Originalios verslo dovanos, žinome, reikalingos ir aktualios ištisus metus. Tačiau artėjant žiemos švenčių sezonui, jos gali tapti tikru iššūkiu ar net galvos skausmu. Ypač įmonėms, kurios skaičiuoja jau ne vienerius veiklos metus. Ima stigti idėjų, kuo nudžiuginti verslo partnerius ar įmonės darbuotojus bei jų šeimas. Norisi, kad tai būtų ne tik naudinga, bet ir džiuginanti, stebinanti, išskirtinė dovana. Tokių dovanų tikrai galime pasiūlyti ir net ne vieną variantą.

Originalios verslo dovanos – nuo kalėdinių iki simbolinių

 

Nuolat dirbdami su įmonėmis, jau ne vienerius metus girdime, kad surasti išskirtinę dovaną, tokią, kurios nesiūlo kiekviena agentūra, darosi vis sunkiau. Štai kodėl mes ėmėmės misijos sukurti išskirtines, rankų darbo, jaukias ir iš tikrųjų panaudojamas dovanas. Tokios dovanos nudžiugins tiek darbuotoją, tiek kolegą, tiek verslo partnerį. Jūsų dėmesiui keletas idėjų.

  • Žaidimas – galvosūkis Šoklys. Tai – originalus žaidimas, kuris įtraukia įvairiausio amžiaus žaidėjus. Reikalauja susikaupimo ir strateginio mąstymo. Todėl maloniai nudžiugins Jūsų verslo partnerį, nešdamas žinutę, jog Jūsų bendradarbiavimas yra rimtas ir apgalvotas, labai vertinamas sprendimas. Tokia dovana nesveria daug, tad ją lengva nugabenti ir į užsienį. Ar, atvykusiam iš užsienio verslo partneriui, nebus problemų lėktuvu parsigabenti namo. Neužims nei daug bagažo svorio, nei vietos. Plačiau: Stalo žaidimas galvosūkis „Šoklys“.
  • Žaidimas kryžiukai – nuliukai. Nors šis žaidimas primena vaikystę, visgi įtraukia žaisti jis tikrai ne tik vaikus. Kryžiukai – nuliukai atspindi ir verslo pasaulį, kuriame nuolat vyksta varžybos. Tokia dovana nudžiugins tiek darbuotojus, tiek jų šeimas. Galima rinktis iš skirtingų figūrėlių dizainų. Plačiau: Stalo žaidimas „Kryžiukai nuliukai“.
  • Kaladėlių bokštas. Tai – visiems žinomo ir labai mėgstamo žaidimo Jenga principu sukurtas didelis kaladėlių bokštas. Žaidimus turime dviejų dydžių – XL ir XXL. Tokia dovana puikiai tiks, jei nuspręsite nedideliam darbuotojų kolektyvui padovanoti vieną bendrą dovaną. Pertraukėlių tarp darbo metu, kolegos galės smagiai atsipalaiduoti bandydami sustatyti kuo aukštesnį bokštą. Tuo pačiu ir stiprindami tarpusavio santykius, bei stiprėdami kaip komanda. Ant kaladėlių galime graviruoti įmonės logotipą ar kitus norimus užrašus. Plačiau: Kaladėlių bokštas.
  • Sniego senio lipdymo rinkinys. Mūsų 2022 metų naujiena ir neabejotinai tobuliausia dovana darbuotojams. Tai rinkinys, kuris papuoš kieme nulipdytą sniego senį. Gal net paskatins kolegas pietų pertraukos metų prasimankštinti lauke, ridenant sniego kamuolius. Na, ir neabejotinai pradžiugins darbuotojų šeimas, kai tokią dovaną tėtis ar mama iš darbo parsineš namo. Dėžutės kampe galime graviruoti įmonės logotipą ar linkėjimą. Plačiau: Nulipdykim sieno senį“.
  • Rinkinys „Snieguota žiema“. Tai aukščiau minėto Sniego senio lipdymo ir dekoravimo rinkinys duete su stalo žaidimu „Kryžiukai nuliukai“. Vienas jų pakvies patogiai įsitaisyti namuose. Antrasis – paskatins susirasti pirštines, kepurę ir išbėgti į pusnis. Tai originali, Lietuvoje nematyta Kalėdinė dovana, kuri tikime nudžiugins ir ilgam kurs įsimintinus žiemos prisiminimus. Dėžutės kampe graviruojame Jūsų logotipą ar linkėjimą. Galite rinktis iš kelių žaidimo Kryžiukai nuliukai modelių. Plačiau: Rinkinys „Snieguota žiema“.
  • Žaidimas dviems „Žiedų dvikova“. Itin azartiškas rankų darbo žaidimas, skirtas žaisti dviese. Todėl tokia dovana išties asmeniška ir maloni. Ją drąsiai galite teikti tiek darbuotojams, tiek verslo partneriams. O gal net ir čia pat kolegą iškviesti į dvikovą pasivaržyti. Šis žaidimas gali tapti ir puikiu akcentu Jūsų biuro laisvalaikio erdvėje, kur pietų petraukos metu, tikime, norės pasivaržyti kiekvienas. Plačiau: „Žiedų dvikova“.
  • Lietuvos kūrėjų dovanų rinkinys. Tai – Lietuvos kūrėjai bendruomenės jungtinis projektas. Nepaprastai kruopščiai pagamintas, stilingas ir išskirtinis. Rinkinį sudaro „Margas miškas“ rankų darbo žaidimas „Šoklys“, minimalistinio dizaino ir labai originalus, ateinančių metų „Musės“ kurtas kalendorius. Bei „by Vaida Petreikis“ kurti, rankomis velti, nepaprastai gražūs giliukai. Kurie žavingai papuoš Kalėdinę eglutę ar į vazą pamerktą eglės šaką. Tai – rinkinys, alsuojantis kūrybišku polėkiu, kruopščiu rankų darbu ir noru parodyti išskirtinį dėmesį. Plačiau: Kalėdinis dovanų rinkinys.

Originalios verslo dovanos – su Jūsų įmonės logotipu

 

Mes Jums siūlome puikias rankų darbo dovanų idėjas, kurias galime padaryti personalizuotas, išgraviruodami Jūsų įmonės logotipą. Taip dovana Jūsų verslo partneriui ilgai primins apie Jūsų verslo ryšius ir gražų bendradarbiavimą. O darbuotojams – apie vadovą, kuriam rūpi ne tik darbo rezultatai. Bet ir žmogiškasis ryšys. Kuriam svarbu parodyti, kad jis yra svarbus, branginamas ir vertinamas.

Susisiekime ir aptarkime Jūsų įmonės poreikius, o mes pasistengsime Jums pasiūlyti geriausiai tinkančią dovaną. Kuri ilgus metus primins apie Jūsų įmonę ir Jus.