Žaidimų nuoma bus pigesnė, jei rinksitės rinkinius! O papildoma para d.d. su 80% nuolaida!

Vestuvių švenčių tendencijos 2021 metams

Vestuvių švenčių tendencijos 2021. Niekam nepaslaptis, kad 2021 metais didžiausią įtaką nusistovėjusioms tradicinėms vestuvėms darys COVID-19 pandeminė situacija. Šventės tikrai įvyks, tačiau jos bus neatpažįstamai pasikeitusios – intymesnės ir tvaresnės. Vyraus mažesnės, jaukesnės vestuvių ceremonijos, svečių sąrašas apsiribos artimiausia jaunavedžių aplinka. Tai puiki žinia tiems, kurie laužė galvą ar prieš 20 metų matyta teta neįsižeis, jeigu bus nepakviesta į šventę. Šventės tobulės ne tik kokybiškai, bet ir technologiškai. Niekam nebus staigmena – tiesioginės vestuvių transliacijos per populiariausias vaizdo dalinimosi platformas. Jaunavedžiai kartu su organizatoriais galės smulkmeniškiau pažvelgti į visus šventės organizavimo etapus, taip sukurdami svečiams neįtikėčiausias patirtis.

VIETA

Dauguma stengsis atsisakyti uždarų patalpų ir pagrindines šventės akimirkas perkels į lauką. Džiugu, kad pasirinkimo čia tikrai netruks, tam puikiai tiks gražiausios Lietuvos vietos: pajūris, dvarų parkai, botanikos sodai, miškai ar netgi nuosavi kiemai ar pievos. Organizuojant „mikro“ vestuves atsivers plačios galimybės pasirinkti unikalias, netradicines švenčių vietas, kurios didelių vestuvių atveju būtų net nesvarstomos. Garsiausi pasaulio vestuvių organizatoriai rekomenduoja pažvelgti kūrybiškai į švenčių vietos paiešką ir būtinai pasinaudoti situacija pasirenkant vaizdingą, netradicinę aplinką.


Jaunavedžiai planavę savo tuoktuves sutikti užsienyje, neturėtų nusiminti – vestuvių organizatoriai žada į šventės organizavimą įtraukti gerąsias švenčių užsienyje praktikas ir perkelti visas Tailando, Italijos ar Graikijos patirtis į šventės vietą. Tai padaryti žadama sukuriant unikalias, tai vietai priskiriamas patirtis – skonį, spalvas, tekstūras. Ypatingas dėmesys būtų skiriamas šventės vietos dekoracijoms, maistui, muzikai ir pramogoms.

Daugelis Lietuvos gyventojų per karantiną atrado neįtikėčiausių gimtinės vietų, todėl renkantis vestuvių šventės lokaciją pasinaudos savo ir artimųjų patirtimis ir išpildys neįtikėčiausias šventės idėjas.

SPALVOS IR DEKORAVIMAS

Pavargus nuo sėdėjimo namuose, pilkų ir neutralių atspalvių, 2021 m. šventėse žadama, kad dominuos ryškios ir žaismingos spalvų paletės. Vestuvėse pastelinės spalvos užleis vietą ryškioms spalvoms, kurios puikiai derės su balta spalva. Jaunavedžiai rinksis drąsias, spalvingas vestuves, kurios atsispindės šventės vietos dekore, maiste ir netgi aprangoje.

Poroms teks susidurti su realybe, kad uždaros patalpos nebus tinkamiausias šventinės vietos pasirinkimas, todėl jas pakeis pavilijonai ir erdvios palapinės, kurios ir virs pagrindinėmis ceremonijų salėmis. Lempučių girliandomis ir įvairiais apšvietimo sprendimais bus siekiama sukurti romantišką ir jaukią atmosferą. Ypatingas dėmesys bus skiriamas minimalistiniam apšvietimui, užuolaidoms, netgi rūko efektui. Taigi, iškilmingos ceremonijos ir priėmimai lauke – taps viena iš pagrindinių 2021 m. vestuvių tendencijų.


 

Vestuvių dekoratoriai ir planuotojai siūlo eksperimentuoti ir su svečių susodinimu. 2021 m. vestuvėse bus populiarus nesuderinamumas, t.y. neįprastas kėdžių ir stalų pateikimas – gyvenamojo namo svetainės (living room) stiliumi. Yra keletas būdų, kaip elgtis su šiuo konkrečiu erdvės aspektu – kartu derės sofos, suolai, minkštasuoliai, taburetės, antklodės ir pagalvėlės. Norint išties unikalios atmosferos, bus bandoma maišyti ir derinti iš pažiūros nesuderinamus dalykus. Tai sukurs nepaprastai romantišką Boho stiliaus vestuvių atmosferą ir puikiai atrodys nuotraukose.

Naujos tendencijos vyraus ir šventės vaišėse. Dėl saugumo rekomenduojama atsisakyti švediško stalo ir rinktis atskiras užkandžių lėkštes kiekvienam svečiui. Organizuojant mikro vestuves pasiteisins ir kiti maisto patiekimo sprendimai, kurie būtų sudėtingai įgyvendinami esant dideliam skaičiui svečių. Kaip pavyzdžiui: maisto furgonai (food truck), picų ar barbeque kepimo stotelės, pikniko tipo pietūs.

Kadangi sumažės švenčių užsienyje, šių metų vestuvės bus kaip niekada anksčiau – vietinės kilmės. Kurdami šventės dekoracijas, rinkdamiesi gėles, maistą, gėrimus, pramogas ar dovanas svečiams – renginių organizatoriai kviečia palaikyti vietinius prekybininkus, amatininkus, kuriems po karantino ir griežtų suvaržymu tai bus pagrindinis išgyvenimo šaltinis.

VESTUVIŲ PRAMOGOS IR LAUKO ŽAIDIMAI

Neatsiejama šventės dalis – svečių užimtumas ir vestuvių pramogos. 2021 m. vestuvėse jaunavedžiai skirs ypatingai daug dėmesio svečiams ir jų teigiamoms patirtims. Lauko žaidimai dažnai atsistoja į pirmąją šio sąrašo eilę. Užsienyje lauko žaidimai vestuvėse jau tapo privalomu atributu, kaip teigia „Margas Miškas“ – vestuvinių pramogų organizatoriai: „Per pastaruosius kelerius metus lauko žaidimai šventėse smarkiai išpopuliarėjo ir Lietuvoje, o 2021 m. sezonui ruošiamės ypatingai akcentuodami komandinius žaidimus, įtraukiančius nuo 2 iki 10 žmonių. Planuojame, kad žaidimų komplektai taps vienu iš pagrindinių šventės akcentų“.


 

„Margas Miškas“ pateikė ir papildomai galimas 2021 m. pramogų idėjas, kurios šventės metu įtrauks ir užims svečius:

  • Originalūs kokteilių barai, kuriuose barmeno pareigas atliks patys svečiai – kurs kokteilius vienas kitam pagal iš anksto paruoštus ingredientus ir receptūras.
  • Unikalios foto erdvės – foto sienelės ar kiti nestandartiniai sprendimai derantys su šventės tematika.
  • Muzikinės grupės ar atlikėjo, instrumentalisto gyvi pasirodymai. Vengiant kontaktų, gyvus pasirodymus gali pakeisti šventei dedikuoti koncertų įrašai. Privaloma kokybiška garso ir vaizdo aparatūra, kuri pravers visos šventės metu.
  • Video montažas – svarbiausios akimirkos, nuotraukos iš jaunavedžių gyvenimo. Iš anksto paruoštas ir sumontuotas vaizdo įrašas, parodantis kokiu keliu teko jauniesiems nueiti, kol surado vienas kitą.
  • Karikatūristo paslaugos piešiant žaismingus svečių šaržus pagal šventės tematiką. Pramoga, kurią galima įgyvendinti įkuriant šventės vietoje studiją su ekranu ir spausdinimo įrenginiu, nereikalaujanti tiesioginio kontakto.
  • Jeigu šventės dalyviai muzikalūs, šventėje puikiai tiks karaoke vakaro sprendimas.
  • Linkėjimų knygas gali pakeisti žaismingesnis sprendimas – linkėjimų bokštas. Kaladėlių rinkiniai, ant kurių svečiai gali užrašyti vestuvinius palinkėjimus. Dovana jaunavedžiams – žaidimas priminsiantis vestuvių dieną.
  • Vestuvės kaime? Suorganizuokite fotosesiją su gyvūnais – pamaitinkite juos ir pasidarykite nepamirštamų fotografijų. Populiarėja alpakų ūkiai.
  • Momentiniai ar vienkartiniai fotoaparatai svečiams, kurie taps patys geriausi fotografai, viso vakaro metu fiksuojantys įsimintiniausias šventės akimirkas. Taip vestuvių albumai pasipildys nuotraukomis iš unikalios svečių perspektyvos.

TECHNOLOGIJOS

2020 metai išmokė didžiausias metų šventes sutikti naudojantis technologiniais sprendimais, todėl nenuostabu, kad šios pamokos bus panaudotos ir vestuvių šventėse.

2021 metais nieko nestebins kvietimas dalyvauti vestuvėse per zoom, facebook, google hangout, ar youtube platformas. Svečiai, sėdėdami namuose, galės prisijungti prie tiesioginės vestuvių transliacijos ir tapti liudininkais visų svarbiausių šventės akimirkų – ceremonijos bažnyčioje, pirmojo šokio, torto pjovimo. Internetu stebintys svečiai bus kviečiami sakyti kalbas, kurias girdės šventėje esantys artimiausi šeimos nariai.  Tikėtina, kad greitu metu turėsime pasiūloje internetinius puslapius dedikuotus online vestuvių šventėms.

Vestuvių švenčių tendencijos 2021 metais: vestuvės taps nuoširdesnėmis, jaukesnėmis šeimos ir artimiausių draugų šventėmis, bus atsisakoma bereikalingos pompastikos ir susikoncentruojama į detales bei emociją.


Skaitykite kitas naujienas