Žaidimų nuoma bus pigesnė, jei rinksitės rinkinius! O papildoma para d.d. su 80% nuolaida!

9 iškilmingi Pokylio žaidimų stalai – unikalus šventės akcentas

Pokylio žaidimai“ – tai įspūdingas ir nepaprastai įtraukiantis bei įdomus žaidimų šventėms rinkinys, kuris suteikia išskirtinę galimybę bendrauti, strateguoti, linksmai leisti laiką ir kartu kurti neužmirštamus prisiminimus.

Tad jeigu planuojate vestuves, įmonės šventę, krikštynas, jubiliejų ar kitą gražų renginį – garantuojame, jog šie mūsų rankų darbo žaidimai sukurs ypatingas akimirkas, puoš šventės erdvę ir liks neišdildomu prisiminimu visiems dalyviams.

Kad galėtumėte pasirinkti pagal savo šventės dydį ir pobūdį, paruošėme 2 komplektus su 6 arba 9 žaidimų stalais

6 Pokylio žaidimai (vienu metu gali žaisti 21 žmogus):

  • Galvosūkis Šoklys
  • Kubelių arka
  • Šachmatai arba šaškės
  • Diskų iššūkis
  • Hanojaus bokštai
  • Žaidimas 5 simboliai

9 Pokylio žaidimai (vienu metu gali žaisti 33 žmonės ir daugiau):

  • Prieš tai minėti 6 žaidimai
  • Olandiškas biliardas
  • Žaidimas “Aristokratė”
  • Japoniškas biliardas

1. GALVOSŪKIS ŠOKLYS

Šoklys – nenurungiamai vienas įdomiausių galvosūkių ne tik mums, bet ir mūsų klientų tarpe. Tapęs vienu populiariausių iš mūsų parduodamų stalo žaidimų, Šoklys šiame rinkinyje „atgimė” kur kas didesnis ir įspūdingesnis, kaip ir priklauso šiam garbingam galvosūkiui. Tikslas: peršokinėjant per figūrėles, išspręsti galvosūkį taip, kad žaidimo pabaigoje trikampyje liktų tik 1 šoklys. Liko 1 – Jūs genijus; 2 – Jūs pakankamai protingas; 3 – prastokas pasirodymas; 4 ir daugiau – šiandien jums „ne ta diena”. Pažadame, bus smagu ne tik žaisti, bet ir stebėti žaidimą.
Žaidėjų skaičius: vienas žaidėjas.

 

2. KUBELIŲ ARKA

Tai nepaprastai smagus, greičio ir reakcijos žaidimas, kur visi žaidžia tuo pačiu metu ir kuo greičiau. Galvoti čia neprireiks, tačiau rankų miklumas bus svarbiausias žaidimo akcentas. Tikslas: naudojantis lazdelėmis atlaisvinti savo aikštelę nuo kubelių, juos per arką perkeliant į priešininko pusę. Nepriekaištingai subalansuotas tarp veiksmo ir reakcijos, šis žaidimas suteikia daug emocijų ir garsaus juoko. Nusimato meistriška kova!
Žaidėjų skaičius: galima žaisti 1 prieš 1 arba komandomis 2 prieš 2.

 

3. ŠACHMATAI / ŠAŠKĖS

Apie šiuos du žaidimus turbūt daug pasakoti nereikia, tai amžina klasika. Didžiuojamės pagaminę rankų darbo medinius šachmatus, kurie ne tik įkvėpia strateginei kovai, bet ir puošia šventės aplinką išskirtiniu stiliaus ir elegancijos deriniu. Tuo tarpu šaškės pateikia naujų dizaino sprendimų – naudojant 3D spausdinimą, mes sukūrėme jas iš perdibto plastiko, taip praturtindami savo gamybos metodą. Kviečiame į įkvepiantį intelektinį iššūkį, pasirenkant vieną iš šių žaidimų „Pokylių žaidimai” rinkinyje. Komplekte prie žaidimo stalo – 4 sulankstomos kėdės, kad galėtumėte turėti patariamąjį balsą, šalia savęs pakviesdami ir draugą.
Žaidėjų skaičius: 2 žaidėjai.

 

4. DISKŲ IŠŠŪKIS

Į „Pokylio žaidimų” gretas stoja dar vienas įspūdingas švenčių žaidimas. Keturiems azartą mėgstantiems žaidėjams atsistojus prie žaidimo lentos, galite tikėtis įtemptos kovos. Tai reakcijos, strategijos ir susitelkimo reikalaujantis žaidimas. Tikslas: pelnyti kuo daugiau taškų, įstumiant savo diskus į lentos viduryje esantį taikinį – kuo diskas arčiau centro, tuo daugiau taškų laimėta. Visas azartas prasideda tuomet, kai priešininkas pradeda taikytis į Jūsų diskus, bandydamas juos pašalinti iš žaidimo. Kad būtų dar daugiau adrenalino, žaiskite keliais etapais – pvz. pirmasis surinkęs 100 taškų laimi žaidimą! 
Žaidėjų skaičius: 2 – 4 žaidėjai.

 

5. HANOJAUS BOKŠTAI

Tai dar vienas rinkinio galvosūkis, kurį pagaminti įkvėpė mūsų klientų ypač pamėgta mažesnė šio žaidimo versija. Hanojaus bokštas – pasaulyje puikiai žinomas, matematikų sukurtas galvosūkis, kuris garantuoja smagią smegenų treniruotę. Tik šiame stale juos rasite net 2! Pakvieskite į kovą sau lygų varžovą ir nusiteikite įnirtingai kovai. Tikslas: greičiau už priešininką perkelti visas kaladėles nuo pradinės ašies į galutinę, nepažeidžiant šių taisyklių: 1) vienu metu galima kelti tik vieną kaladėlę; 2) negalima uždėti didesnės kaladėlės ant mažesnės. Nusimato įdomus intelektualus mūšis! Prie stalo rasite 4 kėdutes, kad galėtumėte į pagalbą pasikviesti ir draugą!
Žaidėjų skaičius: 1 prieš 1.

6. ŽAIDIMAS 5 SIMBOLIAI

Tai strateginis, intriguojantis, loginis žaidimas. Tai dar vieno populiaraus mūsų stalo žaidimo „5 simboliai” didelė versija. Tikslas: pirmam sudėti horizontalią, vertikalią ar įstrižą savo penkių simbolių X arba O liniją. Iš pažiūros primenantis žinomus žaidimus “Kryžiukai nuliukai” ir “5 eilėje”, šis žaidimas dėl savo dinamiško stalo yra kur kas didesnis iššūkis kiekvienam! Tai žaidimas, kuriame strategija ir taktika susijungia kartu su intriga ir įgūdžiais. Čia įgyvendinamos gudrios taktikos, blokuojami varžovo ėjimai ir sukuriama įtempta strateginė atmosfera. Patiks visiems stalo žaidimų entuziastams!
Žaidėjų skaičius: kiekvienoje stalo zonoje žaidžia po 2 žaidėjus. Prie stalo maksimaliai vienu metu – 8 žaidėjai.

7. OLANDIŠKAS BILIARDAS

Olandiškas biliardas, arba Sjoelen / Sjoelbak, kilęs iš senojo „Shuffleboard” žaidimo, kuriuo mėgo žaisti aristokratai ir anglų buržuazija. Legendos byloja, kad Karalius Henrikas VIII, pralaimėjęs 9 svarus lordui Williamui, uždraudė šį žaidimą! Tačiau XIX a. pabaigoje Olandijoje žmonės „atkūrė” šį žaidimą, kuris šiuo metu yra labai populiarus visame pasaulyje, net turintis organizuotų sporto lygų. Žaidimo tikslas – įstumpti medinius ritulius per stalo paviršių į arkoje skirtingomis taškų vertėmis sužymėtas vietas.  Daugiausiai taškų skiriama už surinktą kombinaciją – visose keturiose zonose po 1 diską. Žaidimo subtilybių yra ir daugiau, taisykles pridedame ir prireikus instruktuojame. Didžiuojamės papildę savo žaidimų asortimentą šiuo išskirtinai smagiu ir azartišku mūsų rankų darbo žaidimu.
Žaidėjų skaičius: žaidžiama 1 prieš 1 arba komandomis 2 prieš 2, 4 prieš 4 ir kt.

8. ŽAIDIMAS „ARISTOKRATĖ”

Tai daugiau kaip šimtmečius žinomas pramoginis žaidimas, ypač populiarus Prancūzijoje ir kai kuriose kitose Europos šalyse. Aristokratiškas ir įdomus, šis medinis žaidimas tapo neatsiejama tradicinių žaidimų dalimi, kuri leidžia puikiai praleisti laiką įvairių švenčių metu. Tiskas: ridenant ritulius į arkas pirmam nugalėti priešininką surinkus 250 taškų. Žaidime – 10 medinių ritulių, kuriuos įridenti turite pastačius juos ant briaunos. Žaidimas turi savo subtilybių ir strategijų,  jį žaisti yra smagu tiek individualiai, tiek komandinėse rungtynėse. Nesudėtingos taisyklės žmones iškart įtraukia, suartina visas kartas ir palieka malonius prisiminimus.
Žaidėjų skaičius: žaidžiama 1 prieš 1 arba komandomis 2 prieš 2, 4 prieš 4 ir kt.

9. JAPONIŠKAS BILIARDAS

Japoniškas biliardas yra įgūdžių žaidimas. Nors pagal pavadinimą skamba japoniškai, žaidimo kilmė yra iš Prancūzijos. Neabejotinai jo paprastumas ir taisyklių aiškumas padarė šį medinį žaidimą neatsiejamu šventėse, pramogų parkuose. Pagrindinis žaidimo tikslas yra surinkti kuo daugiau taškų įridenant medinius kamuoliukus į viršuje esančias duobutes. Žaidžiama su 10 kamuoliukų vienas prieš vieną arba komandomis. Japoniškas biliardas reikalauja tikslumo ir šiek tiek strategijos, įtraukia bet kokio amžiaus šventės dalyvius.
Žaidėjų skaičius: žaidžiama 1 prieš 1 arba komandomis 2 prieš 2, 4 prieš 4 ir kt.


Visi „Pokylio žaidimai” komplekto žaidimai yra mediniai, mūsų rankų darbo, pagaminti iš aukščiausios kokybės medienos. Kiekviena detalė kruopščiai apgalvota, išpuoselėta, kad būtų malonu žaidžiant liesti ir kartu puoštų Jūsų organizuojamą renginį. Didžiuojamės šiais savo žaidimų stalais ir iš visos širdies tikimės, kad Jūs juos pamilsite taip, kaip pamilome mes.

Platesnė informacija ir žaidimų rezervacija čia – POKYLIO ŽAIDIMAI.

Žaidimų video rasite čia: Youtube.


Skaitykite kitas naujienas