Žaidimų nuoma bus pigesnė, jei rinksitės rinkinius! O papildoma para d.d. su 80% nuolaida!

Žaidimų idėjos vaikų šventėms. Pasidaryk pats!

Lauko žaidimai yra puikus būdas smagiai leisti laiką su šeima. Atšilus orams norisi kuo daugiau laiko praleisti lauke. Tėveliai siekia, kad vaikai pailsėtų nuo kompiuterių bei kitų ekranų ir rastų įdomios veiklos už namų sienų ribų. Margas miškas sukūrė daugiau nei 30 skirtingų lauko žaidimų, kad vaikų ir tėvų laikas gamtoje būtų įdomus, azartiškas, kad šeimos patirtų naujų potyrių, tėveliai sugrįžtų į vaikystės prisiminimus ir pamokytų žaidimų gudrybių savo atžalas. Mūsų tikslas, kad žaidimai būtų įdomūs ne tik vaikams, bet ir suaugusiems. Pripažinkime, kiekviename iš mūsų gyvena mažas vaikas, kuris trokšta pramogų! 

Visus Margas miškas lauko žaidimus galima išsinuomoti, tačiau jeigu turite laiko ir atitinkamų priemonių, keletą žaidimų iš mūsų asortimento, kartu su vaikučiais, galite pasigaminti ir patys. Tad pateikiame keletą idėjų žaidimams, kuriuos pasigaminę patys galėsite žaisti savo kieme, parke, paplūdimyje kartu su artimaisiais ar galėsite išskirtinai papuošti vaiko gimtadienio šventę.

KRYŽIUKAI NULIUKAI

Kryžiukai nuliukai – tobulas žaidimas, kai norite ilgesniam laikui įtraukti dalyvius. Suorganizuokite kryžiukų nuliukų turnyrą. Jums reikės: 1 vnt žaidimo lentos, 5 vienos rūšies figūrėlių, 5 kitos rūšies figūrėlių. Žaidimo lentai galite panaudoti niekam nereikalingą medžio kelmą arba lygiai atpjautas storesnes virveles sudėliotas ant žemės. X ir O ženklus puikiai pakeis didesni akmenys, duokite vaikams užduotį – juos nuspalvinti skirtingomis spalvomis arba dekoruoti taip, kaip fantazija leidžia – boružėlėmis ir varliukais, lapėmis ir šuniukais, superherojais ir t.t.

Margas miškas žaidimas – „Kryžiukai – nuliukai (lapiukai-šuniukai)“ / „Kryžiukai – nuliukai“ (boružėlės-varliukai)“.

 

LIMBO

Kas gali būti geriau už havajietiškus ritmus ir lankstumo bei ištvermės reikalaujantį LIMBO žaidimą? Šiam žaidimui reikalingas specialus laikiklis su pailga lazdele per centrą, tačiau norint patirti žaidimo malonumą galima pasinaudoti ir ekonomišku sprendimu. Jeigu turite komandoje mažiausiai tris žaidėjus, du iš jų atliks laikiklio funkciją – laikys virvę, lazdelę ar bet kokį pailgą objektą, pro kurį likęs žaidėjas  turės pralįsti jo nepaliečiant. Sėkmingai atlikus veiksmą, mažinamas aukštis, kol pasiekiama žaidėjo įveikiama riba.

Margas miškas žaidimas – „Limbo“.

 

MILŽINIŠKI MUILO BURBULAI

Didelių muilo burbulų pūtimas – tai veikla, kuri įtraukia bet kokio amžiaus vaikus. Net ir 90 m. močiutė su šypsena pučia burbulus ir stebi jų kelionę. Tai komandinė lauko pramoga – kol vieni pučia milžiniškus burbulias,  kiti  juos gaudo, o treti su malonumu stebi šį procesą ir bando jį įamžinti savo telefonuose. Ko Jums reikės?

  • Muilų burbulų skysčio. Jį galite pasigaminti patys (yra daugybė receptų internete) arba įsigyti jau išbandytas jų formules iš mūsų.
  • Plačios talpyklos muilo burbulų skysčiui.
  • Įvairiausių įrankių muilo burbulams leisti – dvi lazdelės su lininėmis virvelėmis, dideli lankai ir kt.

Tai pasakiška veikla, kuri papuoš ne tik šventės vietą, bet ir vaikų bei tėvų veidus plačiomis šypsenomis.

Margas miškas žaidimas – „Milžiniški muilo burbulai“.

 

PIEŠIMAS ANT LANGŲ

Gal turite nenaudojamą veidrodį ar lango rėmą su „sveiku“ stiklu? Neišmeskite jų, tai gali būti tikra kūrybiškumo meka jūsų vaikų šventėje! Paruoškite stiklui „kojas“ arba atramą, kad galėtumėte stabiliai pastatyti jį ant žemės, padėkite šalia akrilinių dažų, teptukų rinkinį ir pasiruoškite kūrybingai šventei. Tai ypatingai didelio vaikų dėmesio sulaukiantis užsiėmimas. Vienintelė bėda, kad ant tokios stiklinės drobės nutapytas šedevras niekada neatsidurs meno galerijoje – pirmasis lietus jį pasiims su savimi.

P.S. rekomenduojame, kad piešiantys vaikai nedėvėtų išeiginių drabužių, jeigu turite lietpalčius – jie puikiausiai tiks apsaugai.

Margas miškas žaidimas – „Spalvingas langas“. 

 

SKARDINIŲ MŪŠIS

Jūsų šeima mėgsta žaidimus, kurių metu galite pakonkuruoti vienas su kitu? Skardinių mūšis puikiai tam tiks! Jums reikės ~10 vienodų skardinių – nuo kavos, vaikų mišinukų ar žirnių – tiks bet kokios metalo pagrindo aukštos skardinės. Jas galite dekoruoti įvairiausiomis spalvomis, klijuoti atspaustus lipdukus ar paišyti ant jų su dažais. Joms numušti patartume pasisiųti maišelius (~5 vnt), į kuriuos įdėtumėte birių kruopų. Neturite tam laiko? Naudokite turimus lengvus kamuoliukus arba suvyniokite kojines.

Margas miškas žaidimas – Skardinmūšis.

 


Taigi, belieka tik atrasti laisvo laiko, įrankų, fantazijos bei noro ir pasigaminti išskirtinai smagius lauko žaidimus savo vaiko šventei ar tiesiog piknikui su draugais miške. Tačiau jeigu norite savo energiją skirti šventės vietos paieškai, pikniko krepšio suruošimui, dekoracijoms – lauko pramogomis leiskite pasirūpinti „Margas Miškas“ komandai. Visus aukščiau išvardintus žaidimus ir dar daugybę kitų galite išsinomuoti iš www.margasmiskas.lt/nuoma turimo žaidimų sąrašo. Nepamirškite daugiau praleisti laiko lauke su savo šeima, o mes pasistengsime, kad tas laikas neprailgtų ir turėtumėte daugybę išskirtinių akimirkų savo foto albume


Skaitykite kitas naujienas