunanti šypsena.

Šiuos kaladėlių bokštų žaidimus įmonės naudoja savo laisvalaikio erdvėse, kuriose darbuotojai gali atsikvėpti nuo įtemptos darbo dienos, komandos formavimo išvykose, įmonės vakarėliuose. Margas Miškas šiuos žaidimus gali papuošti įmonės logotipais, todėl tai gali būti puiki dovana bosui, partneriams ar puiki motyvacinė priemonė geriausiems darbuotojams. Plačiau apie tai – Kaladėlių bokštas XL ar XXL  JŪSŲ ĮMONĖS LOGO. 

KORYS

Foto: Instakademija

Tai užsienyje populiarus, tačiau Lietuvos rinkoje nėra taip plačiai žinomas žaidimas, kurį pristato Margo Miško kolektyvas.

KORYS žaidimo metu Jums tikrai nereikės gaudyti bičių ar kopinėti medaus. Būkite ramūs, Jus sugelti gali tik greitesnis priešininkas. Tai žaidimas, kuris susideda iš dviejų pusių, prie jo vienu metu gali žaisti du žmonės, tačiau žaidžiant estafetės principu komandą gali sudaryti ir daugiau asmenų. Žaidimo tikslas kuo greičiau išlaviruoti kamuoliuką, užkelti jį į pačią viršūnę ir pasiimti didžiausią taškų skaičių. Tai ypatingos koncentracijos reikalaujantis žaidimas, tačiau žinant, jog priešininkas yra kitos lentos pusėje, žaidėjai privalo skubėti. Azartas, bendras tikslas, sveika konkurencija. Žaidimas neužimantis daug vietos, tačiau savo aukščiu ir pločiu lygiuojasi su augalotais vyrais.

KORYS žaidimus įmonės naudoja savo laisvalaikio erdvėse, kuriose stalo tenisui erdvės nepakanka. Tai populiarus žaidimas komandos formavimo išvykose, įmonės vakarėliuose. Visus žaidimus galime papuošti įmonės logotipais, todėl tai gali būti puiki dovana partneriams ir geriausiems darbuotojams.

ŽIEDYNĖS

Foto: Tomas Janulevičius – PhotoSeconds

Žaidimas, kuris reikalauja Robino Hudo akies ir Virgilijaus Aleknos rankos. Dvi sporto šakas apjungiantis, tačiau į olimpinį sportą niekaip neprasimušantis žaidimas. Žaidimo ŽIEDYNĖS tikslas užmesti kaip įmanoma daugiau žiedų ant butelių kakliukų. Daugiausia taškų pelnęs asmuo ar komanda laimi žaidimą ir pasiima visą jiems skirtą šlovę bei apdovanojimus.

Šio žaidimo versiją tikriausiai esate matę pramogų parkuose, tačiau ten tikslas yra paploninti lankytojų pinigines, o Margo Miško žaidimo versija siekiama pagaliau išsiaiškinti taikliausius komandos narius. Paprastai ŽIEDYNĖS yra naudojamos įmonių vakarėliuose, ypatingai tinka lauko žaidimo zonose, tačiau dažnai atranda vietą ir uždarose patalpose. Galimas keletos komplektų nuomos pasirinkimas, sudarantis galimybę organizuoti turnyrą. Ypatingai azartiškas žaidimas skirtas patikrinti karščiausio kraujo savininkus.

LIMBO

Tai žaidimų klasika. Anksčiau daugelis negalėjo įsivaizduoti vakarėlio be LIMBO, tačiau šis lauko ir vidaus žaidimas buvo nepagrįstai pamirštas. Margas Miškas išsikėlė misiją atgaivinti LIMBO šlovės dienas.

Jeigu ŽIEDYNĖS turėjo atrinkti taikliausią komandos narį, tai LIMBO yra skirtas išsiaiškinti lanksčiausią kolegą. Daug sudėtingumo pakopų turintis žaidimas tinka net ir tiems, kuriems prie žemės prisiglaudus vaikščioti yra įprasta darbinė praktika.

Žaidimas žaidžiamas aidint palaikymo šūksniams, jo metu stengiamasi pralįsti pro horizontaliai kabančią lazdelę jos nenumetus ant žemės. Tai yra labai nuotaikingas žaidimas paprastai žaidžiamas jau įsibėgėjus šventei. LIMBO įmonės renkasi, kaip atskirą žaidimą, skirtą vakarinei daliai arba kaip priedą prie turnyrinių žaidimų.

Dar daugiau įvairių azartiškų mūsų žaidimų rasite skiltyje „Žaidimų nuoma“.