Žaidimų nuoma bus pigesnė, jei rinksitės rinkinius! O papildoma para d.d. su 80% nuolaida!

Vestuvės lauke – kur švęsti ir kokias lauko pramogas pasirinkti?

Abi pajuokaujame, kad jeigu dabar reikėtų planuoti savo vestuves, nedvejodamos pasirinktume organizuoti vestuves lauke, po atviru dangumi, medžių ir gamtos apsuptyje. Ypač išpopuliarėjo festivalio tipo vestuvės, kuomet žmonės nori “pabėgti” iš didelių pokylio salių ir didžiausias prioritetas – laisvė, būti savimi ir atsigręžti į savo vertybes bei norus. Festivalio tipo vestuvės rengiamos lauke, po atviru dangumi, ir skiriasi nuo tradicinių vestuvių savo stiliumi bei atmosfera. Tai leidžia jaunavedžiams tiesiog atsipalaiduoti, linksmintis ir būti savimi, o ne būti ribojamiems tradicinių vestuvių protokolo. Ypač išpopuliarėjo humanistinės vestuvių ceremonijos, kuomet jaunieji nori vienas kitam prisiekti būtent šventės vietoje, visų svečių akivaizdoje, jaukiai ir neįpareigojančiai. Renkamasi laisvos formos vestuvių šventės be vedėjų, be tradicinio susėdimo prie atskirų stalų, tačiau su gyva muzika, degustacijomis, pašnekesiais ir neįpareigojančiomis lauko pramogomis.  

Vestuvės lauke – kur švęsti? Keletas mūsų rekomendacijų

Nusprendus, kad norisi pabėgti nuo miesto šurmulio ir vestuves švęsti gamtoje iškyla pagrininis klausimas – kur švęsti? Variantų Lietuvoje yra išties daug. Pasidalinsime keletu idėjų, kurias per savo veiklos metus atradome pačios ir tikrai norėtume ne kartą sugrįžti bei rekomenduoti Jums.

1. Labai išpopuliarėjo Glamping stovyklavietės – unikali erdvė su palapinėmis ir visais patogumais. Tarp didelių medžių, ežerų, miške po žvaigždėtu dangumi. Pačioms ne kartą teko matyti, kaip dekoratoriai tokias erdves paverčia dar labiau stulbinančiomis vestuvių šventei. Ypač tiks planuojantiems rustic stiliaus vestuves. Dažnai tokios stovyklavietės siūlo palapines su lovomis, tad dar daugiau romantikos suteiks nakvynė medžių apsuptyje Jums ir Jūsų svečiams.  


2. Ne mažiau žavimės ir miškuose įkurtomis švenčių erdvėmis su dideliais paviljonais. Nuostabų kraštovaizdį atveriantys Lietuvos kampeliai – puikus pasirinkimas jaukiai vestuvių šventei artimiausių žmonių rate, tiesiog švenčiant meilę. Puikus pavyzdys švenčių vieta Pomiškis, kuri yra ideali vieta festivalio tipo vestuvėms netoli Vilniaus. Medžių ir ežero apsuptyje įrengta erdvi terasa, kur galėsite suorganizuoti jaukią vestuvių ceremoniją, mėgautis visiška laisve, šokti, žaisti ir susilieti su gamta kartu su savo artimiausiais. Taipogi malonus atradimas buvo levandomis ir žolynais kvepiančiame vienkiemyje įrengtas kluonas “Levandų Vanagynė“, kur susipynęs natūralumas, lietuviškumas ir žinoma daug įspūdingos gamtos.


3. Jeigu vis tik norisi svečiams suteikti nakvynę ir švęsti nebūtinai vieną dieną, yra daugybė unikalių sodybų ar dvarų, kurie įsikūrę nemažiau stulbinančiose Lietuvos vietose. Čia taipogi sodybų šeimininkai pasistengia sukurti romantišką ir jaukią aplinką vestuvių šventėms ir ceremonijoms lauke. Vienas tokių pavyzdžių, kurį dažnai renkasi mūsų klientai – Dzūkijoje, ant ežero kranto įsikūrusi sodyba “Nakcižibis”. Visada iš susijaudinimo suspurda širdis, gavus nuotraukas iš šioje sodyboje vykusių vestuvių.

 


4. Populiarus pasirinkimas jaunųjų tarpe tapo organizuoti vestuves savo namų, sodybų, tėvų ar senelių namų kiemuose. Neatsižavime, kokiomis unikaliomis erdvėmis, dekoratorių pagalba, virsta savi ir jaukūs namų kiemai. Lauko gėlės, žvakės, lemputės, vietoje maistą gaminantys šefai, gyva muzika, lauko žaidimai – neatsiejama tokios unikalios vestuvių šventės dalis. Svarbu įsiklausyti į savo norus, “išlipti” iš tradicinių vestuvių rėmų ir suorganizuoti šventę apie save ir savo vertybes, kur viskas tikra ir nuoširdu.

Vestuvių pramogos. Kuo užimti vestuvių svečius?

Išsirinkus savo svajonių vestuvių erdvę gamtoje, iškyla klausimas kokias pramogas pasiūlyti savo svečiams. Šis vestuvių šventės lauke formatas nusako, kad norisi neįpareigojančių, įtraukiančių veiklų, kad svečiai nesijaustų suvaržyti. Atsisakoma vien tik sėdėjimo prie stalo, užstalės žaidimų, norisi laisvo stiliaus vestuvių, be griežtų tradicijų, o su laisvės polėkiu. Yra daug įvairių vestuvių pramogų. Ypač populiaru tokio tipo vestuvėse barbeque tipo vakarienė, kur svečiai kartu su šventės šefu įsitraukia į vakarienės gamybą. Ne mažiau įprasta vestuvių šventėse matyti mobilius barus, kur šnekučiuojantis su barmenais gaminami skirtingi kokteiliai pagal svečių poreikius. Ir kaipgi be gyvos muzikos? Ji tiesiog būtina! Taipogi smagios ir įtraukiančios veiklos – grojimas būgneliais, sapnų gaudyklių gamyba, ir žinoma, lauko žaidimai. Kadangi jau septintus metus specializuojamės lauko pramogų sektoriuje, pateiksime populiariausius lauko žaidimus, kurie be išimties įtraukia bet kokio amžiaus vestuvių svečius ir yra jaunavedžių populiariausi.


Kokie populiariasi vestuvių žaidimai šventei lauke?

Lauko žaidimai žavingi tuo, kad yra neįpareigojantys, neverčiantys privalomai žaisti, tačiau nuo kėdžių visuomet pakelia net ir žaisti nenusiteikusius vestuvių svečius. Mūsų lauko žaidimai mediniai, įspūdingi savo dydžiu, itin azartiški ir įtraukiantys. Jie ypač pasiteisina šventės pradžioje, kuomet svečiai dar nelabai pažįsta vieni kitų. Jaunosios ir jaunikio artimieji atsidūrę žaidimų erdvėje iškart randa bendrą kalbą – diskutuoja apie taisykles, taktiką ir vėliau juokiasi iš vienas kito pralaimėjimo ar džiaugsmo šūksniais pasitinka komandos narių pergales. Per Margas miškas gyvavimą aptarnavome išties didelį skaičių jaunųjų ir didžiausias komplimentas, kai grąžindami žaidimus jie sako negalėję sukviesti svečių prie stalo, nes visi be išimties įsitraukė į lauko pramogas. Šios lauko pramogos puikiai pasiteisins ir antrą vestuvių dieną, jei švęsti planuojate dvi dienas.

Mūsų asortimente daugiau nei 30 skirtingų lauko žaidimų nuomai. Didelį dėmesį skiriame žaidimų dizainui ir kokybei. Po nuomos grįžę žaidimai visuomet kruopščiai sutvarkomi, atrestauruojami, kad visiems būtų žaisti ne tik smagu, bet ir malonu.

Kad būtų lengviau išsirinkti suformavome tris vestuvinių žaidimų komplektus, tad galite rinktis pagal norimą žaidimų kiekį ir biudžetą.

Lauko žaidimai vestuvėms. Komplektas TOP 1 (4 žaidimai).
Lauko žaidimų komplektas vestuvėms TOP 2 (5 žaidimai).
Lauko žaidimų komplektas vestuvėms TOP 3 (6 žaidimai).


Nemeluosime, rašant jau pačios užsinorėjome į tokias unikalias, laisvės ir tyriausių emocijų pripildytas vestuves gražiausiose Lietuvos vietose. Linkime pasikliauti savo pojūčiais ir tikime, kad suorganizuosite nuostabiausią vestuvių šventę sau ir savo artimiesiems!

Norėdami pasikonsultuoti, rašykite el. paštu info[eta]margasmiskas.lt ar mūsų Facebook arba skambinkite telefonu +37068210132 / +37068756871.


Skaitykite kitas naujienas