Žaidimų nuoma bus pigesnė, jei rinksitės rinkinius! O papildoma para d.d. su 80% nuolaida!

Top 5 komandos formavimo ir stiprinimo žaidimai

Siekiant, kad įmonė būtų sėkminga ir kryptingai siektų savo užsibrėžtų tikslų – neatsiejama dalimi tampa komandos formavimas ir stiprinimas. Juk motyvuoti ir laimingi darbuotojai – pagrindinis įrankis sėkmingos ir pelningos įmonės link. Vienas iš būdų turėti tvirtą ir darnią komandą – komandos formavimo ir stiprinimo žaidimai. Margas miškas išskyrė TOP 5 komandos formavimo žaidimų idėjas, kurios per žaismingą ir azartišką prizmę, padės sustiprinti komandos bendradarbiavimą tarpusavyje.

GIGANTIŠKAS ŽAIDIMAS KALADĖLIŲ BOKŠTAS XXL

Vienas populiariausių Margas miškas žaidimų, pritaikytų žaisti lauke ir vidaus patalpose – KALADĖLIŲ BOKŠTAS XXL. Žaidimas įspūdingas savo dydžiu ir dėl savo azartiškumo yra įdomus ne tik žaidėjams, bet ir stebėtojams. Tai puikus būdas gauti adrenalino porciją daug nerizikuojant. Tikrai visiems užgniaužia kvapą, kai traukiant kaladėlę sujuda visas bokštas, prie kurio statymo prisidėjo visas kolektyvas, o norint ją uždėti ant viršaus, žaidėjams neretai tenka pasinaudoti ir kėde. Žaidimas sukeliantis pačias geriausias emocijas, vienijantis komandą, skatinantis sveiką konkurenciją. Dažnas įmonių pasirinkimas –  ŽAIDIMŲ TURNYRAS.


 

GIGANTIŠKAS ŽAIDIMAS KALADĖLIŲ BOKŠTAS XXL SU UŽDUOTIMIS

„Margas Miškas“ yra paruošęs ir dar linksmenę šio žaidimo versiją – Kaladėlių bokštas XXL SU UŽDUOTIMIS. Tai tas pats žaidimas, tačiau turintis visiškai kitą emociją. Pagrindinis žaidimo variklis ne kuo aukštenis bokštas (nors tai yra neišvengiama), bet linksmos ir kūrybingos užduotys, kurias privalo įvykdyti asmuo ištraukęs „laimingąją“ kaladėlę. Užduočių įvairovė ir netikėtumo faktorius priverčia komandos žaidėjus išeiti iš komforto zonos ir parodyti kitą savo asmenybės pusę. Tikriausiai niekas nesate matęs pardavimų vadovo šokančio lambados ritmu ar generalinio direktoriaus kalbančio Šekspyro eilėmis, o šitas žaidimas juos privers tai padaryti. Užduočių tikslas įtraukti kolektyvą į linksmas ir netradicines užduotis, kurias įveikus ant veidų užsidės ilga ir nenusiplaunanti šypsena.

 Šiuos kaladėlių bokštų žaidimus įmonės naudoja savo laisvalaikio erdvėse, kuriose darbuotojai gali atsikvėpti nuo įtemptos darbo dienos, komandos formavimo išvykose, įmonės vakarėliuose. Margas Miškas šiuos žaidimus gali papuošti įmonės logotipais, todėl tai gali būti puiki dovana bosui, partneriams ar puiki motyvacinė priemonė geriausiems darbuotojams. Plačiau apie tai – Kaladėlių bokštas XL ar XXL JŪSŲ ĮMONĖS LOGO.


 

KORYS

Tai užsienyje populiarus, tačiau Lietuvos rinkoje nėra taip plačiai žinomas žaidimas, kurį pristato Margo Miško kolektyvas.

KORYS žaidimo metu Jums tikrai nereikės gaudyti bičių ar kopinėti medaus. Būkite ramūs, Jus sugelti gali tik greitesnis priešininkas. Tai žaidimas, kuris susideda iš dviejų pusių, prie jo vienu metu gali žaisti du žmonės, tačiau žaidžiant estafetės principu komandą gali sudaryti ir daugiau asmenų. Žaidimo tikslas kuo greičiau išlaviruoti kamuoliuką, užkelti jį į pačią viršūnę ir pasiimti didžiausią taškų skaičių. Tai ypatingos koncentracijos reikalaujantis žaidimas, tačiau žinant, jog priešininkas yra kitos lentos pusėje, žaidėjai privalo skubėti. Azartas, bendras tikslas, sveika konkurencija. Žaidimas neužimantis daug vietos, tačiau savo aukščiu ir pločiu lygiuojasi su augalotais vyrais. Galima žaisti vienas prieš vieną arba skirstytis komandomis ir žaisti estafetės principu. KORYS žaidimus įmonės naudoja savo laisvalaikio erdvėse, kuriose stalo tenisui erdvės nepakanka. Tai populiarus žaidimas komandos formavimo išvykose, įmonės vakarėliuose ar renginiuose.


 

ŽAIDIMAS ŽIEDYNĖS

Žaidimas, kuris reikalauja Robino Hudo akies ir Virgilijaus Aleknos rankos. Dvi sporto šakas apjungiantis, tačiau į olimpinį sportą niekaip neprasimušantis žaidimas. Žaidimo ŽIEDYNĖS tikslas užmesti kaip įmanoma daugiau žiedų ant butelių kakliukų. Daugiausia taškų pelnęs asmuo ar komanda laimi žaidimą ir pasiima visą jiems skirtą šlovę bei apdovanojimus.

Šio žaidimo versiją tikriausiai esate matę pramogų parkuose, tačiau ten tikslas yra paploninti lankytojų pinigines, o Margo miško žaidimo versija siekiama pagaliau išsiaiškinti taikliausius komandos narius.

Paprastai ŽIEDYNĖS yra naudojamos įmonių vakarėliuose, ypatingai tinka lauko žaidimo zonose, tačiau dažnai atranda vietą ir uždarose patalpose. Galimas keletos komplektų nuomos pasirinkimas, sudarantis galimybę organizuoti turnyrą. Ypatingai azartiškas žaidimas skirtas patikrinti karščiausio kraujo savininkus.


 

LABIRINTAS XXL

Vienas labiausiai pamėgtų mūsų klientų komandos formavimo ir stiprinimo žaidimų – LABIRINTAS XXL. Šis komandinis žaidimas išties nelengvas “riešutėlis”, tačiau įveikti tikrai įmanoma! Viskas priklausys nuo to, kaip stipriai bus susidirbusi Jūsų komanda. Pagrindinis tikslas – suvienyti žaidėjus ir išvengiant kliūčių  atrasti teisingą kelią per labirintą. Vienu metu gali žaisti ir 10 asmenų. Tai ypatingo susikoncentravimo, bendravimo ir komandinio darbo reikalaujantis žaidimas. Darbuotojai išmokę kartu veikti žaidimo aplinkoje, žymiai lengviau ir sklandžiau gali dirbti ir darbinėje aplinkoje. Labai rekomenduojame išbandyti!


 

Margas miškas žaidimų nuomos asortimente rasite ir dar daugiau įvairių azartiškų komandinių žaidimų. Kviečiame pasižvalgyti čia. Taipogi esame paruošę 3 populiariausius lauko žaidimų komplektus įmonių šventėms ir renginiams:


Skaitykite kitas naujienas