Žaidimų nuoma bus pigesnė, jei rinksitės rinkinius! O papildoma para d.d. su 80% nuolaida!

Originalios verslo dovanos – kai jau viskas buvo dovanota

Originalios verslo dovanos, žinome, reikalingos ir aktualios ištisus metus. Tačiau artėjant žiemos švenčių sezonui, jos gali tapti tikru iššūkiu ar net galvos skausmu. Ypač įmonėms, kurios skaičiuoja jau ne vienerius veiklos metus. Ima stigti idėjų, kuo nudžiuginti verslo partnerius ar įmonės darbuotojus bei jų šeimas. Norisi, kad tai būtų ne tik naudinga, bet ir džiuginanti, stebinanti, išskirtinė dovana. Tokių dovanų tikrai galime pasiūlyti ir net ne vieną variantą. Nudžiuginkite savo klientus, partnerius ar darbuotojus, vadovus originaliomis Lietuvos gamintojų rankų darbo dovanomis – žaidimais.
 

Originalios verslo dovanos – nuo kalėdinių iki simbolinių

Nuolat dirbdami su įmonėmis, jau ne vienerius metus girdime, kad surasti išskirtinę dovaną, tokią, kurios nesiūlo kiekviena agentūra, darosi vis sunkiau. Štai kodėl mes ėmėmės misijos sukurti išskirtines, rankų darbo, jaukias ir iš tikrųjų panaudojamas dovanas. Tokios dovanos nudžiugins tiek darbuotoją, tiek kolegą, tiek verslo partnerį. Jūsų dėmesiui keletas idėjų.

 

1. ŽAIDIMAS – GALVOSŪKIS “ŠOKLYS”

Tai – originalus žaidimas, kuris įtraukia įvairiausio amžiaus žaidėjus. Reikalauja susikaupimo ir strateginio mąstymo. Todėl maloniai nudžiugins Jūsų verslo partnerį, nešdamas žinutę, jog Jūsų bendradarbiavimas yra rimtas ir apgalvotas, labai vertinamas sprendimas. Tokia dovana nesveria daug, tad ją lengva nugabenti į užsienį. Ar, atvykusiam iš užsienio verslo partneriui, nebus problemų lėktuvu parsigabenti namo. Neužims nei daug bagažo svorio, nei vietos. Labai džiaugiamės, kad galvosūkis Šoklys tapo viena populiariausių mūsų verslo dovanų klientams, partneriams, kolegoms ar draugams. Galime graviruoti Jūsų įmonės logotipą, taip suteikdami šiai verslo dovanai dar daugiau išskirtinumo.

Plačiau: Žaidimas – galvosūkis “Šoklys”.

 

 

2. STALO ŽAIDIMAS “KRYŽIUKAI NULIUKAI MINI”

Nors šis žaidimas primena vaikystę, visgi įtraukia žaisti jis tikrai ne tik vaikus. Kryžiukai – nuliukai atspindi ir verslo pasaulį, kuriame nuolat vyksta varžybos. Tokia dovana nudžiugins tiek darbuotojus, tiek jų šeimas. Kryžiukus nuliukus mūsų klientai renkasi, kaip unikalią Lietuvos gamintojų dovaną darbuotojų vaikams. Žaidimą galime personalizuoti lentos kampe graviruodami Jūsų įmonės logotipą ar kitą norimą užrašą. Užsakant didesnį kiekį, galime netgi pagaminti XO figūrėles pagal Jūsų įmonės tematiką. Galimybių padovanoti šią išskirtinę personalizuotą verslo dovaną daug – susisiekite ir aptarsime.

Plačiau: Kryžiukai – nuliukai MINI / Kalėdinis stalo žaidimas Kryžiukai nuliukai MINI.

 

3. SNIEGO SENIO LIPDYMO IR DEKORAVIMO RINKINIAI

Mūsų 2022 metų naujiena ir neabejotinai tobuliausia dovana darbuotojams. Tai rinkinys, kuris papuoš kieme nulipdytą sniego senį. Gal net paskatins kolegas pietų pertraukos metų prasimankštint lauke, ridenant sniego kamuolius.  Na, ir neabejotinai pradžiugins darbuotojų šeimas, kai tokią dovaną tėtis ar mama iš darbo parsineš namo. Sniego senio dalys sudėtos specialiai pagamintoje medinėje dėžutėje, ant kurios dangtelio galime graviruoti Jūsų logotipą, linkėjimus ar kitą norimą tekstą. Galima rinktis didesnį rinkinį kartu su stalo žaidimu Kryžiukai nuliukai arba Šoklys.

Plačiau: “Nulipdykim sniego senį” / “Nulipdykim sniego senį + stalo žaidimas MINI“.

 

 

4. STALO ŽAIDIMAS – GALVOSŪKIS “15”

Tai vienas populiariausių loginių žaidimų, galvosūkių pasaulyje, kurio ištakos siekia net 1874 metus. Žaidimas savo principu panašus į Rubiko kubą, tad tikrai reikės “pasukti galvą” norint išspręsti. Žaidimas medinis, kruopščiai pagamintas mūsų rankomis, stilingas ir išskirtinis. Tiklas – neatkeliant lentelių jas sustumdyti eilės tvarka nuo 1 iki 15. Neabejojame, kad pradžiugins Jūsų kolegas, partnerius ar klientus, nes padovanosite ne momentinę dovaną, o išskirtines emocijas žaidžiant. Žaidimo lentos kampe ar ant lentelių galime graviruoti įmonės logotipą, kad dovana taptų dar išskirtinesnė ir personalizuota. Neabejojame, kad parodysite išskirtinį dėmesį įteikdami šią verslo dovaną Kalėdų ar kita proga.  

Plačiau: Žaidimas – galvosūkis “15”.

 

 

5. KALADĖLIŲ BOKŠTAS XL AR XXL

Tai – visiems žinomo ir labai mėgstamo žaidimo Jenga principu sukurtas didelis kaladėlių bokštas. Tokia dovana puikiai tiks, jei nuspręsite nedideliam darbuotojų kolektyvui padovanoti vieną bendrą dovaną. Pertraukėlių tarp darbo metu, kolegos galės smagiai atsipalaiduoti dėliodami bokštą. Tuo pačiu ir stiprindami tarpusavio santykius, bei stiprėdami kaip komanda. Ant kaladėlių galime graviruoti Jūsų įmonės logotipą. Šis personalizuotas Kaladėlių bokštas tapo taip pat labai populiaria dovana bosui ar verslo partneriams. Žaidimus turime dviejų dydžių – XL ir XXL.

Plačiau: Kaladėlių bokštas XL / XXL su įmonės logotipu.

 

 

 6. STALO ŽAIDIMAS DVIEMS “ŽIEDŲ DVIKOVA”

Rankų darbo žaidimas, skirtas žaisti dviese. Todėl tokia dovana išties asmeniška ir maloni. Ją drąsiai galite teikti tiek darbuotojams, tiek verslo partneriams. O gal net ir čia pat kolegą iškviesti į dvikovą pasivaržyti. Žiedų dvikovą dažnai mūsų verslo klientai renkasi, kaip dovaną savo kolektyvui, kuri vėliau puošia biuro laisvalaikio erdvę. Žaidimas azartiškas ir reikalaujantis taiklių rankų, įtraukia tiek vyrus, tiek moteris. Juokas žaidžiant nenutyla. Ant žaidimo lentos graviruojame Jūsų įmonės logotipą ar norimą užrašą.

Plačiau: Žaidimas dviems “Žiedų dvikova”.

 

 

 Originalios verslo dovanos – su Jūsų įmonės logotipu

Mes Jums siūlome puikias Lietuvos gamintojų rankų darbo dovanų idėjas, kurias galime padaryti personalizuotas, išgraviruodami Jūsų įmonės logotipą. Taip dovana Jūsų verslo partneriui ilgai primins apie Jūsų verslo ryšius ir gražų bendradarbiavimą. O darbuotojams – apie vadovą, kuriam rūpi ne tik darbo rezultatai. Bet ir žmogiškasis ryšys. Kuriam svarbu parodyti, kad jis yra svarbus, branginamas ir vertinamas. Susisiekime ir aptarkime Jūsų įmonės poreikius, o mes pasistengsime Jums pasiūlyti geriausiai tinkančią verslo dovaną. Kuri ilgus metus primins apie Jūsų įmonę ir Jus.

 

 

Norėdami pasikonsultuoti, rašykite el. paštu info[eta]margasmiskas.lt ar mūsų Facebook arba skambinkite telefonu +37068210132 / +37068756871.


Skaitykite kitas naujienas