Vaikų gimtadieniai ar krikštynos reikalauja ne tik vaišių stalo, papuošimų ir muzikos, bet ir įtraukiančių pramogų. Kiekvienas svajojame apie tokį vaiko gimtadienį ar krikštynų šventę, kurią prisimenant šypsena papuoš visų veidus. Todėl privaloma ir neatsiejama vaiko šventės dalis – pramogos. Galima samdytis animatorius ar investuoti į pripučiamus batutus, tačiau mes siūlome dar labiau įtraukiančią programą – sukurkite vaiko šventės proga išskirtinę azartiškų žaidimų erdvę.

Šiame 9 žaidimų idėjų rinkinyje išvardijami įvairūs gimtadienių ar krikštynų žaidimai vaikams, tinkantys tiek mažiems švenčių dalyviams, tiek ir paaugliams bei jų tėveliams. Kai kurie žaidimai yra skirti žaisti tik lauke, kai kurie vidaus patalpose, tačiau visi yra ypatingai smagūs ir įtraukiantys.

Mūsų rekomenduojami 9 MARGAS MIŠKAS žaidimai vaikams, kurie jūsų mažiesiems tikrai patiks:

SKARDINMŪŠIS

Kuris taiklesnis? Sustatykite savo bokštą iš spalvingų skardinių ir pabandykite būti pirmas. Garsas nuvertus bokštą suteiks puikių jausmų laviną.

4 EILĖJE

Loginis žaidimas, kuris įtrauks ne tik žaidžiančius, bet ir stebinčius žaidimo eigą. Vaikų šventės apipintos nuostabiomis emocijomis džiugins organizatorių ausis.

KRYŽIUKAI-NULIUKAI

Kitaip dekoruotas žaidimas įtrauks mažuosius. Gal lapiukai nugalės usūrinius šuniukus? O gal boružėlių ir varlyčių kova bus smagesnė?

LIMBO

Kad ir kaip sunku prisiragavus vaišių rodyti savo lankstumą, bet… Labai pasistengus tikrai gali nugalėti. Pagarsinkite muziką, sustatykite visus žaidėjus į eilę ir pradėkite limbo šokį. Beje, močiutėms sudalyvauti taip pat būtina!

KALADĖLIŲ BOKŠTAS XL

Mažesnis kaladėlių bokšto žaidimo variantas yra saugesnis mažiesiems, bet azartiškumu nenusileis net ir didžiausiems bokštams. Sugalvokite pralošusiam smagią užduotį ir pradėkite bokšto statybą.

LAIVŲ MŪŠIS

Gigantiškas žaidimo variantas patiks ne tik vaikams. Gal mažieji dar nemoka žaisti šio seno gero žaidimo? Bus puiki proga tėveliams supažindinti mažylius su šiuo nuostabiu jų vaikystės prisiminimu.

BAGGO (KUKURŪZŲ FUTBOLAS)

Kukurūzų pripildyti maišeliai turi būti įmetami į priešininko žaidimo lentos skylę. Laimi tas, kurio ranka taikliausia ir pirmasis surenka 21 tašką. Svarbu ne ūgis, o smūgis: atstumas tarp lentų yra net 8 metrai, tačiau taisykles žaidžiant vaikams galima ir interpretuoti.

GIGANTIŠKI MUILO BURBULAI

Vaivorykštės spalvomis blizgantys didžiuliai muilo burbulai yra visų vaikų džiaugsmas. Gimtadienį švenčiant lauke šio žaidimo pamiršti negalima. Reikia tik lazdelių skirtų gaminti nuostabiausius burbulus ir specialaus skysčio – ką mes ir suteikiame. Mažylių akytės spindės džiaugsmu.

DOMINO

Spalvingi taškeliai padarys žaidimą dar įdomesniu. Domino turime dviejų dydžių XL ir XXL. Taisykles žinome visi. Išbandykime kartu?

Jei gigantiški lauko ar vidaus žaidimai vaikų šventėms yra būtent tai, ko šiuo metu ir ieškote – kviečiame daugiau pasižvalgyti mūsų „Žaidimų nuoma“ skyriuje. Turime pasiūlyti ir daugiau variantų savo asortimente. Padėsime Jums sukurti nepamirštamas emocijas vaikų šventėje!