Žaidimų nuoma bus pigesnė, jei rinksitės rinkinius! O papildoma para d.d. su 80% nuolaida!

9 populiariausi Margas miškas žaidimai vaikų šventėms

Vaikų gimtadieniai ar krikštynos reikalauja ne tik vaišių stalo, papuošimų ir muzikos, bet ir įtraukiančių pramogų. Kiekvienas svajojame apie tokį vaiko gimtadienį ar krikštynų šventę, kurią prisimenant šypsena papuoš visų veidus. Todėl privaloma ir neatsiejama vaiko šventės dalis – pramogos. Galima samdytis animatorius ar investuoti į pripučiamus batutus, tačiau mes siūlome dar labiau įtraukiančią programą – sukurkite vaiko šventės proga išskirtinę azartiškų žaidimų erdvę. Šiame 9 žaidimų idėjų rinkinyje išvardijami įvairūs gimtadienių ar krikštynų žaidimai vaikams, tinkantys tiek mažiems švenčių dalyviams, tiek ir paaugliams bei jų tėveliams. Visi išvardinti žaidimai yra skirti žaisti lauke, tačiau kai kurie tinkami ir vidaus patalpose. Visi be išimties yra ypatingai smagūs ir įtraukiantys. Mūsų rekomenduojami 9 MARGAS MIŠKAS žaidimai vaikų šventėms, kurie jūsų mažiesiems tikrai patiks.  

1. KRYŽIUKAI NULIUKAI

Žaidimą Kryžiukai nuliukai ko gero žino ir mokyklos suole žaidė kiekvienas suaugęs. O ar teko jau pamokyti šio žaidimo subtilybių ir savo vaikus? Žaidimas nesudėtingas, suprantamas jau ir 4 metų vaikui, bet visada įtraukia bet kokio amžiaus žaidėjus. Nuo popieriaus Kryžiukus nuliukus perkėlėme į medinę versiją ir padekoravome, kad vaikams suteiktų dar daugiau žavesio. Neabejojame, kad kitaip dekoruotas žaidimas įtrauks mažuosius. Gal lapiukai nugalės usūrinius šuniukus? O gal boružėlių ir varlyčių kova bus smagesnė? Turime ir didesnę žaisimo versiją, kuri puikiai tiks vaiko gimtadienio šventėje lauke.

Plačiau: „Kryžiukai – nuliukai (lapiukai-šuniukai)“ / „Kryžiukai – nuliukai“ (boružėlės-varliukai)“.

 

2. SKARDINMŪŠIS

Skardinmūšis – vienas populiariausių vaikų žaidimų iš viso mūsų turimo asortimento. Iš duotų 10 dekoruotų skardinių vaikai pasistato bokštą, pilį, tvirtovę ir tuomet paeiliui bando kuo taikliau numušti žirniais pripildytomis pagalvėlėmis. Taigi, kuris taiklesnis? Garsas nuvertus bokštą suteiks puikių jausmų laviną. Garantuojame, kad susidarys vaikų eilė, kurie norės išmėginti ir skardines numušti per kiek galima mažiau ėjimų.

Plačiau: “Skardinmūšis“.

 

3. ŽAIDIMAS 4 EILĖJE

Žaidimą 4 eilėje pamilsta kiekvienas. Ir nebūtinai tik vaikas. Šis žaidimas įtraukia bet kokio amžiaus svečius. Tai loginis, strateginis lauko žaidimas, kuris įtrauks ne tik žaidžiančius, bet ir stebinčius žaidimo eigą. Žaidimo principas primena Kryžiukų nuliukų žaidimą, tik čia reikia surinkti 4 vienos spalvos diskelius vienoje linijoje vertikaliai, horizontaliai ar įstrižai. Turime ir šventinį žaidimo dizainą su širdelėmis, kurį dažnai renkasi tėveliai, kaip krikštynų žaidimą.

Plačiau: “4 eilėje” / “4 eilėje su širdelėmis“.

 

4. KALADĖLIŲ BOKŠTAS XL ar XXL

Kaladėlių bokštas be išimties kiekvienos šventės TOP žaidimas. Išnuomavę šį žaidimą vaiko gimtadieniui, nepastebėsite, kaip nejučia bokštą apstos ir suaugę šventės dalyviai. Žaidimus turime dviejų dydžių – XL ir XXL. Mažesnis kaladėlių bokšto žaidimo variantas yra saugesnis mažiesiems, bet azartiškumu nenusileis net ir didžiausiems bokštams. Tačiau jei Jūsų vaikui 10 m. ir daugiau, jau rekomenduotume rinktis XXL dydį, nes emocijos žaidžiant irgi kur kas didesnės.

Plačiau: Kaladėlių bokštas XL / Kaladėlių bokštas XXL

 

5. LAIVŲ MŪŠIS

Laivų mūšis – klasikinis žaidimas, kurį žino ko gero kiekvienas. Žaidimą iš mokyklos sąsiuvinio galo perkėlėme ant medinio paviršiaus ir padidinome keliasdešimt kartų. Šis švenčių žaidimas ypač mėstamas šeimų su vaikais. Tėveliai su džiaugsmu pasakoja šio strateginio žaidimo subtilybes savo vaikams ir neretai paskui tampa jų nugalėti. Rekomenduojame sugrįžti laiku į vaikystę ir išmėginti.

Plačiau: Laivų mūšis.

6. VAKARĖLIŲ ŽAIDIMAS LIMBO

Žaidimas Limbo tikrai atneš energijos pliūpsnį į Jūsų vaiko šventę. Kad ir kaip sunku prisiragavus vaišių rodyti savo lankstumą, bet… Labai pasistengus tikrai gali nugalėti. Pagarsinkite muziką, sustatykite visus šventės svečius į eilę ir pradėkite limbo šokį. Beje, močiutėms sudalyvauti taip pat būtina!

Plačiau: Limbo.

7. KUKURŪZŲ FUTBOLAS (CORNHOLE NUOMA)

Kukurūzų futbolas, užsienyje dar vadinamas Cornhole ar Baggo – tapo vienu populiariausių lauko pramogų ne tik vaikų, bet ir suaugusiųjų šventėse, kurios organizuojamos po atviru dangumi. Kukurūzų pripildyti maišeliai turi būti įmetami į priešininko žaidimo lentos ertmę. Laimi tas, kurio ranka taikliausia ir pirmasis surenka 21 tašką. Svarbu ne ūgis, o smūgis: atstumas tarp lentų yra net 8 metrai, tačiau taisykles žaidžiant vaikams galima ir interpretuoti. Neabejojame, kad vaiko šventėje nusidrieks ir tėvelių eilė, kurie norės šį žaidimą išbandyti!

Plačiau: Kukurūzų futbolas.

8. MILŽINIŠKI MUILO BURBULAI

Vaivorykštės spalvomis blizgantys didžiuliai muilo burbulai yra visų vaikų džiaugsmas. Gimtadienį švenčiant lauke šio žaidimo pamiršti negalima. Reikia tik lazdelių skirtų gaminti nuostabiausius burbulus ir specialaus skysčio – ką mes ir suteikiame. Mažylių akytės spindės džiaugsmu, o tėveliai tuo tarpu neabejojame, jog bandys įamžinti išskirtines vaiko šventės akimirkas.

Plačiau: Milžiniški muilo burbulai.

9. DOMINO XL ar XXL

Žaidimas DOMINO ko gero taipogi visiems pažįstamas stalo žaidimas, tik kaip dažnai randate laiko pažaisti su savo šeima? Vaiko šventė – puikus metas išbandyti didesnę medinę šio žaidimo versiją ir pamokyti kaip žaisti savo vaikus. Spalvingi taškeliai padarys žaidimą dar įdomesniu. Domino turime dviejų dydžių XL ir XXL, pastarąjį rekomenduojame rinktis vyresniems vaikams, paaugliams. Taisykles žinome visi. Išbandykime kartu?

Plačiau: Domino XL / Domino XXL.


Jei dideli bei azartiški lauko ar vidaus žaidimai vaikų šventėms yra būtent tai, ko šiuo metu ir ieškote – kviečiame daugiau pasižvalgyti mūsų „Žaidimų nuoma“ skiltyje. Turime pasiūlyti ir daugiau aktyvių, loginių ir įtraukiančių žaidimų savo asortimente. Padėsime Jums sukurti nepamirštamas emocijas vaikų šventėje! O jeigu sunku išsirinkti, paruošėme Jums populiariausius žaidimų komplektus skirtus vaikų šventėms lauke:


Skaitykite kitas naujienas